Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. funiu -i tak źle i tak nie dobrze bo zdjęcia biednego psa nie przekonają ludzi którzy szukają takiego do mieszkania np. w bloku a na tych fotkach widać że patka się nadaje i na odwrot... [B][I]hop! bardzo,bardzo dziękuję!!!! może dzisiejszy dzień będzie szczęśliwym dniem i ...chociaż może będą jakieś telefony.... [/I][/B]
  2. Pesta -dołączaj do Tayki i do sadu -marsz!:)
  3. chodź Tayka do sadu ,nie bedziemy przeszkadzać w załatwianiu takich poważnych spraw :)
  4. uważam że najpierw trzeba ustalić kto jest odpowiedzialny za sunię ,wątek ,decyzje ...
  5. ależ też uważam że Renata ma serce do psów ,przecież ich psiutek jest niewidomy a to jest wielka odpowiedzialność ,więc będą bardzo kochać Taykę ...masz rację co za dużo to nie zdrowo ;)trzeba ufać ludziom:)
  6. powodzenia Szanso-wykorzystałaś swoją szansę na życie -całkowicie !!!!!BĄDŹ SZCZĘŚLIWA!
  7. IVV a może przeglądnij wątek tego ich pieska -tak żebyś wszsytko wiedziała ,ja tylko ciutkę luknęłam ale on chyba bardzo zazdrosny jest , lepiej żebyś wszystko wiedziała przez całym załatwianiem ,może i Renata ci jakoś przedstawiła sytuację ,może to teraz już jest dobrze i dobrze bedzie z Tayką.
  8. przylazłam zmachana... -a tak wogóle to kto będzie osobą odpowiedzialną za sunię ? -i jeszcze skoro sunia jest w zamojskim schronie to fundacja nie zaopiekuję się nią ,nie mówię o sponsorowaniu finansowym tylko tak wogóle? - jeżeli chodzi o Paypal to chyba pani AS ktora się domaga tego to i tak z niego nie skorzysta (tak było u mnie kiedyś)
  9. [quote name='tola']soniu - kogo mozesz polecic do zrobienia banerka? Szansa juz prawie na wydaniu - chciałabym cos dla nuki..........[/quote] prezent jest u nuki :)
  10. a Patka to tera z gwiazda You Tube! banerek wyżej zaraz sobie wkleję-dzieki! [url]http://www.youtube.com/watch?v=flMSq_wJRaY[/url]
  11. to prezent dla Nuki -może jej przyniesie szczęście ! ciutkę amatorski ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209101-Nuka-całe-życie-w-schronie-(-dołożysz-się-finansowo/page5?highlight=nuka"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8684/unled1hmd.jpg[/IMG][/URL]
  12. to co mlukrecja całkiem rezygnuje.... czy daje jej czas na dojście do siebie gdzieś w DT a potem i tak ją bierze?
  13. no szkoda... już tyle razy wszystko było dopięte i coś się chrzaniło ...oby tu było szczęśliwe zakończenie ...a mój kierowca i auto na wyjeździe.....:(
  14. qrczę-ten Lublin to chyba jakiś koniec świata ;),trafienie że ktoś odbierze telefon to jak w totolotka ,1:.......iluś tam dzisiaj już nie będzie tego doktorka a jutro to albo bedzie albo nie .... w każdym razie jeżeli ten doktor zgodzi się przygotować Patkę do sterylki i nie będzie innych przeciwskazań to zabieg móly się tam odbyć w 2 misiace po cieczce czyli pod koniec lipca i koszt ok. 230-250zl. do tego to przygotowanie i oczywiscie dni posterylkowe w szpitalu ....i tu klapnełam czołem w biurko.....pójde chyba pod latarnię po kasę....... moze sterylkowa ciut pomoze tak jak Polly,jestem tam stała...ale te dodatkowe koszty i jeszcze nastepny miesiąc w hotelu tutaj....kto da mi wskazówki jak się załapać pod te latarnie ;)
  15. patyśkowe ,bursztynowe ślipka wypatrują DOMEK!!!!!!!
  16. ciekawe czy Pesta odczuje jakoś nieobecność Tayki ?
  17. a malutka pewnie znów przy kracie........
  18. ha!,Tayuśka nareszcie będzie miała rodzinkę -super!!!!!!
  19. [quote name='AresekSE']czesc wszystkim! taya musi byc zaszczepiona na wscieklizne i jednoczesnie miec czipa juz w trakcie szczepienia a nie po. potem po 120 dniach trzeba wyslac probke krwi do Pulaw. po uzyskaniu certyfikatu trzeba zrobic paszport. Murka wie jak to sie robi. co wy na to? a moze ma juz to szczepienie?[/QUOTE] czekaj -to jednak podjęłaś już decyzję i bierzesz Tayuśkę ??????
  20. a ja już wiem na pewno że w tych czasach ludzie wolą sterylkowe sunie ,z jednej strony to dobrze że ludzie są tak uświdomieni ...ale dla Patki tzn .że jednak muszę podjąć decyzję i znów robić badanie ....zalamka....:(
  21. Serduszko Zojeczki drży jeszcze troszeczkę, bo nie wie że jeszcze za chwilę, chwileczkę, Gabrysia do serca przytuli z radością i będą szczęśliwe ze swoją MIŁOŚCIĄ!
  22. ja tylko cichutko podczytywalam co u Frajdy -ale teraz to napiszę : SZCZĘŚLIWA FRAJDA W SZCZĘŚLIWEJ RODZINIE!
×
×
  • Create New...