-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
może ktoś posiada konto Alaskan ? proszę na PW -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
poproszę numer konta do rozliczenia malutkiego bazarku. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy coś z tego będzie ale zapraszam na bazarek ,w części też dla Grażki -
Psy z Radys dodał(a) nowe zdjęcia (4) do albumu: Tycia - MA DOM.Polub stronę 27 marca o 17:41 · EDIT - TYCIA MA DOM TYCIA - wielkości połowy kota; jest chyba najmniejszym psem, jakiego zdarzyło nam się widzieć w schronisku. I dotąd jest dla nas niewiarygodne, jakim cudem takie maleństwa tracą domy, trafiając do schroniska. Nie mówiąc o tym, że muszą być dzielne i radzić sobie w tej krainie olbrzymów, bo dla niej wszystko tutaj jest olbrzymie. Młodziutka, bardzo miła i socjalna, zachwycona widokiem ludzi, najszczęśliwsza na rękach, bo tam jest jej najbezpieczniej. Dom na wczoraj!!! Tycia ma ok. 1 roku. W schronisku przebywa od marca 2018r. KOJEC: III - 26 NR: 10688 Pies przebywa w Radysach. czy to ta sama Tycia ?i ma już dom?ta adnotacja pojawiła się bodajże przedwczoraj?
-
nie bardzo sie umiem poruszać na FB ale na Spotted Zamość jest ogłoszenie że widzianą taką sunię wczoraj w Sitancu.
-
ZAPRASZAM NA BAZAREK NA TRANSPORT
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
sonia71 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
ZAPRASZAM NA BAZAREK NA TRANSPORT -
przepraszam jeżeli napisałam niezrozumiale:)dokładnie o to chodzi co wyżej ...też do końca nie rozumiem ..walki..o te naklejki ale dostałam je więc może komuś brakowało sztukę lub dwie .a nie wiem czy jest sens tak szybko robić bazarek...trochę śmiesznie to wyszło ale może na transport dla trzech psiaków coś wpadło.chyba mają jechać trzy
-
mam 20 naklejek świeżaków z B.-myślicie że byli by jeszcze chętni ----bo juz sie chyba akcja kończy----- na szybciutki bazarek ,dołożyłam bym do szykowanego transportu/?
-
anecik -napisałam że mam do oddania :) więc po prostu podaj adres na PW i niech będzie na zdrowie Tyci i komu tam będzie smakowało :) ,ja swojej 15letniej babci Soni moczę suche kulki i mieszam z mokrą karmą ,jak ma ochotę to wcina chętnie ale wiadomo w tym wieku zachcianki szybko się zmieniają ,więc jej dogadzam jak moge :)
-
mam do oddania ok 2,5 kg karmy (w opakowaniu 3kg) BRIT ADULT small breed lamb&rice czyli malutkie kulki ,opakowanie nowe otworzone w styczniu. wyślę pocztą (kurierem nie)dla potrzebujących zamojskich psiaków obojętnie gdzie przebywają ,szkoda żeby się zmarnowała. poprzekazujcie sobie nawzajem ,może ktoś skorzysta.
-
-
-
mam kilka fajnych zdjęć z profesjonalnej sesji Patki ...ale nie ich wstawić ciągle błędy wyskakują :( Pati już siweje mordeczka i zaokragliła się sarenka :) dla przypomnienia z roku 2015.
-
pozdrowienia dla Wszystkich od Poli :)dlaPańci najukochańsza dla obcych niekoniecznie :) ale z tym sobie dają radę :) może uda mi się wstawić jakieś przypominające fotki [attachment=9367:Zdjęcie0776.png][attachment=9368:Polcia 02.png][attachment=9369:Zdjęcie0718.png]
-
a może teraz [attachment=9365:SAM_1982.JPG][attachment=9366:SAM_2005.JPG]
-
pozdrowienie od podróżniczki MOlly -ulubienicy wszystkich :) jak zwykle zdjęcia sięnie pokazują chociaż są w załącznikach :(