Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. dogadajcie się między sobą i wyróżnijcie 3 najważniejsze ogłoszenia Soni a ja przeleje wam za nie pieniążki-moze to pomoże znaleść jej dom. kiedys ważne były Tablica, morusek ,alegratka ---zresztą teraz Wy pewnie wiecie lepiej :)
  2. ten po lewej.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/p5170167.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3465/p5170167.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]
  3. [quote name='Tola'][B]Kropka[/B] [B]Łajtek:placz::placz:[/B] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/8144/p1070272w.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2553/p1070273.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6357/p1070274u.jpg[/IMG][/QUOTE] czy to mozliwe że to zaginiony 2 lata temu pies o ktory wtedy walczyła mocno RodziceMaciusia? teraz:nie moge wkleić fotki z poprzedniej strony
  4. warszawska Patysia przesyła uśmiech :loveu::loveu::loveu:[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/254/img0734pf.jpg/"] [/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/img0734jn.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3238/img0734jn.jpg[/IMG][/URL] i...Pati jest najslodsza psinka na swiecie, miewa sie coraz lepiej i jest bardzo kochana:) :loveu::loveu:
  5. no właśnie nie wiem ,poprosiłam o krótkie info i w miarę możliwości fotki i otrzymalam życzenia i pozdrowienia plus fotki :)ale gdyby coś było nie teges to myślę że Pani by napisała .
  6. noworoczne pozdrowienia od Polly ...z ławeczki :) [IMG]http://imageshack.us/a/img24/561/dscf0010resized.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img839/9071/dscf0003resized.jpg[/IMG] a tu już nie Polly ...tylko Molly :) tak wstawię dla niepoznaki :) [IMG]http://imageshack.us/a/img706/5353/p1812121727.jpg[/IMG]
  7. i jeszcze [IMG]http://imageshack.us/a/img706/5353/p1812121727.jpg[/IMG] mogłabym wstawić te fotki u Polly ...i nikt by się nie połapał ...nawet ja ...SĄ IDENTYCZNE :)
  8. pozdrowienia od Molly :) Dziękuję za życzenia świąteczne. Molly ma się dobrze, jest wesołym i radosnym pieskiem. We wrześniu byliśmy z nią w Zakopanym. Było śmiechu co niemiara, zaganiała pasące się krowy i owce na górskich halach. W załączniku przesyłam zdjęcia obecnego wyglądu mojej pociechy. Pozdrawiam [IMG]http://imageshack.us/a/img585/8141/sam0839f.jpg[/IMG] [URL="http://img705.imageshack.us/img705/196/sam0898zj.jpg"][IMG]http://imageshack.us/a/img705/196/sam0898zj.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img842/6402/p3110122333.jpg[/IMG]
  9. dziewczyny mam do was ciut nietypową prośbę :)-potrzebna mi krótka opinia (wystarczy nazwa)z jakiego internetu bezprzewodowego,bez limitu korzystacie u siebie bez problemów-muszę szybko zawrzeć umowę właśnie u was dla studenta a wiecie ze najlepiej jak ktoś korzysta -odpowiedz pewnie na PW bo tu to chyba nie wolno ,sama nie wiem -gdyby ktoś mógł i chciał odpowiedzieć :) głos oddany na Azyl-bezinterresownie :)jakby co ...:) a i mogę się poczęstować banerkiem jak mi się zmieści ,choć rzadko teraz jestem na dogo.
  10. [quote name='Becia Lublin']jaki jest stan finansów transportu Majeczki? Czy ktoś jeszcze dopłacił ... dołożył? może pojedziemy wcześniej, nawet na tygodniu... wrócił mój synio do PL i może zaopiekować się moim zwierzyńcem, mam 3 psy (w tym jedną szczebrzeszyńską pannę) , których nie mogłam zostawić samych w domu na 2 dni ...[/QUOTE] z postów wynika że jest lub ma być : -200zł.ds -ode mnie jutro Majeczka ma 50zł.-Becia może od razu na twoje konto podałabyś na PW lub jak wolisz do Dory -jej konto mam :),bazarek pewnie nie wypali więc nie ma co na niego liczyć -podawałaś konto 1 osobie na FB kiedyś ,ale nie wiadomo czy wpłaciła
  11. proszę o pomoc w podnoszeniu nowatorskiego bazarku dla Majeczki na transport : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232347-TATRY-)dla-szczebrzeszyńskiej-Majeczki-na-transport-22-09-12-20-00[/URL] może ktoś skorzysta :)
  12. [quote name='DORA1020']Transport organizujemy laczony,przyszly dom Majki wie o tym i czeka cierpliwie,poniewaz transport bedzie w nastepna sobote. DS dolozy do transportu 200zl.[/QUOTE] to super! oby udało się Beci dołożyć jeszcze jakieś psiaki do transportu to może uda się zmniejszyć kolosalną kwotę
  13. łał,wielka kasa... a bazzarków żadnych ...chyba nie realne...coś tam DS miał się dołożyć ,jakiś mój mały grosik i jerdna wpłata z FB byla jakaś ...nierealne i na transprotowym zero odzewu...Majeczka p.s rezygnuje z FB-1 słowo piszę 10min i i ciągle literówki nie do odczytania ...
  14. Becia być może to jedyny sposób,ale musi go założyć osoba która zna trochę konkretów trasy chyba i kosztów
  15. jaka kwota ma byc do uzbierania transportu Majeczki?qrcze strasznie daleko ta Bystrzyca,pól Polski do przejechania -ciężko będzie :(...FB "zawalone"prośbami o pomoc...
  16. a nie szukacie może zmiejszenia kosztow transportu Arabelki:)stodołowa mała Majeczka ze Szczebrzeszyna ma domek w Bysztrzycy kłodzkiej,już po PA -to ok 3/4 wspólnej trasy do Krakowa,może dogadacie się z DORA1020,-
  17. [quote name='Poker']Byłam na wizycie w Bystrzycy Kłodzkiej,Maja może pakować walizki. Dom będzie bardzo dobry. Cała rodzina jest zapsiona.Warunki bdb, łącznie z ogrodzonym ogródkiem, po którym biega królik i basenem dla psów. Rozmawiałam na temat kosztów transportu i ze względu na to ,że Maja jest po sterylce i odpada ten koszt w DS, prosiłam ,żeby dołożyli się solidnie.Pani podeszła ze zrozumieniem. Prosiłam też, aby nie puszczali suni bez smyczy dopóki nie będzie przychodziła na każde zawołanie za ogródku oraz ,żeby przez jakiś czas prowadzili ją na ciasnych obróżce i szelkach i 2.smyczach. Pani nie może się doczekać suni, ma w komórce jej zdjęcie i ciągle ogląda.Wypatrzyła ją na Morusku.[/QUOTE] suuuper!!!Majeczka już nie będzie bezdomna!tylko teraz transprot no i jeszcze jej dzieciaczki -a na to wszystko pozostał jeszcze tylko tydzień ,one są ogłaszane jakoś?
  18. [quote name='DORA1020']Nie soniu,Majeczka to sunia,ktora urodzila szczeniaczki pod stodola. A takie samo imie dostal szczeniaczek z lancucha,ktory pojechal do Dt do W-wy,a teraz ma juz DS. Maja to czarna sunia,a jej szczeniaczki do adopcji to czarno-biala sunia/bez imienia/ i piesek Biszkpocik. Wiem ,ze moze sie pomieszac,za duzo tego jest.[/QUOTE] no to się zrozumiałyśmy :) :) :) piszemy to samo :)Maja-sunia spod stodoły która ma jeszcze dwa szczeniorki będzie miała domek w Bystrzycy -po wizycie PA- a inna szczeniorka z łancucha też Maja ma już swój domek **** a domek dla "stodołowej Majeczki" to wynik wyróżnionych ogłoszeń ?,bo może to jest właśnie sposób na znalezienie domków ,kiedyś tak skuteczne było allegro
  19. [quote name='DORA1020']Szukam kogos do zrobienia wizyty PA w Bystrzycy Koldzkiej--dla Majeczki.[/QUOTE] DORA -czy Majeczka spod stodoły ma mieć ten domek z Bystrzycy Kłodzkiej a jeden ze szczeniaków wyżej- też Maja już jest w DS -bo zrobiło się maleńkie zamieszanie?
  20. [quote name='DORA1020']Dziekuje diana za ogloszenia:) Bylam dzisiaj sama zrobic im zdjecia,niestety tez nie za bardzo,szczeniaki w miejscu nie usiedza,sa bardzo ruchliwe i ciezko bylo mi zrobic im zdjecia. Urszula powiedziala,ze jeszcze 2 tygodnie moze opiekowac sie nimi,pozniej wyjezdza do Niemiec,do meza i powiedzila:..........zabieraj te psy,bo ja wyjezdzam............. i teraz nie wiem co zrobie. Maja to cudowna sunia,taka przytulasna i malutka,wazy tylko 8kg.A tak kocha te swoje 2 malenstwa,ze milo popatrzec.[/QUOTE] zobaczycie że Majeczka i szczylki znajdą w ciągu tych dwóch tygodni domy z ogłoszeń i bedą bezpieczne -BO DLACZEGO MA TAK NIE BYĆ !!musi być i koniec.
  21. zrobilam Majeczce ogłoszenia ( treść mogę poprawić jakby co) cafeanimal na Warszawę oraz wyróżnione na 14 dni -morusek 11,07zł. na całą Polskę , tablicę na lubelskie na 7 dni 8,61zł. ale gratka mazowieckie 3,69zł. [URL]http://tablica.pl/oferta/przytulasna-maja-czeka-na-domek-ID1up2x.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Maja,71493[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/121846/przutulasna-Maja-czeka-na-domek/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/przytulasna-maja-czeka-na-domek-21140325.html[/URL] najważniejsze żeby były telefony a i tak rozmowa weryfikuje wszystko. ludka -a jak jestem już klientką krakvet to muszę się zalogować na głosowanie od początku oddzielnie?-głupawe pytanie ale cóż... :)
×
×
  • Create New...