mam 2 sunie male, ale wzielabym jedna, bo jedna niebardzo przychodzi jak sie ja spusci. a ta co by byla to jest wielkosci jak sznaucer miniaturka, moze troche wieksza, bardzo lubi wszystkie psy, przed wiekszymi sie poddaje od razu, bawi sie chyba z kazdym, choc jak druga na kogos zaszczeka, to i ta sie robi zla, ale sadze, ze jak bedzie sama to nie bedzie tego problemu :)
fajnie, to napisz kiedy bys ewentualnie mogla byc :)