Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/96/2675adb4830ea6e9.jpg[/IMG][/URL]
  2. Ale fajnie, ze u Jetki dobrze :lol: Od dawna zagladalam na ten watek i sledzilam jej losy. Jakos mi zapadla w pamiec ta urocza sunia... :oops:
  3. [quote name='monita']Był jakiś odzew po programie ?? Cygaro jest piękny :loveu:[/quote] [COLOR=DarkGreen]No wlasnie! I co??[/COLOR]
  4. [quote name='AgaG']Nisia już po sterylce. miała w macicy martwe płody, które jeszcze chwila i by się zaczęły rozkładać...[/quote] Oj, jak to dobrze ze sie nia zajelyscie! :roll:
  5. Swietne zdjecia a to rewelacyjne! :loveu: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8476/higea065zp9.jpg[/IMG]
  6. Piekny Odi! Ma cos takiego fajnego szczeniakowatego w wyrazie twarzy :razz:
  7. Przypominam Rendi... :roll: [B]Karusiap[/B] masz w podpisie niepodlinkowany bannerek do tego watku... [B]Jagienka[/B] tak samo...
  8. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2227/5f6d3569sp9.jpg[/IMG][/URL] na szczescie Czekoladek jest i oryginalny:razz: i piekny! Kolejka juz sie po niego ustawila??
  9. obserwujacy, ujawniac sie! czasu coraz mniej... :roll:
  10. Jak to mozliwe, ze Fanta jeszcze skutecznie nikogo nie zauroczyla?! :shake: Uwielbiam takie dlugonogie energiczne psiaki....
  11. [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5451/pysia1zo3.jpg[/IMG] ale mordka :loveu:
  12. [quote name='Ulka18']Moana, Pysia (ma swoj watek - zapraszamy Cie na niego) musi znalezc domek, zeby zwolnic miejsce dla Rudziaszka. Skladamy sie na hotelik w 6-7 osob, niestety 2 psy rownoczesnie nie dalibysmy rady finansowac :shake:[/quote] Aha, rozumiem...:roll: Juz szukam Pysi...
  13. [quote name='Frotka'][B]Tarot [/B]- 2 letni, kastrowany, bardzo przyjazny, niewykle żywiołowy, trochę w typie wyżła szorstkowłosego z długim ogonem. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/141/5b12b55e12f38956.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/110/2c52cfb3506ec7c8.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Czy Tarot ma jakies ogloszenia, allegro??
  14. [quote name='devi']psinka ciągle czeka na domek :-([/quote] Cudna! psinka ciagle czeka na domek...
  15. :shake::shake::shake::placz::placz::placz:
  16. o matko tyle lat w schronisku.... :shake: juz jej sie ten dom nalezy! najwspanialszy!
  17. Pokazuj sie, Fizu!
  18. [quote name='Ulka18']Zastanawiamy sie nad wyciagnieciem Rudego do Murkowego hoteliku. Tylko musimy zebrac kase i Pysia (zabrana w srode ze schroniska) musi zwolnic miejsce. Lepiej byloby jednak, gdyby Rudy znalazl miejsce z allegro krakowskiej Czekoladki :wink:[/quote] I co z tym hotelowym pomyslem? :roll:
  19. A Fizia allegro aktualne ma? Jesli nie ma, moge jutro rano zrobic.
  20. No wlasnie czy Czekoladek juz znalazl domek dla siebie i ... kolegi mieleckiego ? :oops: (tak sobie marze...)
×
×
  • Create New...