Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. napisz coś więcej o suni?? jaki wiek i dlaczego dwie nieudane adopcje?? jakie kłopoty sprawia???? Pisz koniecznie bo takie maluchy ,aja duże szanse na adopcje tylko trzeba je "zareklamować"
  2. aaaaaaaaaaaa noo tak rzeczywiście :) dziołchy straszna bida przeczytajcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37589[/url]
  3. taaaa Justyna im przecie nie żałuje :)
  4. Tora piękna :)
  5. nooo Zdzisek Zdzisek :crazyeye: ale skąd wiesz??? znasz go????
  6. tak tak Wedelek w aktualnej sytuacji jest w najcięższej sytuacji :(
  7. Nio właśnie WEDELEK!!!!!!! z warszawy...postaram się załatwić zdjęcia ale w Krakjowie tez jest taka malizna (cos jak jamnik tylko ciut większa) sunia z taka skrzywioną przednia łapką...dziewczyny jak ona się nazywa>????
  8. ooo tak kiwi napewno Ci pomoże i Perfi i Jagienka i paru innych ;)
  9. perfi ale Karusiap była tydzień temu i sa nowe zasady naboru wolontariuszy....spytaj jej :(
  10. Perfi to jak Asta będzie u Ciebie to JA się wpraszam :D
  11. nooo teraz se chodzę i śpiewam : "mamo ja gUpi".....
  12. rany boskie??? ale dlaczego, przeciez to nuie była groźna operacja ????? Ludzie napiszcie coś więcej !!!!!!!!!
  13. [quote name='gamoń']Jaka tam dewiacja :cool3: .Ja mam 5 psów i kota na 48 m2.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] phii mnie i tak nic nie przebije... mam 27 m mieszkanie a mam 4 fretki psa dziecko z ADHD i w niedziele wrócilam z psem z azylu :evil_lol: Odbiło mi kompletnie :evil_lol:
  14. tak, trzeba złożyć pismo ze zdjęciem do KTOZ-u i czekać :D dłuuuugo
  15. kiwi wet na Kasprowicza, ale daj znać jak będziesz szła to Cię "zarekomenduje" coby wiedziasł że ktoś odemnie przyjdzie!!! (rabat cenowy ;) ) Sterylka fretkowej samicy kosztowała 80 zł (na mieście najtaniej -130) zł), ale o sunie zapytam
  16. [quote name='Jagienka'] Neonku, jak tylko trafisz na boksy ogólne postaramy się o spacerki dla Ciebie i troche socjalizacji.[/QUOTE] taaak taak ciotka Asior się toba zajmie :evil_lol:
  17. Maruda musisz zacząć chodzić do mojego weta... U niego szczepienie p.wsciekliźnie 15 a nosówka plus ta reszta chorób 20 zł......
  18. [quote name='gallegro']Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale nie wiem o żadnej wpłacie, która wpłynęłaby na AFN z przeznaczeniem na Lucky'ego.[/QUOTE] :oops: :oops: ojej...a mnie się wydawało,ze była jakaś skarpeta na Lucka :oops: jeśli nie to sooory za zamęt
  19. [COLOR="Red"][B]KONIECZNIE ZMIEŃCIE TYTUŁ!!!!! [/B][/COLOR]
  20. [B][SIZE="5"]tralalala ja wiedziałam[/SIZE] :siara: :evillaug:[SIZE="5"]tak jak i przy Uli i Sonii tak i przy Morgan :cool3: wiedziałam, że zmięknie.......i zakocha się w suni :evil_lol: MORGAN jestes wielka!!!!!!!! największa!!!!!!!:loveu: [/SIZE] [/B]
  21. :evil_lol: które nie kumaty to nie kumate :razz:
×
×
  • Create New...