Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Imbir1']ja nawet nie pamiętam jak oni byli, widocznie się bardzo cicho zachowywali:cool3::evil_lol: a menrzuś kiedy wstawisz foteczki, mogą byś te z pocharataną twarzą:p[/QUOTE] [B]NO WŁAŚNIE!!! KIEDY???? sama "żem" ciekawa z kim na te nocne eskapady latam (bo majciorki już widziałam jak mu koszulke nocną podwiało, ale twarzy ni huhu)[/B](majtaski miał w różowe misie :evil_lol:
  2. [quote name='Danusia12'] No też tak mówię - przecież takich myszowatych nie ma dużo :evil_lol:[/QUOTE] Imbir ja bym się obraziła :evil_lol: :cool3:
  3. [quote name='Danusia12']No nie - wtedy jeszcze byłem piękny na twarzy :diabloti: Przecież Asiorka oka by nie zawiesiła na jakimś porąbańcu :evil_lol:[/QUOTE] :cool3: iiitam dla mnie ważne jest wnętrze a nie powłoka :roll:
  4. [quote name='Danusia12']Ale Asiorka coś knuje - znowu znikła :mad:[/QUOTE] iiitam nie znikła tylko czyta te 70 powiadomień :placz: które na maila jej przyszło..... zreszta ulotniłam się bo skoro Danusia miała oblukiwać posty to ja wolałam zniknąć......:evil_lol: jeszcze by mi łyżeczke pod żeberka wbiła, że jej menrzusia wyrywam na nocne eskapady :evil_lol: [quote name='Danusia12']Miała być myszowata blondynka - i była. Ale może jakaś inna, chociaż Asiorka była pewna, że to Imbirka. Sam juz nie wiem:cool1: Asiorka - powiedz coś.[/QUOTE] noo coooo ???? Imbir to była na bank!!!!
  5. [quote name='Imbir1']hehehe, namieszał, namieszał i się wycofał:cool3: ja myślałam, ze tylko kobity tak potrafią:evil_lol:[/QUOTE] eeetam wazne żeby wycofał się w odpowiednim momencie ..gorzej jak by zrobił to za późno :evil_lol:
  6. menrzuś nic nie dostałam Imbir ja sama nie kumam o so ho menrzusiowi ?????
  7. [quote name='Danusia12']RMeeeeeeeF eFeM :evil_lol:[/QUOTE] ooooto to to :evil_lol:
  8. [quote name='Danusia12'] Nie życz jej tak żle. I tak ma małe mieszkanie :diabloti: [/QUOTE] oo my z menrzusiem nadajemy na podobnych falach :loveu:
  9. [quote name='Imbir1'] a nie mówiłam, że Asiorka wpadnie:lol: [/QUOTE] kochanieńka Ty mi tego nie życz!!!!!:mad: mam już jedno dziecko :eviltong: drugiego na razie mi "nie trza" :shake:
  10. [quote name='Danusia12'][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6867/10aaqz9.jpg[/IMG][/QUOTE] noooo na razie wystarczy :loveu: ale czekam na ŻYWE!!!!!!! :eviltong:
  11. [quote name='Imbir1']no wiesz, na miejscu Asiorka bym się obraziła:cool3:[/QUOTE] masz rację !!! strzelam focha!!!! menrzuś bez kwiatów nie podchodź!!!!!! :mad:
  12. [quote name='Danusia12']Za późno :diabloti:[/QUOTE] noo za późno, za późno!!!:mad: ładnie to tak obgadywać Asiorka..... [QUOTE]Nawet nie wiesz, jak Twoja obecność oddziaływuje na elektronikę[/QUOTE] menrzuś czarownice tak mają :cool3: szyszkaaaaaa ja Ci dam kościotrupki !!!!!! :mad: siedzieć mi tu spokojnie a nie o dupe marynie rozpisywać :mad:
  13. [quote name='Danusia12']Znów oberwę od Asiorki :evil_lol:[/QUOTE] oberwiesz oberwiesz:mad: :mad: :mad: wszyscy oberwiecie od pół godziny przedzieram się przez te wszystkie strony!!!!!!! no ale poprostu nie chce mi się wierzyć że zawsze wam zwalnia jak ja nadchodzę ale zawsze to jest prawda :crazyeye:
  14. Aga i Krzyś nie dawajcie węgla tylko albo smecte (ze 2 torebki) albo Nifuroksazyd lub Loperamid.... Tą samą sytuację miałam z Tośkiem wyciągniętym ze schronu. Najlepszym sposobem jednak było by podanie mu troche Coli (ale tosiek nie chciał jej pić). Wet mi powiedział, że Cola była by najlepsza...
  15. Vella wiem że Wam ciężko , ale nie mogę inaczej pomóc jak podnosząć wątek :(
  16. [quote name='justynavege']kocahni zaden dramat jesli sie nei da zmienic mozna zalozyc kolejna aukcie dla suni z nardziej dramatycznym tytulem i wykorzystaneim tekstu Beaty[/QUOTE] [B][SIZE="5"]DA SIĘ ZAWSZE ZMIENIĆ TEKST NA ALLEGRO...WCHODZISZ W PANEL UZYTKOWNIKA I TAM MASZ EDYTUJ AUKCJE. NIE MA SENSU ZAKŁADAĆ KOLEJNYCH AUKCJI BO W KOŃCU SIĘ KTOŚ PRZYCZEPI (ponoć nie wolno zakładać kilku takich samych aukcji)[/SIZE][/B]
  17. vella wystaw Nitkę do konkursu lutowego ;) ma strasznie dużą szansę na wygraną ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41361[/url]
  18. rany boskie...czy to się kiedyś skończy ???
  19. [quote name='Danusia12']Dobra, idę spać :-([/QUOTE] eejj noo nie bądź ryj :( nie zostawiaj asi samej :(
  20. nooo baa jakże bym mogła zapomniec :)
  21. [quote name='Danusia12'] No, a z tymi obietnicami, to przesadziłaś. Żadna dupa zbita. Jak Menrzuś cos obiecuje to pewnik, że zrobi :cool1:[/QUOTE] iiitam...siakoś nie mam zaufania do facetów i dobrego zdania tez nie :roll: najprawdziwsze zdanie towarzyszące mi ostatnio jest takie: Faceci są jak plemniki - tylko jeden na milion może stac się człowiekiem :shake: :)
  22. [quote name='Danusia12']Wiem, wiem - natworzyliśmy tych postów. Ale przecież dostałem dzisiaj piętą łapkę - toż to święto jest, no nie?[/QUOTE] kochaaany, co tam piąta łapka...ja dostałam ognika...kurde normalinie nie wiedziałam jak się zachować normalnie :evil_lol:
×
×
  • Create New...