Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='Patia']Zula ma dom[/quote] super :multi:
  2. [COLOR=DarkGreen]Pogrubione allegro Mela: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=347317419[/URL] Ringo: [URL="http://http://www.allegro.pl/item347301636_ringo_slepy_bezdomny_czy_bez_szans_na_zycie_.html"]http://www.allegro.pl/item347301636_ringo_slepy_bezdomny_czy_bez_szans_na_zycie_.html[/URL] Rozumiem, ze Majkel i Zula nadal w Harbutowicach? Tzn nie pojechaly do domow albo hoteli po 'Kundlu'?[/COLOR]
  3. [quote name='agamika'] Jutro Odi ma być oglądany przez jedno małżeństwo,[/quote] :kciuki::kciuki::kciuki:
  4. Uuu, rewelacja! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  5. Witam Panstwa Roksy! :) Pozwolilam sobie :oops: zmniejszyc troche zdjecia, bo takie duze strsznie dlugo sie otwieraja . Roksa na wlosciach!
  6. Kiedyś strofowałam mojego Rudka na spacerze po tym jak napyskowal jednemu czarnemu psiurowi. Pani tego psiura powiedziała: Kochaaana, nic na to nie poradzisz, [B]rude tak mają![/B] :diabloti::razz:
  7. [COLOR=Green]Świeża pogrubiona aukcja Kleszczyka: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=346007046[/URL][/B][/COLOR]
  8. Zagladnelam tu z nadzieja, ze Fanta juz w swoim domu... Ciagle nie :-(
  9. Ludzie, super psiur, za darmo! :diabloti:
  10. przepiekne zdjecia! :lol: Jak tylko dostane informacje o tym jakie namiary i co w ogole napisac w ogloszeniu zrobie Stokrotce allegro...
  11. [quote name='moana'][COLOR=Green]Z mila checia. Podaj mi prosze w takim razie ten numer [/COLOR][COLOR=Green]:)[/COLOR][COLOR=Green]i adres mailowy tez? A Besra ma obserwatora na allegro... :roll:[/COLOR][/quote] OK, juz znalazlam te namiary na innym watku. :) Zmieniam w takim razie.
  12. [quote name='Patia']Moana , przy Kleszczyku i Gazeli podaj moje numery tel , dobrze ? Przynajmniej te dwa wezmę na siebie , zeby sprawdzić domek w razie czego .[/quote] [COLOR=Green]Z mila checia. Podaj mi prosze w takim razie ten numer [/COLOR][COLOR=Green]:)[/COLOR][COLOR=Green]i adres mailowy tez? A Besra ma obserwatora na allegro... :roll:[/COLOR]
  13. Moze jej zrobie Allegro? Ma? Jesli nie, prosze o szczegoly, namiary, zdjecia, tekst itp :) [email][email protected][/email]
  14. Zrobiłam kolejne allegrowe aukcje. Zbiorczo może je tu podam: - Łatka: [URL="http://www.allegro.pl/item340129585_latka_jak_jamnik_10_lat_poniewierki_gdzie_dom_.html"]http://http://www.allegro.pl/item340129585_latka_jak_jamnik_10_lat_poniewierki_gdzie_dom_.html[/URL] - Kleszczyk: [URL]http://www.allegro.pl/item337793069_kleszczyk_psia_przylepka_szuka_dobrego_domu_.html[/URL] - Gazela: [URL]http://www.allegro.pl/item344985514_gazela_kochana_sunia_co_z_nia_bedzie_.html[/URL] - Ares: [URL]http://www.allegro.pl/item345317225_ares_likwidacja_przytuliska_co_dalej_smierc_.html[/URL] - Besra: [URL]http://www.allegro.pl/item345333400_besra_jak_jamnik_co_z_nia_bedzie_.html[/URL] - Sadza i Szaman: [URL]http://www.allegro.pl/item345340358_sadza_i_szaman_jak_setery_piekne_i_bezdomne_.html[/URL]
  15. A co u Zuli i Majkela? Znalazly domy po programie??
  16. Co u Prinsa?? Widzialam go w 'Kundlu'. On jest zncznie mniejszy niz sadzilam, uroczy :loveu: Znalazl sie ktos chetny na przygarniecie go??
  17. [COLOR=DarkGreen]Pogrubione allegro Gazeli: [B][URL]http://www.allegro.pl/item344985514_gazela_kochana_sunia_co_z_nia_bedzie_.html[/URL][/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Green]Tu pogrubione allegro Kleszczyka: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=337793069[/URL][/B] Tymczasem do soboty, bo podmieniłam za Roksę, która już w domu. W sobotę przedłużę. Później dorzuce jeszcze trzecie zdjecie, bo tymczasem cos mi się nie chce otworzyć w wątku zdjęciowym... :roll:[/COLOR]
  19. [COLOR=DarkGreen]Mozna prosic o wstawienie linka do watku z opisami i zdjeciami psiakow [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9857136#post9857136"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...36#post9857136[/URL] na pierwszej stronie tego watku?? Tak by ktos kto tu wejdzie na chwilke mial mozliwosc dojscia do niego... No i te informacje o allegrowych ogloszeniach tez by sie przydalo uaktualnic... :oops: [/COLOR]
  20. Ale cudnie :loveu: To teraz czekamy na cala mase zdjec :razz:
  21. No jacieeee, ale wiesci cudowne!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Jagienka, i Tobie dzieki! Ty ja przeciez wypatrzylas i szukalas wytrwale domu! :Rose:
×
×
  • Create New...