Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='Zuza i Noddy']Postaram się jutro czegoś dowiedzieć.[/quote] Może to głupia sugestia, ale skoro nie jesteście w stanie podjechać, może wystarczy zadzwonić do kogoś zaufanego w schronisku, by to sprawdził... ? :roll:
  2. [quote name='clo']ponawiam pytanie co z hebankiem?musze dac wiosnie odpowiedz..bo miejsce jest zarezerwowane..[/quote] Oj, ważne pytanie! Też się chwilowo wstrzymuję ze wznawianiem allegrowego ogłoszenia dla Hebana. Czy ktoś prócz Truskawy jeździ to tego schroniska?
  3. No właśnie w programie świetnie się prezentował... I nic :shake:
  4. I co u Walentego? Taka zima a on bezdomny? :shake:
  5. Ale zima! :-o Ale Norek!:lol: PS a ja sobie właśnie połaziłam po plaży... cieplutko, słonecznie... :eviltong:
  6. Allegro cegiełkowe to bardzo dobry pomysł! Na jakie konto należy wpłacać na Gacka? Porozsyłam znajomym informację...
  7. Nie, moja faworytka nadal w hotelu:shake: Jest cudna! :loveu:
  8. No nie mogę się powstrzymać, muszę opowiedzieć o Tuptusiu. Wiele lat temu moj tato znalazł jeżyka późną jesienią. Spadł już pierwszy śnieg a ten dreptał w poszukiwaniu czegoś do jedzenia. Za późno się urodził, był maleńki, nie przeżyłby zimy.Wylądował zatem u nas w wielkiej piwnicy. Piwnica ciepła, bo tam piec od ogrzewania centralnego, szczelne okna. Tuptusia pokochaliśmy wszyscy. Przytuptywał radośnie jak się do niego przychodziło, jadł z ręki i dawał się głaskać. Wiosną odkarmiony Tuptuś został wypuszczony w zagajniku za domem. ryczeliśmy jak bobry, a ten sobie odszedl. Ale wrócił za jakiś czas. Z partnerem... Partner był sporo od niego większy więc się domyśliliśmy, że Tuptuś to Tuptusia... Przyszła się pochwalić partnerem... Wypiła mleko, zjadła trochę mięska, potuptała wokoł nóg, dała się pogłaskać i poszła. Wracała jeszcze wiele razy. Ze swoimi młodymi! Często sama. Zawsze wieczorem tuż po zmroku. Trwało to chyba 2 lub 3 lata, potem przestała przychodzić... Jeże to cudne stworzenia :loveu:
  9. Piekne zdjecia :) Swietna inicjatywa! :cool2:
  10. Wlasnie wplacilam 77zl na Fizie. Bedzie miala spokojne mieszkanko hotelowe na tydzien... Kto ufunduje nastépne?? (Mam nadzieje, ze nie bedzie ich potrzebnych zbyt wiele:roll:).
  11. [quote name='jotpeg'] Moana, musze zrobic aktualne fotki, biale - u nas masa sniegu, Noras zachwycony, bo sucho (mroz) i czysto... ale Rudek ma na pewno ładniej; poza Krakowem to są dopiero pejzaże... [/quote] [COLOR=Green]To ja poproszę o te fotki! :) Dzisiaj mama mi mówiła, że u nich ponad pół metra śniegu i prawie minus 20 stopni w nocy. No i jeszcze, że Rudek ma nowego sąsiada czworonożnego, z którym się szalenie polubili. Godzinami harcują w śniegu po okolicznych łąkach... Ech...[/COLOR]
  12. A ile kosztuje doba i na jakie konto wpłacać?
  13. No to super, że się Fizi warunki mieszkaniowe trochę poprawiły:multi: Teraz jeszcze zmiana ostateczna, trwała... Pewnie pieniądze na hotel potrzebne? Może tytuł zmienić, że pomoc finansowa potrzebna?
  14. Ale zima! :crazyeye::-o:crazyeye: Trzymam kciuki za Amika. Proszę rudzinkę ode mnie też wygłaskać:loveu:
  15. I co? Jakiś efekt ogłoszeń? :roll:
  16. I co u Fizi? Udało się wysłać zdjęcia? Fizia kogoś zauroczyła skutecznie?? :roll:
  17. Heban ma na allegro świetną 'oglądalność' 790 wejść. Niestety żadnego obserwatora teraz, no i chyba też nikt o niego nie pytał z tego ogłoszenia... :roll:
  18. Ale się malowniczo prezentują na śniegu :loveu:
  19. Dzielna Tusia :loveu: Dzielna JoSi! :loveu:
  20. O, hura, świeże fotki mojego ulubionego czworonożnego Krakusa! I pan Kot czyścioch! :loveu:
  21. [quote name='truskawa144']Przede wszystkim to najpierw muszę się zorientować czy on nadal u nas jest bo ostatnio go nie widziałam a wiem,że ktoś się nim interesował.[/quote] Oj, sprawdź proszę. Może chłopak już ma dom.... :roll:
  22. Na allegrową aukcję Hebana było dotychczas ponad 350 wejść. Jest też jeden obserwator... :roll:
  23. Ech, nie ma coś chłopak szczęścia ... :roll:
  24. Fantastyczne zdjęcia! Sarenka piękna! :loveu: Przydałby się jakiś psi kompan dla niej... :razz:
×
×
  • Create New...