Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. Maju dobry masz bannerek tez sobie wstawie, ale podlinkuj go jeszcze.
  2. mysle,ze jak troche u Ciebie pobedzie to od razu Ci imie jakies przyjdzie do glowy :)
  3. troche sie pogubilam, sa 2 mozliwe domki zastanawiajace sie czy jak? bo jeszcze ktos wczesniej pisal i o koty pytal?
  4. o, czekamy na nowe zdjecia :)
  5. w niedziele jeszcze byl,, teraz nie dzwonilam, ale w czwartek i tak jade porobic zdjecia nowym zwierzakom... to wtedy dam znac jeszcze.....
  6. [quote name='GameBoy']już jesteśmy po....Sara pojechała, naprawdę fajni ludzie Pani z trójką nastoletnich dzieci ale takich od 17 lat w górę Sara będzie mieszkała w Warszawie, na targówku, domek jednorodzinny ze starszawym - 12 letnim jamniczkiem umowa podpisana, bedziemy w kontakcie oby wszystko bylo w porządku, Sarcia wszystkiego dobrego :loveu:[/quote] super !! :multi::multi:
  7. poza tym zawsze lepiej, ze kot juz jest na miejscu a pies dochodzi a nie odwrotnie.
  8. ja mysle, ze jak ktos by poswiecil odpowiednio duzo czasu to kazdego (chyba) psa sie da nauczyc :p
  9. pewnie,ze domowy ! i jeszcze domek znajdzie!
  10. [quote name='GameBoy']wczoraj mnie rozbawił jakiś dzieciak, bo dzwonił co 3 min i zamiast normalnie ze mna pogadac przekazywał rodzicom i znou dzwonil... tak na marginesie, czy w Wawie da się zrobic taniej sterylkę? sa jakies programy w UM?[/quote] chyba nie. albo mi o czyms nie wiadomo. z kotami jest pod tym wzgledem duzo latwiej. o psach nic nie slyszalam, chyba ze sie ma zaufanego weta, ktory cos taniej zrobi. mi sie nie udalo stargowac z 400 zl..
  11. tam sie co troche ktos pojawia, juz z 5 watkow zakladalam na dogomanii a moze i wiecej i wszystkie sie szczesliwie pokonczyly... mam nadzieje, ze i ten...
  12. Baffi super, ze psinka bedzie u Ciebie !! taka sliczna i tyle zlego ja spotkalo, taka zmiana okropna, pewnie nic nie rozumie, a tu taka mila niespodzianka na nia czeka ! :multi:
  13. na razie udalo sie uzbierac (dziekuje wszystkim, ktorzy brali udzial!) 75 zl. (przelew juz zrobiony) jeden bazarek jeszcze trwa i pare rzeczy czeka, wiec moze bedzie cos jeszcze :)
  14. moze zrobic ogloszenia o szukaniu DT, a czy platny DT tez wchodzi w gre?
  15. chyba rzeczywiscie, troche przekrecilam :oops: tak to jest jak sie niedokladnie czyta za duzo watkow na raz. [QUOTE]Ci państwo mieszkają we Włocławku. Swoją drogą do włocławka i też do firmy trafił Szopen z dogo i ma się bardzo dobrze.[/QUOTE] moze Agata ma biezace info. ja wierze, ze u Szopena po tym wszystkim musi byc dobrze...
  16. na pewno zauroczy.........
×
×
  • Create New...