-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
pozdrowienia od Patki-szafiarki :) dla przypomnienia :) [attachment=9370:201204161281000.jpg][attachment=9371:IMG_0734.JPG][attachment=9372:DSCN3961.JPG] i jakies aktualniejsze [attachment=9373:10850172_10152870151654000_5174666234052650175_n.jpg]
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
sonia71 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
wpłaciłam dzisiaj moje zaległości---wg mnie jakie są,najwyżej później poprawię jak bedzie rozliczenie wpłat--- od kwietnia do końca tego roku -90zł. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
sonia71 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
jest gdzieś rozliczenie z tego roku na to prawidłowe konto?chcialabym uregulować zaległości -
krótko: u "szafiarki"Patki wszystko ok :) chyba znów muszę wstawić jakieś ostatnie fotki bo ...nie ma ,zniknęły
-
mam wszystkie wpłaty z bazarku dla Lusi -więc przelewam na konto w zaokrągleniu 50zł. do potwierdzenia na bazarku kwota 44,40zł.-link w moim podpisie :) edit-nie w podpisie tylko tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254259-Tanio-Pet-society-Hi-Tec-bramkarz-babski-dla-Lusi-24-07-14-21-00?p=22285128#post22285128[/URL] trzymam kciuki za domek Luśkowy, skoro maluszkom się udało to teraz Mamuśka do DS.
-
ja z prośbą-Agucha pomagała zamojskim suniom a teraz sama potrzebuje pomocy dla Zuzi-gdyby ktos chciał jej teraz pomóc to na wątek można wejść przez banerek.
-
no a teraz ?już widać hura!!!!!!
-
nie mogę poradzić sobie z nowym image..:angryy: więc klikajcie na linki ,musze znaleść jakiś inny program :crazyeye: [URL="http://imageshack.com/a/img547/1489/si66.jpg"][IMG]http://imageshack.com/a/img547/1489/si66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.com/a/img36/1470/2coc.jpg"][img]http://imageshack.com/a/img36/1470/2coc.jpg[/img][/URL] [URL="http://imageshack.com/a/img839/8427/ku81.jpg"][img]http://imageshack.com/a/img839/8427/ku81.jpg[/img][/URL]
-
QUOTE=sonia71;21781347]pozdrowienia noworoczne od Polly :) Polka urosła jeszcze ,mija z daleka większych kolegów od siebie i wg mnie takie jej prawo ;)-nie musi z wszystkimi się zaznajamiać :)Pańcia bardzo ją kocha :) i foteczka modelki :[/QUOTE] [URL="http://imageshack.com/a/img41/1645/ptf0.jpg"][IMG]http://imageshack.com/a/img41/1645/ptf0.jpg[/IMG][/URL] takie maleńkie,ale ja nie zmienię bo...:shake:
-
pozdrowienia noworoczne od Polly :) Polka urosła jeszcze ,mija z daleka większych kolegów od siebie i wg mnie takie jej prawo ;)-nie musi z wszystkimi się zaznajamiać :)Pańcia bardzo ją kocha :) i foteczka modelki :
-
poświatecznie przekazuję życzenia od szczęśliwej Molly i fotki:
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
LadyS-gdybyś kiedyś była wolniejsza dowiedz się co u Rozi-dzięki . -
do Patyśki poszły życzenia świąteczne ale Panna pewnie mocno "baluje po warszawsku",więc czekam nie nalegam i spokojnie czekam na jakieś wieści :)
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonia71']ode mnie z bazarku będzie ok100zł. moze być na ten transport do Poznania ,czekam tylko na 1 wpłate.,ma być dzisiaj[/QUOTE] handzia-dzisiaj wpłaciłam na Twoje konto 100zł. (w zaokrągleniu do pełnej kwoty) DO POTWIERDZENIA NA BAZARKU (link w podpisie) kwota84,25ZŁ. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
ode mnie z bazarku będzie ok100zł. moze być na ten transport do Poznania ,czekam tylko na 1 wpłate.,ma być dzisiaj -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
poproszę konto do wpłaty ,a potem o potwierdzenie na bazarku (klik na podpis) -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
gdyby ktoś chcial pomóc w podrzucaniu bazarku na transport suń to proszę się nie krępować ;) -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla psiaków z tego wątku ,może coś uzbiera się na transport ,karme czy leki oraz proszę o pomoc w podnoszeniu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248462-WYJśCIOWE-SUKIENKI-torby-dla-psiaków-spod-Skierbieszowa-12-11-21-00?p=21504924#post21504924[/URL] -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
sonia71 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Kto by mogl dopilnowac sterylki Soni gdyby Sonia dostala pieniazki ze Sterylkowej Skarbonki ? Raczej ciezko bedzie nam uzbierac taka kwote.[/QUOTE] ja nie dostałabym tych pieniążków,moge tylko zgłosić sunię -WSZYSTKO MUSI ZALATWIĆ 1 OSOBA bo potem robi się zamieszanie a dziewczyny nie rozlicza żle wystawionych i przesłanych faktur i kopii faktura moze być przelewowa wystawiona na Fundację - moge skopiowac tu warunki pomocy przy sterylce z pierwszego ich postu. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
sonia71 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
zrobiła,Soni obiecane wyróżnione ogłoszenia,ale czy wszystkie się utrzymają to nie wiem bo ciągle wyrzuca mi net :( [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/185441/Sonia-czy-jej-oczy-wypatrza-dom/[/URL] - wyróżnione na 2 tyg. 11,07zł. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sonia-czy-jej-oczy-wypatrza-dom-22703904.html-7[/URL] dni na mazowieckie 3,69zł. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sonia,93792-mazowieckie"]www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sonia,93792-mazowieckie[/URL] Dora -na Twoją pocztę poszła aktywacja ogłoszenia na Tablicy na bezpłatne ,mazowickie -kliknij ja k otrzymasz i jeszcze jedno -mam stałą w akcji sterylizacji (banerek) mogę zgłosić sunię ale musisz dopilnować wszsytkich szczegółów min,wysyłki faktur ,zdjęć po zabiegu a i jeszcze przed zabiegiem adres i cena do zgłoszenia -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
sonia71 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='DORA1020']Sonia,a jakiej Nelce wyroznilas ogloszenia? Bo to Soni szukamy domu,chyba ,ze znowu cos poplatalam.[/QUOTE] Nelka to twoja sunia ze stodoły , zreszta klikajac na ogłoszenie w cytacie mozna zobaczyć ,robilam jej wtedy te wyróżnione ogłoszenia. mam problemy z netem ale podtrzymuje opłacenie wyróżnień Soni ,postaram sie jak najszybciej od PW zrobic przelew. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
sonia71 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='DORA1020']To moze zrobic wyroznione np. na Warszawe,albo inne miasto....sama nie wiem ja moge zrobic wyroznione,ale tylko sms,a to jest duzo drozej moze ktos moglby przelewem? Wtedy jest taniej,na miesiac chyba 20zl.[/QUOTE] \ zrobilam Nelce nowy cafeanimal na Warszawę oraz wyrożniłam na 14 dni -morusek 11,07zł. na całą Polskę , tablicę na lubelskie na 7 dni 9,84zł. ale gratka mazowieckie 3,69zł. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-Ciebie!,67366[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/112...eka-na-Ciebie/[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/gladkowlosa...e-ID1g5pD.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/glad...-21001039.html[/url] tak byłoi Nelka ma DS