zrobilam bazarek na psiaki z Ostrowii
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68997[/URL]
a czy ktos dzwonil po ogloszeniach w wyborczej ? widzialam, ze sie ukazaly, w tym tygodniu tez moge dac jakies.
dzis sie pogryzly. Lunka zrzucila obiad ze stolu i o ten obiad sie pogryzly, znaczy zaczynaly sie gryzc bo je rozdzielilam. co zrobic by sie bardziej polubily ? bo tak to sie bawia, spia razem i w ogole...
ale super, ze juz pojechal do domku :multi::multi: udalo sie ! bardzo sie ciesze :loveu:
co do szczeniakow, jak szukalam to sporo mi przyszlo propozycji tu :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71636[/url]