[quote name='Frotka'][B]Tarot [/B]- 2 letni, kastrowany, bardzo przyjazny, niewykle żywiołowy, trochę w typie wyżła szorstkowłosego z długim ogonem.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/141/5b12b55e12f38956.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/110/2c52cfb3506ec7c8.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Czy Tarot ma jakies ogloszenia, allegro??