Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Trudno... :shake: Dla Prinsa musi sie znalezc domek najlepszy z najlepszych!
  2. Moze wpiszcie w tytule, ze pomoc finansowa potrzebna...? :roll:
  3. [quote name='Foksia i Dżekuś']prinsik potrzebuje dzisjaj zeby wszyscy trzymali kciuki,bedzie gwiazda telewizji:lol:[/quote] O matko, ja trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: Moocno!
  4. [quote name='Camara']Było więcej chętnych na Tibię, czy jest gdzieś suńka w jej typie do adopcji? Może być większa ;)[/quote] A śliczna Fizia z mojego podpisu? Większa jest i starsza, ale... :roll:
  5. Jak grzeczny pies z Dinga! :loveu: Świetnie się u Was czuje...
  6. Fajny piesio... ma jakieś ogłoszenia?
  7. Rzeczywiście, elegancka ta Frotka zasuwająca w wózeczku :loveu:
  8. Ech, przeczytalam wczoraj caly Rudkowy watek i ... :placz:
  9. Wznowione allegro: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=551313543]PRINS kochający ludzi, bezdomny kudłacz; Kraków (551313543) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  10. Zrobilam tym razem Hebanowi wyroznione Allegro... moze teraz go ktos dojrzy... [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=551311461]HEBAN - pies o magicznych oczach - Częstochowa (551311461) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  11. Wznowione Allegro Trufla: TRUFEL jak owczarek - marzący pies... Kraków (551310319) - Aukcje internetowe Allegro
  12. Super :multi: Powodzenia w nowym domku!
  13. [quote name='Jagienka']Rudeczku, Rudeczku :loveu: Przylazłam dzisiaj Cię popodziwiać troszkę :oops:[/quote] [COLOR=Green]Kochana Jagienka nadal pamieta synusia :loveu: PS Przypomialo mi sie jak Rudek na Ciebie zareagowal jak sie wybralismy na wspolny spacer nad Wisle... Jakby sie zastanawial czy go znowu zabierzesz na tulaczke po rozlicznych domach tymczasowych... :evil_lol:[/COLOR]
  14. Dawno nikogo nie było u Fizi... :roll: Ciekawe co słychać w jej sprawie...
  15. A u Hebana bez zmian :-(... Skończyło się jego allegro zrobię wieczorem nowe ogłoszenie.
  16. Kurcze, przydałaby się aukcja cegiełkowa na allegro... Kto ma doświadczenie w robieniu takich??
  17. JoSi, wysłałam 50zł :oops:. [SIZE=2] PS Poszło z konta Inteligo, które Ci bardzo polecam. Konto powiązane z PKO BP. Wyłącznie internetowa obsługa, do banku praktycznie nie ma po co chodzić, tylko do bankomatu wybrać pieniądze...[/SIZE]
  18. Miał chłopak szczęście w nieszczęściu, że Cię w tym lesie spotkał... :shake:
  19. [COLOR=SeaGreen][B]Zaglądnijcie proszę na wątek BARBI (baner w moim podpisie). Ciężko chora :-(Barbi na tymczasie u JoSi potrzebuje dużo pieniędzy na operację, leczenie...[/B][/COLOR]
  20. o matko :shake: dobrze, że malutkiemu już ciepło i ma co jeść...
  21. No ja też nie rozumiem, dlaczego Prins nadal bez domu... :shake: Na Allegro ma aż 415 wejść i nic? Nawet żadnych pytań? Oj
×
×
  • Create New...