[quote name='Patia']
Paniom ze sklepu zostaw swój numer telefonu , gdyby jeszcze raz się zjawiła , niech dzwonią po Ciebie , nie zapomnij , bądź czarujący , powiedz im , że są za ładne , żeby pracować w sklepie :razz:
nieee no Patia rozwaliłas mnie na łopatki :evil_lol: