-
Posts
2138 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LittleMy
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
LittleMy replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
zrobilam bazarek na Oskarka, zawsze to kilka zlotych mniej z dlugu... dlatego zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5712792#post5712792[/URL] -
czesto koty tak chyba reaguja na takie zmiany, duzo juz takich sytuacji slyszalam, byly bardzo zlosliwe , ale w koncu sie przystosowywaly, wiec miejmy nadzieje, ze i tu tak bedzie, dobrze za to, ze Gumisia nie chce jej atakowac ani nic, podobno lepiej jak pies wkracza do domu, gdzie jest kot ni odwrotnie, to wtedy kot i tak rzadzi :p
-
Kochany Fidelek ma CIEPLY I KOCHAJACY DOMEK.
LittleMy replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
o rany, swiatelko ! to czekam na rozwoj :cool3: -
[quote name='Gina&Lex']Czy zdaża jej się nasikać w nocy, że rano znajdujesz kałużę, czy dopiero przed samym wyjściem?[/quote] nie , po nocy nigdy kaluzy nie znalazlam, wstajemy dosc wczesniej ;) ostatnio zrobila jak wiazalam buty na spacer. czasami znajduje kaluze w dzien, raz tu raz tam, czyli pomiedzy spacerami. padlo podejrzenie na jej watku osobistym, ze przeziebila pecherz. tak czy inaczej chyba zrobie tak jak ver radzi i zlapie troche siuskow na zbadanie.. to bedzie wyzwanie biorac pod uwage, ze zapewne i drugi pies sie tym bardzo zainteresuje ;)
-
to nie wyglada na znaczenie.. chociaz sie nie znam :shake: ale czesto jest tak, ze juz wychodzimy i robi na podworku na chodnik albo nasz trawnik, na ktory nigdy nie robi, czyli tak jakby juz nie mogla wytrzymac.. no i czasami z radosci sobie posiuskuje jak wchodze do domu ;) to ja nie wiem, moze rzeczywiscie sie podziebila.. moze zlapie troche jej szlachetnych siuskow i zaniose do weta na wszelki wypadek..
-
a Lunka zaczela sikac po domu :shake: juz jej zwiekszylam liczbe spacerow, ale dalej czasami nie zdazam ...
-
mam pytanie, moja znajda wie, ze zalatwiac sie trzeba na dworzu i nigdy nie miala z tym problemow (jest u mnie od konca maja), ale ostatnio przestala wytrzymywac i coraz czesciej znajduje w domu kaluze, np po nocy od razu wychodzimy ale jak zakladam buty to juz zrobi, albo tak po prostu pomiedzy spacerami. czego to moze byc objaw? dodam, ze wychodzi 4-5 razy dziennie, poczekac i zobaczyc co dalej czy od razu isc do weta?
-
tata sie dlugo przekonuje, ale jak juz sie przekona to nie ma odwrotu :) do Lunki sie stopniowo przekonuje, daje jej resztki kurczaka, glaszcze i tak dalej, ale ciagle mowi, ze lubi tylko Mysze. gdyby Lunka na niego nie szczekala za kazdym razem jak on wyjdzie z pokoju albo wejdzie do domu to na pewno juz by ja pokochal, a tak to ot.. bledne kolo nieufnosci :shake:
-
dopiero teraz trafilam na watek, pies jest super ! czy ciagle nie ma allegro? jesli nie to moge zrobic ....
-
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
LittleMy replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
uffff jak dobrze ! :multi::multi: -
:( a juz myslalam, ze sie wreszcie uda....
-
-O krok od śmierci- NARNIA JUŻ ZDROWA!! I JUZ W BAJKOWYM DOMU :))))
LittleMy replied to dziuba's topic in Już w nowym domu
ale super !!!! bardzo sie ciesze :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
jakos tu spokonie ostatnio :) ale wiecej sie dzieje na watku Lunki, ale zeby nie bylo to najswiezsze zdjecie Myszowe : [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-468d246eb5034.jpg[/IMG] Mysza nadal udaje ze nie slyszy zadnych komend. tzn czasami slyszy, ale to jak nie ma nic ciekawszego do roboty ;) -
Gosiapk dzieki ! :) troche mnie to podnioslo na duchu ! i troche lepiej juz sobie radze z Lunkowym szczekaniem na moich uczniow :) ostatnio udalo sie ja przetrzymac w innym pokoju i bylo spokojnie .. tylko na tate jeszcze szczeka ,nie wiem czemu tak sie zawziela :( [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-468d23b0e1705.jpg[/IMG]
-
Z Żyrardowa do Krakowa, czyli Makumba zmienila adres! ...MUCHOMOREK [']
LittleMy replied to fona's topic in Już w nowym domu
a ja mialam dzis zaszczyt je wyglaskac :loveu: takie cudne kociaki, ze kazdy powinien takie chciec :)