Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. wyglada jakby sie polozyl i czekal na pochwale, ze dobrze zrobil i moze juz wstac :)
  2. chyba kupie, bo to 2 z 5 kłótni było o budkę, jedno o zrzucony ze stołu obiad, jedno o ciasteczko, a jedno niewiadomo o co bo wychodzilysmy na spacer po prostu. ale jak nie zaingeruje jak sie gryza to sie nie uszkodza za bardzo?
  3. dzis to bylo tak ze Lunka lezala w budce i Mysza tam z czyms weszla i zaczelo sie kotlowac .. tak, ze zloscia, nauczona ostatnim przypadkiem, nie rozdzielalam ich tylko usilowalam nakrzyczec, a potem odciagnelam na tylne lapy to sie rozczepily i potem bardzo smutne byly. wydaje mi sie wlasnie, ze to Lunka zaczyna, co jest dziwne, bo na spacerach jest wyjatkowo ulegla do wszystkich psiakow, kazdemu sie poddaje i pokazuje brzuszek.. no i Mysza byla pierwsza w domu to chyba powinna dominowac? w zabawie jak sie podgryzaja to raczej bezbolesnie bo raz jedna raz druga zaczepia i chyba im sie podoba. a problem z tym, ze za kazdym razem jak sie gryzly na powaznie to nie bylo wczesniej, albo nie zauwazylam w pore, zadnych sygnalow ostrzegawczych :(
  4. pomozcie ! :( znow sie pogryzly. czy to znaczy, ze sie nigdy nie dogadaja? moze ja im krzywde robie wieksza trzymajac je obie ? moze zamiast wyjsc dobrze to tylko unieszczesliwilam Mysze i Lunke? :placz:
  5. to czekamy dalej na wiesci...
  6. trzymam kciuki ! i czekam na wiesci ! :)
  7. do gory !!!!! bardzo bardzo pilnie....
  8. ale mu sie udalo :) :loveu: super, ciagle sie ciesze bardzo jak tylko pomysle, jak dobrze sie ta historia skonczyla. i jak milo bylo zdejmowac ogloszenia Barcika w sklepach :)
  9. czy jest jakis odzew z plakatow?
  10. ooo i jak ten jeden?
  11. w miare sie przyzwyczaily. a ja mam spokojne sumienie, ze nic nie zjedza i nikogo nie zagryza. nie wiem, skad w takich malych pieskach tyle agresji.. :diabloti: a zreszta moze to nie agresja tylko szczekanie dla samego szczekania :p
  12. zostalam ranna w walce ! :p nie wiem o co poszlo ale sie na siebie rzucily i jakos mi sie oberwalo .. martwi mnie jednak, ze minelo juz troche czasu , a tu tak nagle nie wiadomo skad (bo nie chodzilo o zadne ciasteczko) sie na siebie rzucily.. ostatni tydzien nic sie takiego nie dzialo i myslalam, ze im przeszlo...
  13. ah ten Bartek.. szybko na gore i do domu ! ps. podpiszcie prosze kto jeszcze tego nie zrobil petycje z mojego podpisu
  14. zaraz go sobie umieszcz w podpisie, bo Kudlaczek juz domek znalazl to sie miejsce zwolni. w sam raz dla malutkiego Wacusia. ps. podpiszcie prosze kto jeszcze tego nie zrobil petycje z mojego podpisu
  15. ah to juz nieduzo czasu i wszystko sie odmieni ! ps. podpiszcie prosze kto jeszcze tego nie zrobil petycje z mojego podpisu
  16. ciekawe ilu ludzi juz zauroczyla ta mordka z plakatow :) ps. podpiszcie prosze kto jeszcze tego nie zrobil petycje z mojego podpisu
  17. milo sie odlicza do czegos dobrego :)
  18. ale super !! :multi::multi::loveu::loveu:
  19. moze zalozyc taki topik w dziale "przygarne psa" ?
  20. ja zawsze bylam przekonana, ze po takiej historii to on od razu domek znajdzie :( a tu nic? eh...
  21. trzymam kciuki ciagle, zeby plakaty znalazly Lekusiowi domek !
×
×
  • Create New...