Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. O matko, takie wyjscia i powroty do schroniska, musza byc ciezkie dla psa ... :shake:
  2. I co u Rudzioszka? Telefony byly? :roll::roll::roll: Niezmiennie kciuki trzymam...
  3. Piekny tekst, Jagienko. Trzymam kciuki za Rokse. :roll:
  4. podnosze...
  5. :kciuki::kciuki::kciuki: powodzenia Knapiku!!!
  6. piekny Heban potrzebuje dobrego cierpliwego czlowieka!
  7. [quote name='Jagienka']Knapik ma szanse na dom, chce go poznać pewna Pani, która już wcześniej dzwoniła z ogłoszenia z dziennika, Pani z 5-letnim wnuczkiem. Potrzebuje transport, bo ani Pani ani ja nie mamy samochodu :oops: Obojętnie w jaki dzień... któryś z najbliższych w tygodniu wieczorem... :modla:[/quote] [B][COLOR=DarkGreen] Wazne! Kto pomoze w transporcie??[/COLOR][/B]
  8. Matko, taka fajna ta Fizia... Mloda, piekna, zdrowa... Taka fajna rudzinka :placz: Nic tylko zabierac do domu!!! :roll:
  9. [COLOR=DarkGreen]elik, skoro chcesz to bardzo prosze. Ja w takim razie wystawie jakiegos innego biedaka. Tekst o Knapiku mozna mysle wziac z plakatu (na 1 stronie watku). No i mam prosbe, zebys, jak juz sobie przypomnisz, wyslala mi na pw informacje o tym, jak sie wstawia te zdjecia:oops:... Dzieki![/COLOR]
  10. Jagienko, ja mu zrobie allegro, tylko nich mi, prosze ktos podpowie jak sie wstawia zdjecia w tekscie na allegro... :roll: Tzn nie takie na koncu (platne ) tylko w tekscie...
  11. Cudny leniuszek, cuuudny! :loveu:
  12. Przypominam piekna Fizie! :roll:
  13. Ciekawe jak teraz wyglada szczesciarz 'smieciuszek'... :razz:
  14. [quote name='Romek-Zamość']Właśnie dzisiaj zastanawialiśmy się, co słychać u Papsi.:roll: A tu proszę, taka miła niespodzianka. :loveu: Moana wielkie dzięki, za wieści i cudne zdjęcia. Jak będziesz widziała Panią Izę, to pozdrów ją od nas koniecznie. :loveu:[/quote] No to ciesze sie niezmiernie, ze sprawilam troche radosci. ;) Ize pozdrowie, ale chyba tymczasem z przyczyn technicznych (odlegosciowych ;)) tylko wirtualnie. :)
  15. I jak, podarowal ktos wczoraj swoje serce Cygarowi? :roll:
  16. Ciekawe co na czekolaodowo-rudej allegrowej aukcji slychac? :roll:
  17. Oo, jak wiadomosc! :multi:
  18. co u Kremka??:roll::roll::roll:
  19. No to rzeczywiscie Norek narozrabial... Kochany rozrabiaka! :evil_lol: Kiedy ktos mi powiedzial, ze kazdy pies musi miec jednego wroga... Rudek mial w Krakowie, wroga Filipa... Nienawisc na smierc i zycie... Tak to wygladalo. Szczesciem nie dopusclismy ich do siebie... Tym bardziej, ze Rudeczek mniej imponujacej budowy ciala byl...:diabloti: A Norek, cudny, zdjecia cudne :)
  20. [quote name='oktawia6'][B][SIZE=4]pokaz slajadów - które zrobiła Follen wg mojego projektu i chwała jej za to (będzie tylko później modyfikacja tego hymnu-wg wersji orginalnej-to pieśn żałobna stworzona pierwotnie dla żołnierzy amerykańskich):[/SIZE][/B] [CENTER][IMG]http://sedan.blox.pl/resource/kwiat4.gif[/IMG] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=KPmX9Na-7gs"][IMG]http://i.ytimg.com/vi/KPmX9Na-7gs/default.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=KPmX9Na-7gs"][COLOR=#0033cc]KRZYCZKI-slajdy -"schronisko" dla zwierząt[/COLOR][/URL][/CENTER] [/quote] :placz: super, a czy nie daloby sie dodac na koncu pokazu jakiegos linka do watku zwierzakow z Krzyczek na Dogomanii, albo jakiejs innej informacji, jak pomoc? Wstawie link do pokazu na skype, gg, itp ... Sporo ludzi to potem oglada.
×
×
  • Create New...