zaraz skrobię emalia do Pani Małogsi która jest zaineresowana Patyśką -tylko dopiero od września a to długi czas i wszystko się może wydarzyć więć nie wycofuję ogłoszeń
Patka no i wcisnełaś się ;) do gości Zosi-tu w zastępstwie z Becią
[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2548/zosiazcioteczkbeatk.jpg[/IMG]