Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. :tort::tort::BIG::BIG::new-bday: wszystkiego najlepszego !:new-bday::bday:
  2. czy kazdy rozeslal filmik gdzie tylko mozna ? :cool3:
  3. rany ten kot wazy wiecej od jednego mojego psa :crazyeye: :p moja mama tez utuczyla wszystkie koty, ale tlumaczy, ze to po streylizacji takie grube, pewnie po CZESCI to prawda ;) a Figa juz w ogole zazdrosna nie jest?
  4. ha :) niedlugo trzeba bedzie dluzsza smycz sprawic jak sie taka odwazna robi ;)
  5. [quote name='biru']ja może nie mam wielkiego domu z ogrodem - mieszkam w centrum Krakowa w kamienicy - więc mieszkanko nie zalicza się do małych - ale luksusów nie ma ;) Jestem szczęśliwą właścicielką 10 miesięcznego Owczarka Australijskiego - i dbam o to żeby miał "zajęcie" etc (inaczej i ja i on byśmy sfiksowali a mieszkanie byłoby w kawałkach). Od jakiegoś czasu się zastanawiałam nad drugim psem... DT jesli jest potrzebny to ma a DS... wszystko by zależało od pierwszych dni a dokładnie tego czy wytrzymałby z moim maxymalnie towarzyskim ozzikiem :)[/quote] oooo fajnie :multi:
  6. przelalam wreszcie pieniadze z moich zakonczonych bazarkow, uzbieralo sie 45 zl, dziekuje wszystkim, ktorzy wzieli udzial !
  7. dobrze, ze kastracje dobrze zniosl.
  8. kocurek jest podobno dla kogos zarezerwowany juz ! :multi:
  9. moje oba na poczatku tez sie w domu zalatwialy, moze to przez zmiane tak robia, nie wiem, ale to na pewno przejdzie.
  10. ale dobrze, ze go znalazlas... biedny ... trzymajcie sie !
  11. mam 2 sunie male, ale wzielabym jedna, bo jedna niebardzo przychodzi jak sie ja spusci. a ta co by byla to jest wielkosci jak sznaucer miniaturka, moze troche wieksza, bardzo lubi wszystkie psy, przed wiekszymi sie poddaje od razu, bawi sie chyba z kazdym, choc jak druga na kogos zaszczeka, to i ta sie robi zla, ale sadze, ze jak bedzie sama to nie bedzie tego problemu :) fajnie, to napisz kiedy bys ewentualnie mogla byc :)
  12. [quote name='M&M']Jesli masz psa ktory niezawodnie wraca na zawolanie to polecam np las kabacki albo bemowski. oczywiscie nie w weekendowe popoludnia, wtedy matek z dziecmi jest mnostwo. ale gdyby udalo ci sie znalezc troche czasu w tygodniu to nie bedziesz zalowala. sciezki, gorki, rowki, polanki itd.[/quote] tak, las kabacki juz znamy, korzystamy :) a moze ktos sie chce przy lesie kabackim z nami umowic? :cool3:
  13. gdzie sa jakies miejsca w Wawie, gdzie jest duzo terenu, psa mozna spuscic i nie ma strachu, ze beda male dzieci ?
  14. jutro bedziemy dzwonic, jak po kastracji, bo tak to juz nie jest leczony, wiec mozna uznac, ze zdrowy zupelnie. jedynie na bezdomnosc chory......
  15. jak z Mimi wyrosnie diabelek to sie bedzie wolac Mimisko przebrzydle :evil_lol:
  16. a on swoja droga bardziej na pande niz koale wyglada :p
  17. tez mam nadzieje, ze sie wlasciciel znajdzie, ale czy taki jej stan nie swiadczy o tym, ze juz od dawna sie błąka?
  18. no wlasnie nie wiem... niby ludzie do mnie pisza i pytaja ale potem jakos nic....
  19. a gdzie spi u siebie czy w lozku?:) moja Mysza pierwszego dnia niby sie polozyla u siebie, ale potem zaraz wskoczyla pod koldre:)
  20. jeszcze sie przyzwyczai do aparatu :) sliczna ! a moze Mimi?
  21. watek reszty zwierzakow: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9262717#post9262717[/URL] a kocurka niebieskiego dzis widzialam. okazalo sie ,ze jednak nie byl kastrowany i jutro beda go ciachac. ciagle czeka..... :-(
  22. o jak fajnie !!!! :multi::multi::multi: wreszcie !! :Dog_run::bigcool::bigcool:
×
×
  • Create New...