Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. robia :razz: widzialam nawet ratlerka w kagancu . mam nadzieje, ze kiedys beda mogly latac luzem bez nich, chociaz chyba powoli sie przyzwyczajaja, a nagrodki i tak sie udaje dac :)
  2. ja tez ! Romenko, duzo zdrowia Tobie i maluszkowi!
  3. ja sie inetersuje, zdjcia super :loveu: a ta smycz to sama tak sobie rozdwoilas ? chyba tez tak bede musiala :)
  4. a mi sie na kazdym spacerze teraz obrywa odkad zakuwam moje psie lebki w kagance. wygladaja tak biednie, a ludzie pytaja czy to takie agresywne psy :p no ale wreszcie skonczy sie latanie za nimi i usilowanie wyciagnac co smakowitszych smieci, jak jednego dnia musialam wyciagac z psa 3 kosci (przy czym drugi korzystal i wtedy te wyciagniete z jednego zabieral i uciekal ile sil) to klamka zapadla. a jak mnie bija nimi po lydkach :diabloti:
  5. Mysza przechodzi jakis okres buntu. w ogole nie reaguje na imie, nawet glowy nie podniesie, tak wiec rano wszyscy maja popis moich zdolnosci wokalnych i nawolywawczych, ah nie moge sie doczekac szkolenia naszego ;)
  6. dzis dostalam potwierdzenie z gazety, ze moje 4 ogloszenia zostaly zaakceptowane. w takim razie ukaza sie: Kapitan, Szaman, MisPys i Nadia. podawalam telefony z allegro, wiec mam nadzieje, ze ktos zadzwoni
  7. i sprawdzic moze to tylko osoba, ktora aukcje wystawiala, wyswietla jej sie ilosc i odwiedzin i obserwatorow...
  8. [quote name='lika'] LittleMy, jeśli mogłabyś zamieścić ogłoszenia Szamana i Kapitana byłabym Ci bardzo wdzięczna.[/quote] podajcie mi prosze [B]telefony kontaktowe[/B] ,ktore moge umiescic przy tych psach: Kapitan, Szaman, Mis, Gumisia , Shippy i Nadia
  9. dobrze, zaczne od tych 2, a jak sie jeszcze uda to moze Misia, Gumisie, Shippiego ...
  10. mi sie poki co udawalo. to wstawie ktore mi sie uda, mam nadzieje, ze szczescie mnie nie opusci.
  11. hm? co tam u Shippka?
  12. czekamy,czekamy, mam nadzieje, ze sobie ze wszstkim poradzisz i bedzie dobrze !
  13. jest taki piekny.. pokazalam go paru osobom,ktore pieska szukaja, ale one chca zupelnie mlodego :( Lekusiu, mam nadzieje, ze w koncu Ci sie uda !
  14. to by bylo dla niego najlepiej :cool3: a u kogo jest?
  15. kurcze, szkoda ze nie wyszlo, chociaz jesli to taka nieodpowiedzialna osoba to i lepiej dla Miska. Misiek w gore, moze kto inny Cie wypatrzy !
  16. a ja mam pytanie, ktore psy oglaszacie w gazecie wyborczej? moge wyslac kilka smsow,zeby w piatkowym dodatku ktos sie pojawil, sporo ludzi chyba to czyta, tylko nie chce nikogo dublowac.
  17. mam nadzieje, ze jak szczeniak to szybko znajdzie dom.. takim chyba latwiej? choc na pewno nie znaczy to,ze latwo..
  18. czy macie do oddania mala mloda sunie, ruda, nie wiesza niz jamnik? mam chetna spod Warszawy na takiego wlasnie pieska. usilowalam pokazac jej inne, ale to ma byc ruda mala sunia i juz.
  19. [quote name='*Gajowa*']Najlepiej posadzić tam dwa/trzy drzewa - będzie tanio i trwale. Wiem jakie tam najlepiej zdadzą egzamin i mogę to zrobić - przygotuje sadzonki.[/quote] ale zanim wyrosna z sadzonek duze drezwa to chyba czasu trzeba? no chyba ze nie wszystkie rosna w takim zolwim tempie jak u mnie ...
  20. gdzie sa jeszcze zdjecia Dosi? poza tym jednym? nie oge trafic :oops:
  21. no i sunia ma ciagle biegunki :( nawet w domu robi, nie pokazuje w ogole, ze chce wyjsc i bach... jutro pojde do weta, ale mam nadzieje, ze to nie przeszkodzi w sterylizacji ... chcialabym to juz jak najszybciej..
  22. dzikosc serca :) [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-466c3f9bebcaf.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...