Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. No to sobie rudziaszka-chudziaszka poogladalismy... :evil_lol: [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zdjecianaforum/Tibia7.jpg[/IMG]
  2. Ja śledzę zawzięcie jego wątek... Ale kiepskie coś informacje tylko... Biedny Lux :roll:
  3. Dotarła wpłata na sterylkę Puni? :oops:
  4. Zdezorientowana Sarenka trochę... Ogonek podkulony... Powodzenia! :loveu:
  5. [quote name='monikawaw']Zuzia zostaje u mojej mamy:diabloti:[/quote] super!:multi: brawo dla Mamy!
  6. biedactwo :-(
  7. Co tam u Fizi?
  8. Ktos kto trafil na Allegro Trufla zapytal o to jak zostac wolontariuszem... Dobre i to... Zawsze to jakas korzysc z ogloszenia :) Trufelek dziala :loveu:
  9. [quote name='Jagienka']Sterylizacja aborcyjna Puni (ode mnie z budowy) wraz z przetrzymaniem tydzień w domu weterynarzy [B]kosztowała Nas 215 zł... [/B] Punia jest już na budowie, ku jej radości, ku radości Cezara i Panów stróżów. Psiaki są także odrobaczone...[/quote] [COLOR=Green]Jagienka, wysyłam Wam 115 zł (na konto Karoliny?) na Punię. Kto dorzuci stówę?? :cool3:[/COLOR]
  10. Będę Go wystawiać aż do skutku :razz:.
  11. Fizia, brawo!:loveu: Jak tylko mi sié miejsce w podpisie zwolni... :roll:, wstawiam Hebanika.
  12. [quote name='Romi']Moana !!! Właśnie rozmawiałem z Irenką, i prosiła aby na Allegro podać namiary na Nią. Oto namiary telefon kom. 500181920 e-maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] [COLOR=Green]Zmienił[/COLOR][COLOR=Green]am :) Teraz czekam na wiesci o tym, ze o Prinsa sie potencjalne domki biją... [/COLOR]
  13. [quote name='Romi']Allegro ładne, tylko wydajemi się że lepiej podać Irenkę lub Iwonkę do kontaktu, niż Karolinę. Karusiap działa bardziej w Wieliczce (jak ktoś woli w Lednicy u p. Tomka), natomiast Irenka i Iwonka (no i ja też jako "etatowy" fotograf psiaków) bywają w Niepołomicach. Aha !!! Prince jest w Niepołomicach, nie w Krakowie..ale to juz mały szczegół.[/quote] Dzięki za uwagi. Chętnie zmienię informacje. Proszę w takim razie namiary na Irenkę lub Iwonkę? :)
  14. [COLOR=SeaGreen][B]Allegro Prinsa: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=533225952]PRINS kochający ludzi, bezdomny kudłacz; Kraków (533225952) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B][/COLOR]
  15. [COLOR=SeaGreen]Nowe ogłoszenie allegro Hebana: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=533207298]HEBAN - pies o magicznych oczach - Częstochowa (533207298) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B][/COLOR]
  16. Wznowione allegro Trufelka: TRUFEL jak owczarek - marzący pies... Kraków (533204952) - Aukcje internetowe Allegro
  17. Cudny jest! :loveu: Właśnie skończyło się Prinsowe allegro, zrobię mu nowe z nowymi zdjęciami.
  18. O, moja czerwcowa faworytka nadal bez domu :crazyeye: Ale słodziaki. Imiona ładne dostały też. Do kompletu domów brakuje.... :roll:
  19. Cudna psina :loveu: Mogę zrobić allegro, ale chyba najważniejsza na teraz jest kwestia domu tymczasowego...:roll:
  20. Piękny Sajfer się przypomina... :roll:
  21. Ciekawe czy pani z Krakowa sie odezwala... :roll:
  22. Fizia Fizia... :roll:
×
×
  • Create New...