Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='evel']15 kg? To ile ona ma w kłębie? :lol: Bo moja ma 40cm i waży 11 i uważam, że to już dużo, ale to czysty mięsień, co ma regularne treningi ;) evel -rok temu było tak: 30.04.11 nowy tekst: Polly to ok.10m-n średnia sunia.Waży ok13 kg. Wymiary suni:wysokość w kłębie bez głowy 42-45 cm,w klatce piersiowej 50cm,długość psa bez głowy i ogona 50-55 cm więc chyba nie jest żle ,na fotkach sprzed roku wyglądała na adekwatną wagę do wielkości -przynajmniej tak mi się zdaje ,ale nieraz fotki przerysowują wygląd ;) dzięki że chcesz pomóc -piszę ci PW z emailem.
  2. Pusia i Nelka i oczywiście wszystkie pozostałe szczebrzeszyniaki -do gory! poznikało tyle wiadomości :(,popierdółki zaszczepione, ale jak nie pomylilam to coś się tam szykowało chyba dla Pusi-nie wyszło?postaram się w maju coś przesłać maluszkom.
  3. Polciowe wieści : ..."[FONT=Arial]Serdecznie Pania witam i dziekuje za troske o los polci. [/FONT] [FONT=Arial] Polcia jest zdrowa,wazy 15 kg,regularnie je pije i spaceruje. Ma piekna czarno-biala siersc.[/FONT] [FONT=Arial] Jeden klopot to, ze nie moge ja spuszczac ze smyczy bo zaraz ucieka do domu. Znalazlam na to sposob. Kupilam 5-cio mb smycz. Na tej smyczy czuje sie bezpiecznie i reaguje na polecenia, wita sie z pieskami,nawet biega robiac duze okrazenia.[/FONT] [FONT=Arial]Drugi klopot to groznie szczeka na corki i zieciow jak odwiedzaja mne w domu. Bardzo nad tym ubolewam bo zmuszona jestem zakladac jej kaganiec.[/FONT] [FONT=Arial]Probowalam juz metody z ksiazki Zaklinacza psow ale na [/FONT] [FONT=Arial]nia ona nie skutkuje. Moze dlatego ze za rzadko mnie odwiedzaja,pracuja studiuja ibrakuje im czasu.[/FONT] [FONT=Arial]Natomiast gdy spotykamy sie na powietrzu nie szczeka na nich.[/FONT] [FONT=Arial]Co do zdjec, przykro mi predko nie beda moze w wakacje.[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] no i jak pomóc Polce?może ktoś ma jakieś pomysły,ja obawiam się że przez te nie czeste odwiedziny niestety sunia może nie zmieć tak szybko zachowania do obcych...ale może się mylę....bardziej boję się co w razie jakieś nieprzeiwdzianej sytuacji bez Pani....duży stres i dla Polki i dla osoby próbującej z nią przebywać...eh, poprosilam panią o fotkę na mms.
  4. Patyśkowe wieści: ..."Pati to najukochansza sunia na świecie,ma swoje posłanie ale rzadko z niego korzysta,najczęściej łóżko ,albo szafa i trochę przytyła,przeze mnie ,bo tak jej chcialam wynagrodzić nieodlę,ale już przystopowałam z rozpieszczaniem ,bo nie chcę jej zaszkodzić." w załaczniku 2 fotki mms Patynkowej bużki :)-może póżniej uda mi się je wstawić
  5. podrzucę bidulkę z rana,trzymaj się Buniu!
  6. ok,zasugerowalam się 1 postem -tam jest 6 kg a agucha pisze w banku że wyjsciowa może być 6 kg a że potem wiadomo waga się zmienia ...ale to już nie ważne ...może gdzieś indziej... wrzucę kilka linków fundacji dzialających na sląsku które są w necie .może wykorzystacie: [URL]http://www.szara-przystan.pl/[/URL] [URL]http://chatul.pl/portal.php[/URL] [URL]http://www.fmb.waw.pl/[/URL] [URL]http://www.przyjacieledlazwierzat.com/[/URL]
  7. a co z pomocą z Banku Mikropsów ślaskich Aguchy?od Was działa tam chyba Isiak Bunia mieści się w miarach,może chociaż cząstkę z możliwej kwoty przyznały by dziewczyny może komuś ułatwi to odnalezienie WYDARZENIA BUNI NA FB: [URL]http://www.facebook.com/#!/events/145211935606342/[/URL]
  8. [quote name='DORA1020']Sunie sa cudne,ta kudlata to bedzie malutka/juz jest sporo mniejsza od drugiej/ moze bedzie taka do 6-7kg druga sunia bedzie srednia,moze jak Janka albo Zabka,dzisiaj zostana odrobaczone na szczepienia niestety nie stac mnie. Czy ktos pomoze w ogloszeniach?[/QUOTE] czyli to było 16.03. [quote name='DORA1020']Dzisiaj dostalam 50zl od sonia71 na szczepienie Neli i Pusi dziekuje:) na razie sa odrobaczone,wiec szczepic nie mozna...trzeba troche poczekac[/QUOTE] [quote name='diana79']to już robię przelew w imieniu taks na szczepienie :)[/QUOTE] Dora -kiedy planujesz wcisnać te dwie małe popierdówki :) na szczepienie?
  9. [quote name='sacred PIRANHA']Wczoraj w Zamościu na Nowym Mieście został znaleziony york - poszukiwany właściciel, który proszony będzie o podanie szczegółów (płeć, kolor i długość włosa, obroza/szelki itp), psiak jest zadbany więc mam nadzieje, ze po prostu się zgubił. Kontakt w jego sprawie ze mną - 507266636[/QUOTE] w canisie jest ogłoszenie o zaginionym yorku chyba z ul.Waryńskiego z niebieskimi szelaczkami i kontakt 609816025 , 6972064-może to on?
  10. przelew zrobiony :) oby szybko doszedł ! [SIZE=4][COLOR=magenta][I]PROSIMY BARDZO,BARDZO MOCNO O POMOC W SZCZEPIENIU PUSI I NELI-tylko tak maluszki mają odrobinę większą szansę czekając na DOM!!!![/I][/COLOR][/SIZE] :shake::shake::shake::placz::placz::placz: [I][SIZE=4][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/I]
  11. DORA-podaj mi proszę konto na Pw to przeleję 50zł dla Puśki i Nelki na szczepienia,wiem że to za mało :( ale może jeszcze ktoś dorzuci grosik ! [COLOR=magenta][I]PROSIMY BARDZO O POMOC W SZCZEPIENIU PUSI I NELI-tylko tak maluszki mają odrobinę większą sznasę czekając na DOM!!!![/I][/COLOR]
  12. może ktoś jeszcze inny podpowie co pasi do maleńkich :Gałka wyszła mi sama od tego gładkiego łepka :) qrcze ja moge podrzucić grosik ale to pewnie bedzie mało :(kto dorzuci złotóweczkę na weta dla dziewczynek!!!
  13. DORa a jaki jest koszt tych szczepień maluchów i co im jeszcze trzeba żeby je jakoś zabezpieczyć wet-owo w oczekiwaniu na domek? proponuję roboczo :rozczochrana NELKA [quote name='mussimusk'][IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/szczeniaczki%20szczebrzeszyn/zdjecia_szczeniaczkow/6.jpg[/IMG] [IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/szczeniaczki%20szczebrzeszyn/zdjecia_szczeniaczkow/7.jpg[/IMG][/QUOTE] i gładkowłosa GAŁKA
  14. szok! :( Zosia dalej bez domku? :( , taka nakolankowa kruszynka ... mam nadzieję że jak kiedyś znów mnie tu na chwilę przygoni to Zosiu już bedziesz grzać dupinkę przy swoim osobistym ludziu!!!
  15. [quote name='ladySwallow']Konkretniej - mała do dogomaniackiego DS, jedna husky do Ds, gdzie będzie biegać w zaprzęgu, jeśli będzie chciała, a trzecia do DT pod opieką Husky Adopcje :)[/QUOTE] i chyba jeszcze Tayka i Pestka -SZCZEŚCIA ZAMOJSZCZAKI !!!!!!
  16. i ja dorzucę jakąś stałą!
  17. ale ten czas leci ! Abuśka pewnie szczęśliwa :)
  18. okrąglutki rok za Fiszką :) pewnie już zapomniała tamte wydarzenia .
  19. dzięki wrodzonej "upierdliwości " w końcu MAM:multi::multi::multi: Figa (tak ją nazwaliśmy) jest miłym i radosnym pieskiem, nie sprawia żadnych kłopotów. Okres adaptacji do nowych warunków był dosyć długi, na początku Figusia była nieufna, bała się gwałtownych ruchów i w ogóle nie szczekała. Teraz jest już wszystko w porządku, lubi chodzić na spacery, ma apetyt jest bardzo przyjacielska i dobrze pilnuje swojego podwóreczka:) [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7964/31350381.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6573/49078886.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1856/97651209.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2501/10072012.jpg[/IMG]
  20. czekam na fotki Polci ,wszystkie moje pozostałe psice przyslały :) to może i zaraz coś będzie pollkowego ...:)
  21. a tak ...:) chyba totalnie przywłaszczyła sobie i zrobiła małe bur....llllo :)
  22. a u Patki tylko fotka z fona -to nic poczekamy na inne :) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6038/20111205048.jpg[/IMG]
  23. słowa :.... No i jest piękna, puchata, zadbana....to:loveu::loveu::loveu:SZCZĘŚCIARA!
  24. na świąteczne życzenia Pańcia Molly odpowiedziała tak :loveu: Moli to najpiękniejszy pies na świecie, wszyscy ludzie na osiedlu, sąsiedzi i dzieci ją uwielbiają. Nasz pieszczoch bardzo lubi być głaskana, myślę, że jest tak szczęśliwa jak ja- że ją mam. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3452/fifiimolly.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6538/mollal.jpg[/IMG]
  25. jeszcze cieplutkie info od Patki: ...Pati juz szczeka w domu i widać że czuje się u siebie.Biega z ogonem do góry... Brawo Patynka:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...