Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. IVV-wiosna idzie :) wszystkie nasze sunie znajdą domki :) ludzie będą się bardziej uśmiechać ,ich serducho bedzie chciało robić dobre uczynki ...i zaadoptują Tayę,Tosię,Pati,Pestkę,Polly ...a na dokładkę dostaną Huntera:)
  2. o dobrze że nie zdążyłam z bazarkiem :) funiu super ! Patka to rasa: taka nasza polska ,swojsko-wiejska( bez obrazy) Burka i trzeba jej superaśnych zdjęć do ogłoszeń ,choć dla mnie gdyby nie Sońka bylaby najpiękniejsza i moja ...nie mam pojęcia co w sobie ma że zwróciła moją uwagę w schronie... Patyczak w maleńkiej chwilce ,oka mgnieniu zapadła mi w pamięć ...i wiedziałam że kiedyś będzie następna do wyciągnięcia ...ale nie wiedziałam że tak szybko potoczą się losy trzech suń.
  3. skoro ladySwallow zmieniła tytuł wątku Rozi -to mogę już donieść:[B][I][COLOR="#ff00ff"]Rozi od dzisiaj jest w domku ![/COLOR][/I][/B] w Lublinie, na spokojnym osiedlu - państwo ze studiującą córką i kotem z adopcji. [B][I][COLOR="#ff00ff"]życzymy Rozi szczęścia ![/COLOR][/I][/B]
  4. o! i to info wystarczy sponsorom Rozki i wszystkim zainteresowanym :)
  5. no faktycznie masz rację ...jeszcze raz dzięki..:) lecę szukać bazarku
  6. lady -dzięki bardzo tylko może dopisać jeszcze że nie sterylizowana ze względu na tą krzepliowść
  7. [quote name='ladySwallow']Rozi już od pół godziny w domu stałym :)[/QUOTE] tak po ciuchutku,chuchając ,dmuchając ,nie zapeszając....HURA! NIECH CI SIĘ SZCZĘŚCI ROZI-rozkwitłaś jak pączek róży...nieśmiało...delikatnie...powoli....a W KOŃCU rozchyliłaś swe serduszko ...na człowieka-OBY NIGDY WIĘCEJ CIĘ NIE ZAWIÓŁD. EDIT: można jakieś konkrety co to za domek i gdzie?
  8. ha,...przeskoczyło ...dopiszę to wniosków "jaki domek" i wstawię na pierwszą stronę. no to wiemy jaki domek: -najlepiej z dziećmi w wieku od szkoły podstawowej -najlepiej wolnostojący bo szczekanie w bloku byłoby uciążliwe lub ewnetualnie z osobą która czesto przebywa w domu żeby ograniczyć szczekanie np. przez odwrocenie uwagi, komendę, - bez innego psa tak by mogla być sama rozpieszczana choć pewnie 1 pies mógłby być -zachowuje czystość -zabiega o pieszczoty u swojego człowieka -umie chodzić na smyczy choć zdarza się że pociągnie -reaguje na zawolanie człowieka a przez to pewnie szybko nauczyłaby się komend -potrzeba jej chwilę na poznanie nowych ludzi,szczególnie męźszczyzn -trzeba uważać na skoczność -wysoka odpowiedzialność dotycząca zdrowia suni ,związana z problemami krzepliwości krwi np.brak sterylizacji
  9. no tak -ślicznota jedna ..teraz tylko funiu odpowiedz :co z kotami i jak jazda i zrobię allegro ,takie wyróżnione i kupię full ogłoszeń ...bo mi to strasznie długo schodzi...
  10. widzicie dziewczyny nie zawsze się sprawdza powiedzenie ...gdzie kucharek sześć tam niema co jeść -wspólnymi siłami doprowadzimy Pollkę do jej domku i jeszcze kiedyś będziemy całą sytuację mimo wszystko dobrze wspominać :) Ulka -a jakby tak gdzieś tam się pstryknęła fotka ... ja i wszyscy bardzo chętnie zobaczą Pollinę z bliska ,taką stojącą :)
  11. ta prośba o stabilizację - to na gwałt ;) i niech ....już się spełni :)
  12. funiu -już zdążyłaś coś zrobić z fotami ?czy to ja mialam zaciemnienie umysłu?;)
  13. Patka -a coś ty taka cichocienma?:roll: funiu a dałoby się coś zrobić z rozjaśnieniem tych zdjęć ,bo niektore zdjęcia są fajne np.to 4 co stoi taka gotowa do...i byłyby do ogłoszeń ..ale takie tylko z zarysem ciemnej sylwetki to trochę nie bardzo... na niektórych fotkach wygląda na dużą sunię co nie? ale w rzeczywistości to ona chyba taka w półłydki czy w kolano?ja nie potrafię sobie już przypomieć :( jeszcze: -jak reaguje na koty ?masz możliwośc sprawdzenia? -jazda samochodem z tego co pamietam jest bez problemu,bo w dorze ze schronu zwineła się ,a jak jechałyście teraz do weta ?
  14. no to jak Rozka z taką toaletą czeka na Hamstera ...to nie będzie może tak źle :)a jeszcze jakbyście tak fotkę pokazaly ...:)
  15. to dobrze że Pollyna zaczyna przyzwyczajać się do nowej sytuacji,bo strachu najedliśmy się chyba wszyscy...a przecież wiadomo że strach ma tylko...wieeelkie oczy:mad:ale co nasze to nasze...:evil_lol:a jak powszechnie wiadomo Pollka jest pojetna to i ze smyczą będzie dobrze. feromony poszły wczoraj poleconym to szybko bedą ...ale może Pollce już nie są tak niezbędne jak to wyglądało na początku:roll: ..to i dobrze
  16. trochę jeszcze smutny ten pycholek ...ale wiadomo jeszcze troszkę trzeba czasu malutkiej... potem pewnie szepnie kotkowi że to jej wyrko...albo zaprosi do wspólnej zabawy ... [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:magiraf-50zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL]
  17. no to wiemy jaki domek: -najlepiej z dziećmi w wieku od szkoły podstawowej -najlepiej wolnostojący bo szczekanie w bloku byłoby uciążliwe lub ewnetualnie z osobą która czesto przebywa w domu żeby ograniczyć szczekanie np. przez odwrocenie uwagi, komendę, - bez innego psa tak by mogla być sama rozpieszczana choć pewnie 1 pies mógłby być -zachowuje czystość -zabiega o pieszczoty u swojego człowieka -umie chodzić na smyczy choć zdarza się że pociągnie -reaguje na zawolanie człowieka a przez to pewnie szybko nauczyłaby się komend -potrzeba jej chwilę na poznanie nowych ludzi,szczególnie męźszczyzn -trzeba uważać na skoczność -wysoka odpowiedzialność dotycząca zdrowia suni ,związana z problemami krzepliwości krwi np.brak sterylizacji
  18. lady a widzisz ty czasem Rozkę taką wiesz ...w szczeniackiej zabawie ,rozchichotaną,kręcącą bączki,ze śmiejącymi się ognikami w oczkach....taką że ty rycholisz się razem z nią ?i masz ochotę wycałować cały ten pycholek?
  19. no to malutka przerwa w szukaniu ...na rzuty piłeczką :)
  20. prawdziwa nakrapiana biedronka z Pestki :)wczesniej kropek brązowych jakoś nie wypatrzyłam :)
  21. Tosia -to ja ci umilę troszeczkę czekanie i wymiziam po brzuszku :)
  22. życzę ci szczęścia piękny Baju :)
  23. [B][COLOR="#4b0082"]wypłaty z konta Pati : 1.-310zł hotelik styczeń 2.-10zł transport na wirusowki[/COLOR][/B]
  24. a Pollynka się czai...:) ale nic dziwnego taki ruch domkowy u Ulki :) Ulka -wpisz proszę datę tej tabletki do książeczki :) [B][COLOR="#4b0082"]wypłaty z konta Polly i Rozi: 1.ULKA12-300 zł.DT 2.ULKA12-20zł pchły i kleszcze 3.hotelik funia -67,50zł Rozi 4.hotelik funia -202,50zł Polly 5.funia -45zł wirusówki Polly z transportem ,ostatnie odrobaczenie siorek[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...