Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. wszystko zależy od miejsca u Funi i ...tylko od tego... oby na dniach.
  2. IVV-mnie jest obojętnie,jak tobie wygodnie :)możesz nic nie zmieniać w sposobie swoich płatności:) w razie czego mój email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  3. to ja w listopadzie będę się pierwsza witam z Fabianem :)
  4. pozdrowienia z Zamościa dla zamojskiego Barnaby :)
  5. to ja listopadowo choć ciepło przywitam wszystkie szczebrzeszyńskie bidulki- i dla nich niech to ciepło będzie jeszcze długo....
  6. [B][COLOR=indigo]pierwsze wpłaty na konto Polly i Rozi[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:EwaG-10 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.:loveu:Asiaczek 40zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL]
  7. [SIZE=4][COLOR=seagreen]zapraszamy na bazarki dla suń [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195718-Na-narty-płaszczyki-córka-i-mama-kozaczki-Modny-chłopak-dla-Polly-i-Rozi-13.XI.20.00?p=15659715#post15659715[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195743-Masz-5zł-co-zrobić-z-taką-kasą-KUP-SOBIE-KWIATKA-I-UŚMIECHNIJ-SIĘ-dla-Polly-i-Rozi?p=15664108#post15664108"][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/threads/195743-Masz-5zł-co-zrobić-z-taką-kasą-KUP-SOBIE-KWIATKA-I-UŚMIECHNIJ-SIĘ-dla-Polly-i-Rozi?p=15664108#post15664108[/SIZE][/URL]
  8. :crazyeye:ożesz:crazyeye:magiraf:loveu::loveu:chyba muszę kupić następne okulary bo 4 oczu to za mało:oops: Anita-miej nademną pieczę:mad:i jak co to lej ...
  9. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/786a688484e134d6.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/183/786a688484e134d6m.jpg[/IMG][/URL]DLA WSZYSTKICH BYWALCÓW NA WĄTKU ZAMOJSKIEJ MOLLY:stałych deklarowiczów,jednorazowych wpłacających,księgowej, psiej transportowej pielęgniarki ,Opiekunki z DT i jej TŻ, pozostałych ludzi dobrej woli oraz nowej Panci gorące- jak kolor tej mojej letniej lili -DZIĘKUJĘ.
  10. Betson-dziękuję:loveu: ,konto poleciało na PW
  11. [SIZE=4][COLOR=purple]witam bardzo wszystkich[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu: Szarotka,Lolalola(wysylam konto na PW),Mig All(wpłata 40 zł.), Asiaczek(wpłata XI<XII) magiraf(wysylam konto na PW 50 zł i za lobbowanie na FB) anit_happy ,IVV :loveu::loveu::loveu: agada-takie info;) jest super:) [SIZE=4][COLOR=seagreen]zapraszamy na bazarek dla suń [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195718-Na-narty-płaszczyki-córka-i-mama-kozaczki-Modny-chłopak-dla-Polly-i-Rozi-13.XI.20.00?p=15659715#post15659715[/URL][/COLOR][/SIZE]
  12. Asiaczek-dziękuję bardzo:loveu: konto poleciało na PW
  13. anita-happy:loveu:IVV:loveu:nowa Dogomaniaczka Ewa-za stałą :loveu:jogi-za przeniesienie stalej z Molly powysyłalam konta na PW.
  14. [quote name='sonia71'] [B][SIZE=4][COLOR=#000080]nowy wątek Polly i ich trzeciej siostrzyczki maleńkiej Rozi [/COLOR][/SIZE][/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆ-Polly-i-Rozi-ok.6-m-ne-mikrosunie-za-kratami-schronu-szukamy-BDT-dla-Rozi!!!?p=15638733#post15638733[/URL][/QUOTE] jogi:loveu::loveu::loveu:-dziękuję bardzo za przeniesienie stałej deklaracji z Molly i zapraszam na wątek Polly i Rozi -konto prześlę na PW-bo rozliczenia suń będą na moim.
  15. :loveu:anita-happy -dziekuję bardzo za ogłoszenia na facebooku.:loveu: i [B][COLOR=lime]pierwsze deklaracje[/COLOR][/B]:loveu::loveu::loveu: [SIZE=4][COLOR=darkorange]namiary w ogłoszeniach na mnie: tel.502622544 email[/COLOR][/SIZE]:[email protected] [SIZE=4][COLOR=lime]konto Polly i Rozi-moje ,podam na PW [/COLOR][/SIZE]
  16. witamy Jo37 na nowym wątku :)
  17. porozliczam dzisiaj Molly -czekam na Ewankę i Jo37,:loveu::loveu: i zmienię tytuł:multi::multi::multi: może coś skapnie schroniskowym bidulkom Polly i Rozi :-(:placz:
  18. [quote name='IVV']wysle Wam 100zl ,ale moge tylko jednorazowo.:oops: kto jeszcze pomoze ???? porozsylalam watek ,moze ktos sie jeszcze zlituje na maluchami ...:([/QUOTE] IVV:loveu::loveu::loveu:to jest bardzo duża:loveu::loveu::loveu: kwota zwłaszcza że masz tyle biudulek na swoim utrzymaniu. Tolu:loveu::loveu::loveu: [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Polly i Rozi proszą chociaż po 5 zł jednorazówek!!!!!![/COLOR][/SIZE] :-(:-(:-(:placz::placz::placz:
  19. [SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]Polly i Rozi proszą chociaż po 5 zł jednorazówek!!!!!![/COLOR][/SIZE] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::-(:-(:-(:-(:-(:-(
  20. jeżeli wyjdą obie -to potrzeba 450 zł /miesięcznie
  21. [quote name='sonia71']Sunie mogą wyjść za kilka dni :multi: [SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]ALE NIE MAMY PRAKTYCZNIE DEKLARACJI -POMÓŻCIE!!!!!!![/COLOR][/SIZE]:-(:-(:-(:placz::placz::placz: STAN NA DZIŚ 31.10.10 : -sonia71 -wiadomo wszelkie różnice w płatnościach -jeżeli rozliczę Molly i coś zostanie to będzie dla suń(w tym ladySwallow i sacredPIRANHA po 10 zł. za listopad Molly ,która już jest wDS):loveu: -Joodith 20zł/m-c (przepisana z Molly):loveu:[/QUOTE] :shake::shake::shake::placz::placz::placz::-(:-(:-(
  22. Sunie mogą wyjść za kilka dni :multi: [SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]ALE NIE MAMY PRAKTYCZNIE DEKLARACJI -POMÓŻCIE!!!!!!![/COLOR][/SIZE]:-(:-(:-(:placz::placz::placz: STAN NA DZIŚ 31.10.10 : -sonia71 -wiadomo wszelkie różnice w płatnościach -jeżeli rozliczę Molly i coś zostanie to będzie dla suń(w tym ladySwallow i sacredPIRANHA po 10 zł. za listopad Molly ,która już jest wDS):loveu: -Joodith 20zł/m-c (przepisana z Molly):loveu:
  23. no to przypomnimy jaka Kawusia potrafi być słodka :loveu:
  24. dzięki sacred PIRANHA za cenne rady:) trzeba z takich korzystać tylko że cuda nie zawsze się zdarzają,możemy pomóc sytuacjom ale wiemy obie jak jest z deklaracjami na dogo :shake:i poświęceniem czasu w hoteliku dla pojedyńczego bidulka ,dla których przede wszystkim liczy się przeżycie:-( i kontakt z człowiekiem
  25. to hotelik z boksami u Funi , blisko nas :multi:-IVV tam gdzie twoje psiurki :) zapytam o dwupak:razz: ale nie mamy aż tyle kasy :(
×
×
  • Create New...