-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']Zula ma dom[/quote] super :multi: -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen]Pogrubione allegro Mela: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=347317419[/URL] Ringo: [URL="http://http://www.allegro.pl/item347301636_ringo_slepy_bezdomny_czy_bez_szans_na_zycie_.html"]http://www.allegro.pl/item347301636_ringo_slepy_bezdomny_czy_bez_szans_na_zycie_.html[/URL] Rozumiem, ze Majkel i Zula nadal w Harbutowicach? Tzn nie pojechaly do domow albo hoteli po 'Kundlu'?[/COLOR] -
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
moana replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika'] Jutro Odi ma być oglądany przez jedno małżeństwo,[/quote] :kciuki::kciuki::kciuki: -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green]Świeża pogrubiona aukcja Kleszczyka: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=346007046[/URL][/B][/COLOR] -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
moana replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Zagladnelam tu z nadzieja, ze Fanta juz w swoim domu... Ciagle nie :-( -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Ludzie, super psiur, za darmo! :diabloti: -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='moana'][COLOR=Green]Z mila checia. Podaj mi prosze w takim razie ten numer [/COLOR][COLOR=Green]:)[/COLOR][COLOR=Green]i adres mailowy tez? A Besra ma obserwatora na allegro... :roll:[/COLOR][/quote] OK, juz znalazlam te namiary na innym watku. :) Zmieniam w takim razie. -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']Moana , przy Kleszczyku i Gazeli podaj moje numery tel , dobrze ? Przynajmniej te dwa wezmę na siebie , zeby sprawdzić domek w razie czego .[/quote] [COLOR=Green]Z mila checia. Podaj mi prosze w takim razie ten numer [/COLOR][COLOR=Green]:)[/COLOR][COLOR=Green]i adres mailowy tez? A Besra ma obserwatora na allegro... :roll:[/COLOR] -
Moze jej zrobie Allegro? Ma? Jesli nie, prosze o szczegoly, namiary, zdjecia, tekst itp :) [email][email protected][/email]
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam kolejne allegrowe aukcje. Zbiorczo może je tu podam: - Łatka: [URL="http://www.allegro.pl/item340129585_latka_jak_jamnik_10_lat_poniewierki_gdzie_dom_.html"]http://http://www.allegro.pl/item340129585_latka_jak_jamnik_10_lat_poniewierki_gdzie_dom_.html[/URL] - Kleszczyk: [URL]http://www.allegro.pl/item337793069_kleszczyk_psia_przylepka_szuka_dobrego_domu_.html[/URL] - Gazela: [URL]http://www.allegro.pl/item344985514_gazela_kochana_sunia_co_z_nia_bedzie_.html[/URL] - Ares: [URL]http://www.allegro.pl/item345317225_ares_likwidacja_przytuliska_co_dalej_smierc_.html[/URL] - Besra: [URL]http://www.allegro.pl/item345333400_besra_jak_jamnik_co_z_nia_bedzie_.html[/URL] - Sadza i Szaman: [URL]http://www.allegro.pl/item345340358_sadza_i_szaman_jak_setery_piekne_i_bezdomne_.html[/URL] -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
A co u Zuli i Majkela? Znalazly domy po programie?? -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Co u Prinsa?? Widzialam go w 'Kundlu'. On jest zncznie mniejszy niz sadzilam, uroczy :loveu: Znalazl sie ktos chetny na przygarniecie go?? -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen]Pogrubione allegro Gazeli: [B][URL]http://www.allegro.pl/item344985514_gazela_kochana_sunia_co_z_nia_bedzie_.html[/URL][/B][/COLOR] -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
moana replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trufelek Fąfelek... :oops: -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green]Tu pogrubione allegro Kleszczyka: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=337793069[/URL][/B] Tymczasem do soboty, bo podmieniłam za Roksę, która już w domu. W sobotę przedłużę. Później dorzuce jeszcze trzecie zdjecie, bo tymczasem cos mi się nie chce otworzyć w wątku zdjęciowym... :roll:[/COLOR] -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen]Mozna prosic o wstawienie linka do watku z opisami i zdjeciami psiakow [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9857136#post9857136"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...36#post9857136[/URL] na pierwszej stronie tego watku?? Tak by ktos kto tu wejdzie na chwilke mial mozliwosc dojscia do niego... No i te informacje o allegrowych ogloszeniach tez by sie przydalo uaktualnic... :oops: [/COLOR]