Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. jejq...żeby psina tej koleżance spasowała :(
  2. niom, dlatego nie należy tracić nadziei....psiaki..słyszycie????!!!!
  3. ojej takie wieści :loveu: trzymamy kciukasy freciochy ogonki pozawiązywane na supełki :p
  4. ju wiem, czytałam :]
  5. niech się ku....wa sami zapną na łańcuch:mad: :angryy: :angryy: :angryy:
  6. prebrnęłam przez wątek ... jestem przerazona...taki piekny pies na ulicy :shake: łosiek jak tylko cos ie dowiesz to plisssss napisz
  7. Mistle jak poczytasz dokładniej a nie tylko oststnią stronę, to dowiesz się ze akcja skończyła się miesiąc temu.
  8. Trzymamy kciukasy a moje skunksy pozawiązywały ogonki na supełki :]
  9. te Twoje prerfidne "na żywo" (znaczy w telewizji) wygladaja zupełnie inaczej niż na zdjęciach :) Perfi i co dzwonił ktoś w sprawie szczeniaków????
  10. ja tez mogę zawsze coś wam druknąć ale tylko czarno białe. Niestety do końca przyszłego tygodnia jestem uwiązana choróbskiem w domu :(
  11. Kiwi ale Bodzionek był fajny w studiu . Pierwszy raz go widziałam "na żywo" (prawie) I co były jakieś telefony???
  12. kiwi, po kundlu Bodzasek na 100-we znajdzie domek, zobaczysz!!!!!!!!
  13. noo wiem, wiem. chciałam przyszpanować inszą nazwą:evil_lol:
  14. a może myszkę do złączka????
  15. noo boska ta białasska...az dziw, że nikt jej nie zabrał ze schronu:roll:
  16. :roflt: :roflt: :roflt: nieee no wszystkiego się spodziewałam ale nie tego, że za smierć Ozziego odpowiada Emir i dogomaniacy :stupid: toć to przecież parodia a nie prawo!!!! :splat: boszzz w jakim kraju mi przyszło żyć...i nie ma co się dziwić, ze w innych krajach porównują naszego prezydenta do KARTOFLA......z taką władzą sądowniczą........:roll:
  17. powiem szczerze, że miałam nikłe nadzieje że starowinka znajdzie domek, ale widać dogomaniacy potrafia tak robić, aby niemożliwe stawało się możliwym :) Dla nich nie ma nic niemozliwego :) CUDOWNIE :)
  18. ojej Medarku bidoku :( zdrowiej!!!!!!! cała polska za ciebie trzyma kciuki ......
  19. ja tez mogę wystawić na allegro :) Tylko poprosze o tekst i zdjęcia....
  20. i ja podnoszę małą... Przyznam się szczezrze, zę po tych pierwszych zdjęciach myślałam, ze to psiak z typu tych używanych do walk. Ale te zdjęcia wkeljone oststnio pokazują ze to zupełnie inny pies .... Tak czy siak jest kofana i śliczna :) I oby jej sie poszczęściło ...
  21. gdzie ci miłośnicy zwierząt z wawki :(????????
  22. widać, że już rozpieszczana ...leży "se" na płaszczyku z wełenki:cool1:
  23. [quote name='yewcia1'] jak nie to sobie chyba walne baranka:mad:[/QUOTE] noo to pieknie :roll: poplułam monitor po tym Twoim tekście :-o
  24. [quote name='basia0607']Przepraszam za blad ortograficzny ![/QUOTE] basia, ale można edytować posta i go poprawić ;)
  25. pewno, ze zagladamy tylko nie chcemy spamować niepotrzebnie ;) :p
×
×
  • Create New...