-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
JUŻ W DOMU! SIBI - przeurocza suńka, mix staffika
Asior replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
paoli przypomnij mi czy Sibi zgadza sie z innymi psami???? -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
aa no tak, zakręcona jestem :roll: -
26 KOCIĄT z Olkusza i z ulicy u missieek HELP BRAKUJE KARMY!
Asior replied to malawaszka's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Figu']jadę do Katowic na dyżur w niedzielę, wracam we wtorek do Wawy. zabiorę pudło dla Ciebie, kroplówki też chcesz? [/QUOTE] ooo to dla mnie wieziesz kurdupla :) -
cholera a moze jednak on sobie na spacer wyszedł :(
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zuzy, a która to Zizu?????? -
ja nie, ale kolega ma bo to on jej szuka psiaka, już do niego dzwonię...
-
[quote name='Patia']Może ktos ma pomysł jak ratować tego biedaka :( Niewielki , samiec , śliczne , białe zęby , młodziak , pozwolił mi dziś zaglądnąć do pysia , jak próbowałam go karmić ,błąka się w Wieliczce , chyba niedługo , trzyma się jednej ulicy , jak ktoś zglosi do SM to pojedzie do Nowego Targu . Bardzo mi go szkoda , samej ciężko złapać a i umieścić nie ma za bardzo gdzie :( [/QUOTE] osz kurcze, może by on się spodobał Pani z Tarnowa.. szuka psiaka w tym typie!!!!!!! już wysyłam..
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Asior replied to leni356's topic in Już w nowym domu
będzie przed wydaniem psa ;) -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak sa dwa domki chetne :( Nie wiem który wybrać, jeszcze nie sprawdzone ale oba brzmią świetnie... Jeden to małżeństwo z CC, którego Zuza zaakceptowała pięknie dom z ogrodem pod krakowem, a drugi dom chętny to małżeństwo z Sosnowca. Zuzka była by dla nich jak dziecko, (tak wynika z opisu Pani)_, Mają 19-to letniego syna, który się wyprowadził do dziewczyny i chcą zeby Zuza zastąpiła im brakującego syna ;) Ja jestem za tą Panią, ale nie wiem czy nie lepszy byłby domek z ogrodem. Jednak serce mi podpowiada że ten domek to jest to.... -
:megagrin: proszę krzycz, tylko głośno, żeby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało.. teraz to niby nie pisałaś bo nie chciałaś zaszkodzić psu, a co innego jeszcze wczoraj twierdziłaś, że czasu nie miałaś, ze studia Cię pochłaniały... no cóż.. widzę, że mówisz jak ci pasuje... no ale czegóż się mogłam spodziewać....... teraz to już naprawdę EOT dla Ciebie.. nie zamierzam się wdawać w głupie dyskusje z Toba...
-
[quote name='Pipi']Ale jak to opisać? Od początku, jak się zaczęło? o Dogomanii? o pomocy od Was? Czy tylko o sytuacji tu z bezdomnością zwierząt? i o tym, że mi podrzucają? Czy pisać, że p. wójt nie ma umowy i że nie jest w stanie nic zrobić? Opisać, że wiem, że co jakiś czas ludzie mówią, że gmina jak sie udaje złapać, to łapie psy, ale nikt nic nie wie, gdzie one sa? [/QUOTE] TAK opisz wszystko od początku. ja nie jestem w stanie tego opisać bo nie byłam tu z Tobą na samym początku. A babka też nie przedrze się przez tyle stron... Opisz wszystko i jej to podeśle...
-
no i Lisek na razie nie do adopcji, trochę roboty jeszcze przed nim ;)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Asior replied to malawaszka's topic in Sznaucer
ale cudo :loveu: -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Słuchaj to jest genialny pomysł. Pokombinuje jeszcze trochę zdjęc i robie fullwypas.[/QUOTE] [IMG]http://republika.pl/blog_fm_4375471/6332230/tr/zabije.gif[/IMG] [IMG]http://www.threadbombing.com/data/media/2/I_kill_you.gif[/IMG] :nono: ej ej, Ty se uważaj!!! Bo Cię dorwe!!!!! [quote name='Isadora7']Irenko Asiorek z tym grabieniem to nam może co najwyżej na pukiel skoczyć :megagrin::megagrin::megagrin::grin::grin::grin:[/QUOTE] orzeszty orzeszku....... [IMG]http://chamberofsecrets89.files.wordpress.com/2008/01/anger.gif[/IMG] [IMG]http://www.lisisoft.com/imglisi/9/BrowserPlugins/92167angry.gif[/IMG] przegięłaś....... -
ale ja nawet nie miałam pojęcia, że psa jakiegoś bierze :(
-
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
se Pani w koncu nagrabi... :p dzwoniłam do Dropsika, znaczy do pani.. Wsio OK.. ALe miała Pani ubaw... odwiedziła ją sąsiadka ze swoim psem, a że to psiak wszędobylski i bardzo ruchliwy stwierdziła, ze może Dropsik się rozerwie... a tu sunia Pani Lunia, zaatakowała tego psiaka, mimo iż zna go wiele lat i ze zawsze się razem dowiedziały i bawiły.... Lunia broniła Dropsika :p -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Asior replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Pani niedawno straciła swojego pieska, raczej wolała by młodszego :( -
a dlaczego ja nic nie wiem :( zapomniała o mnie mamuśka :placz:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Asior replied to leni356's topic in Już w nowym domu
szukam psiaka w tym typie.. pani umarł taki piesek i bardzo by chciała podobnego... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Asior replied to malawaszka's topic in Sznaucer
szukam psiaka w tym typie.. pani umarł taki piesek i bardzo by chciała podobnego... [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6827/sdc10226.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7450/sdc10049h.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - 4-ro kilowa kupka nieszczęścia, ma domek!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Pani Irenko, niech se Pani nie grabi :nono: co do zdjeć, to nie mam bo Pan go odbierał ode mnie z pracy.. Wolałam nie robić tak, żeby on kojarzył, że go zostawiłam :( -
ten gówniarz jedzie do mnie ;)
-
Rocky (*) Przyjacielu, czekaj na mnie za Tęczowym Mostem...
Asior replied to Anashar's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
nie no ja jestem nie odporna na takie rzeczy :( Maciek, ryczę jak bóbr :( Nic nie wiedziałam o tych problemach :( Tym bardziej mi przykro bo musiałeś podjąć tak trudną i bolesną decyzję sam :( Ale jak widzę, nie było innego wyjścia.... okropnie mi przykro, wiem , ze cierpisz bardzo, ale wiedz, że tak było dla niego lepiej.... -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie, jest agresywna do kotów. jest jedna bardzo fajna Pani, sprawdzamy ją w poniedziałek...