Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='karusiap']i co u Rendi?[/quote] Wlasnie? :roll:
  2. Prins ma juz 2 obserwatorow na allegro... I nadal nic? :placz: No to przypominam chlopaka...:roll:
  3. Ludzie, same nieszczesniki kanapowce tu widze! :evil_lol: A Joszko, jak widac na zdjeciach, dosc wyluuzowany w nowym domu :loveu: choc na kanapie :diabloti: Super!
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1562/joszko9oc1.jpg[/IMG][/URL] Taki fajny dziamdziak i sie kolejki po niego nie tworza?! :roll: Co to sie porobilo...
  5. [COLOR=Green]Aukcja z [B]Prinsem[/B] na Allegro byla ogladana ponad 100 razy i nadal kolega ma jednego ukrywajacego sie obserwatora (chyba, ze ktos sie kontaktowal mailowo lub telefonicznie?). Aha, aukcja [B]Sary[/B] (nie ma swojego watku, wiec sie chyba Prins nie obrazi, ze tu o niej wspominam...) byla ogladana prawie 200 razy i ... ona tez ma jednego obserwatora.... [/COLOR] :cool1:
  6. [quote name='Reno2001']Rudy - trzymaj dalej łapki za Pysię!!![/quote] ...a my trzymamy za nia i za ciebie... :roll:
  7. Ale swietna Fanta! Troche ciala rzeczywiscie nabrala... :loveu:
  8. Piekny! Super, że się zaopiekowałaś chłopakiem... :roll:
  9. [quote name='missieek']masienka prosze sciagnij jej ogloszenie z alegratki bo nowa wlascicielka sie dopytuje dlaczego jeszcze kora ma ogloszenie przeciez [B]ona jest taka kochana [/B]ze jej nie odda :)[/quote] :grins::klacz::klacz::klacz:
  10. [quote name='AgaG']Są problemy w nowym domu. kto ma [B]nr do Kłosińskiego psychologa psiego[/B]? Pies jest cudowny dla pani, ale przesladuje jej wnuki, gdy do nich przychodza, obszczekuje i warczy... help!![/quote] Podnoszę, ważne!
  11. Ale sprawa świetna akcja z siewierską rodziną... :loveu: Jeszcze dwa małe słodziaki szukają dooomów!
  12. Urocza Nusia sie przypomina!! :roll:
  13. [quote name='Ulka18']Trzeba wierzyc, ze Pysiulka znajdzie dobry dom :kciuki:[/quote] [COLOR=DarkGreen]Ja wierze! I kciuki trzymam![/COLOR]
  14. Ciekawe dokad pojechal Eltonik po programie... :roll:
  15. Wlasnie zobaczylam Odiego i innych w TV ... [URL]http://ww6.tvp.pl/7400,20080228667374.strona[/URL] I co? I coo?
×
×
  • Create New...