Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. a ja do wyborczej dalam, ze to pon a nie sznaucer. jak sie nikt nie zglosi nastepnym razem moge napisac co innego ;)
  2. jejku jak ona chrapie ! :p a kciuki tak.. juz jutro..
  3. to jak ma oczka skosne z radosci !:)
  4. ojej, Wacusiu ! co Ty tam wyprawiasz :(
  5. no niestety, mi tez czesto zrywaja bo potem nie widze... dlatego trzeba jak najwiecej wieszac to jest szansa, ze jakies sie ostana ... ehh
  6. no to czekamy dalej , kto wie, a moze juz domek znalazl ? :)
  7. a czy sa Lekusiowe plakaty? ja nie mam jak wydrukowac, ale gdyby co to moge porozwieszac w Warszawie, jesli mi by ktos przyslal troche :)
  8. zrobilam bazarek na psiaki z Ostrowii [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68997[/URL] a czy ktos dzwonil po ogloszeniach w wyborczej ? widzialam, ze sie ukazaly, w tym tygodniu tez moge dac jakies.
  9. czy nie ma tu wolontariuszy ze schroniska?
  10. hurrra !! :multi::multi::multi: :sweetCyb::sweetCyb:
  11. allegro sie skonczylo to wznawiam, moze tym razem sie poszczesci bardziej...
  12. a skad nowi opiekunowie sie dowiedzieli? i moze by tytul juz zmienic na cos bardziej optymistycznego?:)
  13. w srode. no mam nadzieje w takim razie, ze sie dotra :)
  14. dzis sie pogryzly. Lunka zrzucila obiad ze stolu i o ten obiad sie pogryzly, znaczy zaczynaly sie gryzc bo je rozdzielilam. co zrobic by sie bardziej polubily ? bo tak to sie bawia, spia razem i w ogole...
  15. ale super, ze juz pojechal do domku :multi::multi: udalo sie ! bardzo sie ciesze :loveu: co do szczeniakow, jak szukalam to sporo mi przyszlo propozycji tu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71636[/url]
  16. ebi, a co to za piesek nowy w Twoim podpisie?
  17. czekamy na wiesci po 16 w takim razie :p
  18. i moze zdjecia :loveu: fajnie by bylo, on jest przeuroczy i dobrze, ze juz nedlugo bedzie mial wlasny domek...
  19. :roflt: dobre z tym korkiem :)
×
×
  • Create New...