-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
[quote name='DORA1020']Pani Teresa z Opola zdecydowala sie na adopcje Neli,wyslalam jej dodatkowe zdjecia,o ktore proslila i napisala,ze chce Nele. Najgorzej jak zawsze bedzie z transportem do Opola,bo to koszt olbrzymi,byc moze pojechalaby kudlataja,z Nela i kociakami, ale skad wziac kase na paliwo....nie wiem....[/QUOTE] a ktoś jest umowiony na wizytę PA ? bo chyba dopiero po wizycie można by poprosić na jej wydarzeniu o pomoc ,tylko też trzeba przybliżyć jakoś kwotę do uzbierania,ja mam PaYpal(dawno nie używany ale pewnie nic sie tam nie zmieniło) można by udostępniać na FB na razie jest chyba : przyszły DS 150zł. i masza "coś" i ja zrobię ten bazarek dziś lub jutro (tylko czy z tego bedą grosiki?)
-
zrobilam Nelce nowy cafeanimal na Warszawę oraz wyrożniłam na 14 dni -morusek 11,07zł. na całą Polskę , tablicę na lubelskie na 7 dni 9,84zł. ale gratka mazowieckie 3,69zł. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gladkowlosa-Nelka-czeka-na-Ciebie!,67366[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/112253/Gladkowlosa-Nelka-czeka-na-Ciebie/[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/gladkowlosa-nelka-czeka-na-ciebie-ID1g5pD.html[/URL] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/gladkowlosa-nelka-czeka-na-ciebie-21001039.html[/url]
-
[quote name='DORA1020']Nie wiem czy to cos powaznego,ta osoba poprosila o zdjecia Neli,wiec wyslam link do watku. Zobaczymy.....czasami ktos dzwoni,pisze,a pozniej nic z tego nie wynika.[/QUOTE] oby to jednak byl domek ,ktory się odezwie i przygarnie Nelkę :) wstzrymam się z wyróżnionymi ogłoszeniami na chwilkę. Dora te które były robione na 120str. sa niektore niaktywne już ,może w wolnej chwilce kliknij na odswieżenie ,niech lecą mimo że Nelka tam jest taka malutka :)
-
Becia-ok :) [quote name='Ty$ka']Więcej konkretów, mniej skupiania się na historii... Ludzie nie chcą psów po przejściach, oni się ich boją, skreślają takie psy... Dlatego więcej pozytywnych cech charakteru, o wadach tylko wspomnieć (więcej informacji po zatelefonowaniu). Pokażę Ci jak ja robię opisy na przykładzie Nelki (zresztą poprzednie psy, parę stron dalej też miały robione tak opisy), ale do napisania treści potrzebuję więcej info nt jej uosobienia :)[/QUOTE] no to trzeba jednak czekać na Dorę bo tylko ona może cośić jeszcze podpowiedzieć o Nellce
-
Tyśka-opis Nelki nie jest mój ,tak była pierwotnie ogłaszana ja tylko dodałam to zdanie :.......ale bardzo szybko z racji wieku dostosuje się do przyszłego domku,szybko nauczy się komend i może stać się wspaniałym towarzyszem do zabawy ,wycieczek jak i do przyjemnego leniuchowania...........co proponujesz zmieńić ? ,dodać/wyrzucić ,może razem wyjdzie nam super ogłoszenie po którym sunia znajdzie dom :)
-
nie mogę edytować ... czy da się określić jakiej wielkości w stosunku do człoweika jest Nelka ,bo w ogłoszniu mamy że nie będzie duża a z fotek że taka większa....podpowiedzcie jak teraz jest z allegro ,robicie dalej tak jak kiedyś ogłoszenia? wieczorem wrzucę ją na te linki i niektóre powyróżniam,może się uda -jak nie to prześlę Beci kasę i ona może powyróżnia na tych od siebie
-
[quote name='Becia Lublin']ogłoszenia dla Neli i Pusi zamówiłam na bazarku na str 121 w poście 3018 i 3020 są linki do tych ogłoszeń, nie wiem może warto zrobić nowego ogłoszenia[/QUOTE] mam :) dzięki ,może trzeba by coś dodać bardziej konkretnie ,poprawcie gdybym zmyślała za dużo... :) [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Nela wypatruje swojego domku![/COLOR] Młoda, prawie półroczna sunia została wyrzucona w pudełku szczelnie zamkniętym do rowu, wraz ze swoja siostrą. Znalazła je i uratowała osoba, której nie jest obojętny los zwierząt. Nela jest w tej chwili w DT i czeka na kochający domek. Sunia jest krótkowłosa, nie będzie duża, lubi sobie poszczekać, no i jak każdy szczeniaczek przepada za zabawami ale bardzo szybko z racji wieku dostosuje się do przyszłego domku,szybko nauczy się komend i może stać się wspaniałym towarzyszem do zabawy ,wycieczek jak i do przyjemnego leniuchowania. Nela została odrobaczona i jest zaszczepiona. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną i sterylizacja suni. woj.Mazowieckie,Warszawa Możliwa pomoc w transporcie za zwrotem kosztów Kontakt w sprawie adopcji: tel: 664500434 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE]
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
ok, :) Jadzia bądź szczęśliwa u dusje ! -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
to i ja w końcu (już od dawien dawna) zbieram się za bazarek -w części przeznaczę go na Jadzię-tylko qrcze nijak czasnu nie ma ... -
a ja miałam znow przyjemność widzenia Tajgi -Tajuni,jak do niej mówiła Pańcia :),dziewczynka wyszła na spacer -fajnie że mimo swojej działki jest wyprowadzana poza nią ,fajnym deptakiem -była rozlużniona ,ciekawska ,nie bała się szczekających wokoło płotów innych psów ,jakby się zmowiły na raz wszystkie tak dawały,chyba jest szcześliwa :)jak dla mnie mogłaby ciuteńkę zaokrąglić boczki bo wcięcie ma jak u osy :cool3:ale może to i dobrze na te upały -fajna kłapoucha z tej Tajgi :loveu:
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
fajnie to musi wyglądać -pozdrówka dla Rozki ,Pańć i rezydenta :) -
nowe fotki Polly ale ona superowa!:multi:i chyba dostala nowe skorzane szeleczki,oczywiscie czerwone+dama jedna:roll: a w oczkach k....wiki:evil_lol: [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3203/zdjcie0776.png[/IMG] i [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3247/zdjcie0775.png[/IMG]
-
mam małe pytanko-czy jest możliwe że pałętając się na ul.Sikorskiego mogłam mijać Tajgę na szczególnie niedzielnych spacerkach?nie daje mi to spokoju -dla mnie to ona :cool3:imię też tak brzmiące:cool3:młoda Pańcia ostatnio uspokajało cichutko sunię ,która przypłaszczona do ziemi ze starchem czekała na biegającą wieeelką dalmatynkę ,zanim jej "Pańcio" zobaczył bidulkę i zawolał swoją, która o dziwo bez szemrania usiadła koło niego i spokojnie czekała na obrożę ,miałam się facetowi pryzpomnieć że już kiedyś miałam spotkanie z jego lużno latającą suką a właściwei to moja Sońka ,przygwożdżona za szyję do ziemi ,wtedy mocno mnie przepraszał ...ale w niedzielę serce mi stanęlo jak zobaczyłam "niby Tajgę" spłaszczoną :shake:
-
no Piernatowa !:cool3: a jakby jej jeszcze na pierwszej fotce szminką zaznaczyć kontur uśmiechu -od uchola do uchola -to MISS!:loveu::loveu:
-
też mi się to rzuciło w oczy:lol: a na tej pierwszej fotce to pewnie ziewa co nie?? :eviltong:bo nie wygląda na jakąś zafochowaną ,ma takie ku....wiki w patrzyłkach :cool1:jakby stwierdzała :no i cego ktoś zakłóca sen...
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
LadyS jak kiedyś będziesz miała przyjemność spotkania Rozki to proszę o delikatne miazinko w moim imieniu,może już przegoniła swoje strachy :)na lachy a tak wogóle to właśnie Rozka -bardziej niż Polka-są podobne do suń od Toli ,które ma pod opieką u jakiegoś faceta,Gajka od niego (już w swoim DS,choć chora) jest wierną kopią Rozki tylko ciut wyZszą,identyczne umaszczenie,jest prawdopodobieństwo że Rozka i Polka właśnie z tego gospodarstwa trafiły w 2010r.do schronu. to Gaja: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7717/p1090710.jpg[/IMG] Gaja się tam urodziła. Jej bratu nie udało się pomóc. Starsza siostra Gai - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214391-Zabrana-ze-strasznych-warunków-Łatka-ma-wspaniały-dom-w-Lublinie-)"]Łatka[/URL], ma już swój domek w Lublinie :) Nie było łatwo, ale udało się zadrze i Toli wyciągnąć Gaję od dziada. Z pewnością szybko znajdzie domek, bo jest śliczna i mimo wszystko bardzo ufna do ludzi. Na pewno nie przeżyłaby zimy... To jeszcze zdjęcie z posesji, gdzie żyła: [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/811/36814050.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/811/36814050.jpg/[/IMG][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/797/36814050.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9830/31773425.jpg[/IMG] Tu już w samochodzie: [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5949/54097724.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/7109/98405105.jpg[/IMG][/QUOTE] -
podałam Polkowej Pańci kilka pomysłów jak pomóc i wczoraj otrzymałam takie info: ...bardzo dziekuje za te cenne rady i informacje. Prosze sie nie martwic. Polcia nikogo nie ugryzla. Piesek jest trudny,ale dla mnie posluszny i kochany. Poki co sobie z nia radze raz lepiej raz gorzej. Gdy bede potrzebowala pomocy napewno o nia poprosze. Moja komorka nie ma opcji robienia zdjec. Serdecznie pozdrawiam i przesylam zdjecia zrobione przez corke. Te zdjecia na laweczce sa z 30.12.2011r. Ta laweczka to jej poslanko na noc.Jak sie wyciagnie to zajmuje prawie cala. [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4562/zdjcie0718.png[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5858/zdjcie0720.png[/IMG]
-
obiecane ,fonowe (tylko takie dostałam) fotki kwietniowej Patyśkowej mordki- [URL="http://img151.imageshack.us/img151/3348/20120416128100"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3348/201204161281000.jpg[/IMG] [/URL] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/610/201204161277.jpg[/IMG]
-
Pani pisala że córki nie mogą być tak często u niej ,ona wcześniej miała 18 lat psa podobnego do Polci ,córka też miała dobermana i na pewno wiedzą o smaczkach, Podam jej jeszcze tytuły tych książek . ale swoją drogą jak to możliwe że sunia w tak młodym wieku- była zabrana ze schronu w wieku średnio kilku miesięcy moze tak już żle reagować na ludzi,nie byla przecież w żadnym miejscu bita,nikt jej nie przeganiał "widłami",miała kontakt z ludzmi w różnym wieku u funi i Ulki,więc wychodzi na to że może taka po prostu jest?można to korygować ludzkimi zachowaniami ale nigdy z niej nie będzie przytulanki.