Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. oglaszasz już ją gdzieś ,oprócz tych plakatow ? PW masz ale pelna :)
  2. no ...[B]przylepki -przyjaciółk[/B]i...raczej dla nich lepiej ze wtedy emocje wzieły górę i nie przygladałam się za bardzo ....bo mogło się skończyć wyborem jednej:( ale nie ma co gdybać...tak miałam zrobić ...[B]przeznaczenie [/B] Pollinka -co słychać ? a obróżka jeszcze jest czy któraś psiutka się przyssala :)
  3. no to cieszę się że jednak -nie same -pozdrawiam Patkę i wszystkich co przyszli w gości :)
  4. Molly dala się zapamiętać i Tobie :) i mi :) [URL=http://img220.imageshack.us/i/mollyt.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5574/mollyt.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/00spa0062.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2953/00spa0062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/00spa0051.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8991/00spa0051.jpg[/IMG][/URL]
  5. a takie dostałam wieści: Sunie ma się rewelacyjnie, zaaklimatyzowała się zarówno w mieszkaniu jak i na otaczających nas zielonych terenach. Imię pozostało to samo. Moly jak na szczeniaka przystało czasem coś podgryzie, ale generalnie skupia się na zabawach ze mną oraz córką. Choć ostatnio (może po złości, może z tęsknoty) dorwała siedo tapety ściennej. sunia jeszcze nie miała cieczki, az weterynarzem uzgodniłam, że wysterylizuję ją jak będzie po pierwszej cieczce- myślę, iż nastąpi to na wiosnę. Co do stanu zdrowia Moly jest w 100%zdrowa, wrecz czasem zbyt nadpobudliwa. Ma apetyt, orazuwielbia wylegiwać się na łóżku razem z córką, gdy ta ma dzień wolny. Całe osiedle za nią przepada, zarówno sąsiedzi jak i pieski. Moly dodatkowo super bawi się ze swoją koleżanką Silą- pieskiem syna. Jestem pod wrażeniem jak delikatnie bawi sie z moim 3letnim wnuczkiem.
  6. Majeczka zamieniła się kolorami z Rozką :ta czarna a ta biała(żółtawa) :)
  7. Lolalola ...to je teraz jestem cwana...ale jeszcze kilka dni temu sama miala obiekcje która jest która ,bo coś mi się wydeje że Poolka zmienia ubarwienie ,choć faktycznie zewnętrzym wyglądem są różne :długi i krótki pyszczek....czy one są aby napweno siorki czy tylko podpasowały sobie w schronie :)
  8. Szansa -wykorzystuje szansę na życie :)
  9. Patka -a my co tak zostałyśmy same:(
  10. Henio-czochraki dla ciebie :)
  11. Pesteczka -troszkę cie wyprzytulam :)
  12. ta tak po ciuchutku żeby nie zapeszyć -Pańcia wybrała Tosię ?
  13. Selenga-pewnie ze trzeba się cieszyć że inna bida ma domek :) gapa nie przeczytałam ze zrozumieniem .
  14. Hunterek -przytulaki dla ciebie :)
  15. i co dajecie Łajtka do Brzyśca?
  16. padał już wniosek że dla Rozki wskazany jest domek z łagodym psem-tylko czy taki gdzieś jest ?
  17. to ok z tabletkami :) a jak z czystością w boksie?
  18. [quote name='sonia71']Patyśka co tam u ciebie dziewczyno-zapomniałaś już o schronie? funiu a jak u niej z robalami i tabletkami? bo przed wirusówkami chyba trzeba by jeszcze raz dać.[/QUOTE] przypomnę się :)
  19. Rozka -przytulanki dla ciebie:) a ta kruszynka z fotek jest super :)
  20. Polly-przyszłam w odwiedzinki :)
  21. aaa,:) to takie myślenie życzeniowe :)
  22. czy między dziewczynami nie było wogóle spięć? Biała podobna do Polly tylko większa ale ten sam typ ,ciekawe czy Pollkę można podciągnąc pod typ Border Collie;)
  23. a to następne fotki będą już po... siku :)
×
×
  • Create New...