Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16929
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. My też chcemy coś dać na bazarek.Jak to zrobić?I co to może być?
  2. My też chcemy coś dać na bazarek.Jak to zrobić?I co to może być?
  3. My z Olinką trochę niżej i mniej gorąco.Kochani nasi duzi przyjaciele ochłodzenia Wam życzymy.
  4. To Tobie gorzej bo ja sobie leżę w chłodnym kąciku.
  5. Ja też muszę na chwilę, wtedy,oj jak gorąco!Moja też mówi młodszym lepiej.
  6. Macham łapką,uśmiecham się,Dziękuję za kciuki.
  7. Też Cię witam,łapką macham i posyłam uśmiech .
  8. Dobranoc wszystkim moim kochanym,wrażliwym na psi los ludziom.I Wam życzę trochę chłodu.
  9. I ciągle coś zapominam, tylu dobrych dużych mam.Ewa,którą pewnie znacie też mnie ratowała.I też do mnie przyjeżdża i przywozi mi smaczki i dobre jedzonko.Jej też bardzo dziękuję.
  10. Chciałem jeszcze napisać,że byli u mnie ci duzi co mnie uratowali,od nich zaczęło się moje psie, dobre życie.Mój człowiek mówi,że to Tola i TZ Toli.
  11. Teraz wiem,że ręka krzywdy nie robi tylko mizia ale kiedyś bałem się,Teraz ręka daje mi jedzonko,zakłada szeleczki i na spacerek.Tylko do noska nie lubię ale też wytrzymuję bo potem smaczki.
  12. Macham do Was moi przyjaciele.Dziękuje,że pomagacie mi życ.Moi ludzie ci u których jestem tez po 15-tym wpłacą na moje badania.
  13. A moja opiekunka,ten mój człowiek ,ona tylko kocha zwierzaki.
  14. Moja Duża mówi,że jestem mądry i wiem gdzie chłodzik taki fajny,
  15. Macham do Was,ja sobie dalej znajduje chłodzik,a wy moi duzi przyjaciele nie możecie poleżeć w chłodnym miejscu tak jak ja,
  16. Witam się ze wszystkimi!Ja sobie leżę w najchłodniejszym miejscu,na spacerku tylko gorąco.
  17. To Guciowe marzenie,podziękować wszystkim ludziom dobrej woli iwielkich serc.
  18. Gucio macha łapcią do fanki i chowa się bo jakieś straszne grzmoty
  19. To zaszczyt dla mnie opiekowac sie takim wspaniałym pieskiem.
  20. Gucio kochany macha łapkąChce powiedzieć razem ze mną:Jesteście wspaniali!
  21. Od dzisiaj odpowiadamy,dziękujemy,troska i wsparcie wielkie,bardzo potrzebne,niezastąpione.
×
×
  • Create New...