-
Posts
14079 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by furciaczek
-
U nas Prezes to wiecznie drace jape stworzenie, teraz mnie to gila i moze sobie szczekac ile wlezie skoro ma taka potrzebe ale jak mieszkalismy w bloku to bylo to dosc uciazliwe. Pomoglo proste wypracowanie komendy "koniec" jak jazgotal, pozwalam na 3-4 szczekniecia, komenda i cisza...fakt ze za jakis czas znowu zaczynal szczekac ale zawsze na troche mielismy spokoj. No i w aucie to nigdy nie dziala, ale jakos sie nie wysilalam zeby to zmienic:lol:
-
Przy takiej ekipie to nic dziwnego ze nie często zaglądasz :)
-
[quote name='agaga21']weź mnie nie strasz. dziś podjadę z nią do weta na pierwszy przegląd. myślę, żeby ją na razie na indyka z ryżem przestawić. o jagnięcine czy królika u nas ciężko i chyba bym zbankrutowała...[/QUOTE] Jak cos to polecam [url]www.miesodlapsow.pl[/url] , przychodzi zmrożone na kość nawet w okresie letnim.
-
Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)
furciaczek replied to *Monia*'s topic in Galeria
Tez uważam ze dzieciaki wychowywane bez zwierząt bardzo wiele tracą. No ale nasze w gronie tych szczęściarzy którym futer nigdy nie zabraknie:evil_lol: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
furciaczek replied to Margi's topic in Foto Blogi
Jezu cudowne!!!!! [url]http://i59.tinypic.com/20k97cj.jpg[/url] -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
furciaczek replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']To jest akurat za dobre zdjęcie żeby przerabiać. Jeszcze ktoś by mógł podważyć jego autentyczność :diabloti:[/QUOTE] Nie no któż by śmiał podważać:lol::diabloti: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
furciaczek replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']Zeskoczył :diabloti:[/QUOTE] Na miotle odleciał:diabloti::eviltong: Mogłaś mu drabinkę jakąś w PSie jeszcze dorobić:evil_lol: -
[quote name='*Monia*']Prezes wychowuje małą na swoje podobieństwo :evil_lol:. Ciekawie będzie jak maluch będzie płakał a psy razem z nim :diabloti: A jak tam Twoje samopoczucie?[/QUOTE] Bedzie wesoło...to pewnie...mam nadzieje ze nie na tyle wesoło ze trafie do psychiatryka na oddział zamknięty:evil_lol::evil_lol: A czuje sie super, nie mam za bardzo okazji do narzekania:p Wczoraj na serduszkowym USG potwierdzil dr ze chłopak, na razie średniej wielkości i nic tam niepokojącego nie widać :) [quote name='zuzza']Witamy się po raz pierwszy :) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-quKaZ2zUApM/U4BGaJVyPvI/AAAAAAAAOaY/jvFjyieIz6M/w679-h453-no/GP1A1881-2.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Witamy witamy :) Ciosia Sara przyjechała...teraz to juz zagłada totalna bo to świr nad świry jest:evil_lol:
-
[quote name='wilczy zew']Nooo...Kocyk też. Mam dobrą Zgraję :loveu: [B]Furciaczkowa[/B],masz dla mnie radę jak walczyć z fiksacją Uszatki na piłkę?[/QUOTE] A przybliż mi dokładniej problem na PW. Moze cos wymyślimy, bo widzę ze wyciągasz juz najcięższa altyrelie w postaci OE szalona kobieto.
-
Same sukcesy, az milo poczytać :) Gratulacje!!
-
Co za uśmiechnięty pycholek:loveu: [url]http://images.tinypic.pl/i/00534/c7h6qc6mj72i_t.jpg[/url] Wytrwałości życzę w nauce, zdobywanie nowych umiejętności dam wam pewnie ogromna satysfakcje :)
-
Hahaha filmik genialny:evil_lol::evil_lol::loveu: Sie zgapiłam i wczoraj życzeń Patowi nie złożyłam, a wiec spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:loveu::multi::multi::multi:
-
Masakra z tymi kleszczami ;/ Czekamy na niespodzianke :P
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
furciaczek replied to Shaluka's topic in Off Topic
Ja dzisiaj mialam te kardiologiczne USG, wszystko wporzadku ufff :multi: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
furciaczek replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ojjj godzinami moge na takie zwierze patrzec, cudo:loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-YqCSyKcuXFs/U4Jbnv9pkRI/AAAAAAAAY7k/vM2bURVNX0E/s640/2505%20355.jpg[/url] -
Fakt, przydatna umiejętność...spokojne podnoszenie zwierzaka, nigdy nie wiadomo kiedy sie tfu tfu przyda. Nie narzekaj na wage Grubego...ja kaukazy nosze, bo tez mam schize ze nie daj Boze kiedys bede musiala przeniesc a jak nie nauczone to moglabym stracic pol twarzy czy cos przypadkiem:lol:
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Hej Gosiu :) Byłaś naszym pierwszym gościem lata temu :) Dziękujemy za życzenia :)[/QUOTE] Faktycznie tak było...oj jak ten czas leci, tyle lat. [quote name='Rudzia-Bianca']W końcu mamy miejsce w sygnaturce na naszą galerię , może to nas zmobilizuje do jej ożywienia ;) Niestety wracamy z wieściami jak to często u nas - pomór gardłowy cała trójka chora , ale na szczęście już zdrowiejemy . Najbiedniejszy był Bazyleo , ale po strasznych zastrzykach od wczoraj oczka już uśmiechnięte :) Dinka się zasiedziała u nas, nikt jej nie chce :( a to taka cudna i bezproblemowa już sunia .[/QUOTE] To zdrowieć proszę szybciutko i jakieś foty wrzucić zadowolonej trójcy :p
-
Mój (już nie) mały tybeciak i jego dwaj towarzysze
furciaczek replied to Mała Nika's topic in Foto Blogi
Maly niedzwiedz:lol::loveu: [url]http://images63.fotosik.pl/1007/94417b970082f499med.jpg[/url] -
[quote name='Mała Nika']Jaka zadziora:diabloti: W zabawie woli zapasy czy jednak gonienie lepsze?[/QUOTE] Zapasy, jeszcze zbyt nieporadna zeby kogos dogonic albo przed kims uciec:evil_lol: Zgroza...młoda zmienia sie w sznupa, za przykładem Prezesa drze pape bez powodu wiec mam teraz duet śpiewaków w domu:diabloti:
-
[quote name='rashelek']I taki kaganiec to nawet tańszy od tych wszystkich Chopo, a jaki wygodny dla psa :loveu: :lol:[/QUOTE] I pies szczekać za bardzo nie może, co w przypadku mojego sznupa byłoby zbawieniem:evil_lol: A Joy moze spelniac funkcje nosidelka dla kaganca, jak nie potrzebny to malej zakladac i nie trzeba samemu nosic:evil_lol:
-
[quote name='Vailet']ją! :evil_lol: Dziś Marika bardzo się denerwowała jak mówiłam na jej SUKE pies :diabloti:[/QUOTE] A przepraszam, jeszcze nie ogarniam tej spacerowej ekipy...ale fakt jest taki ze przy wielkopsach łatwo ja przeoczyć:eviltong:
-
Kurcze, małego prawie nie zauważyłam:evil_lol: [url]http://i1372.photobucket.com/albums/ag355/martyyna/ekipa_zps8e628e4b.jpg[/url] Jakimiś strzałkami go oznaczajcie czy coś:diabloti:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
furciaczek replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Matko, ja sie juz tez chyba nie nadaje na jakieś takie publiczne wypady...czasami to ręce człowiekowi opadają na zachowania i komentarze społeczeństwa. Na starość zaczęłam doceniać święty spokój bez większych przygód:evil_lol: Chociaż czasami sympatycznie bywało...ostatnio Pani skomplementowała mnie mówiąc cytuje "Ten pies ma taka sama mordę jak Pani " :lol: ... po chwili sie poprawiła ze chodziło jej o twarz, ale ubaw miałam po pachy hihi -
Kurde mi za cholerę ostre i wyraźne foty nie chcą wyjść, nie wiem co źle robię:roll: Kombinuje jak mogę z rożnymi ustawieniami i doopa:shake: Jakieś rady może?? Te w sumie takie najostrzejsze, ale i tak nie do końca takie jak bym chciała:shake: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zfK1C3d-nZc/U4BGEuwBq_I/AAAAAAAAOZo/47J7kBQSDUo/w680-h454-no/GP1A1755-2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ac3kuYqRC_g/U2RmEPL_s9I/AAAAAAAAOOc/GdZBKBG7Khc/w680-h453-no/GP1A8640.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ozaC2EpTtGo/U1xjA4dMSxI/AAAAAAAAOLM/Yja4uQRL0I0/w333-h500-no/GP1A7587.jpg[/IMG]