[quote name='GameBoy']już jesteśmy po....Sara pojechała, naprawdę fajni ludzie
Pani z trójką nastoletnich dzieci ale takich od 17 lat w górę
Sara będzie mieszkała w Warszawie, na targówku, domek jednorodzinny ze starszawym - 12 letnim jamniczkiem
umowa podpisana, bedziemy w kontakcie
oby wszystko bylo w porządku, Sarcia wszystkiego dobrego :loveu:[/quote]
super !! :multi::multi: