Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Danusia12']Asiorka sie zakochała[/QUOTE] TYYY nie gadaj :crazyeye: a w kim??????:cool3: [quote name='Danusia12']Asioooooorka, gdzieżeś Ty gdzie, bo mi zimno!!!! :evil_lol:[/QUOTE] nooo kurna w pracy!!!!!:mad: :mad: :mad:
  2. [quote name='Danusia12']Pracuj, pracuj - na karmę zarabiaj :cool3: A już przestałaś lubić to ptasie mleczko?[/quote] łooooooo jezu jezu jak ja lubię ptasie mleczko :roll: to niebieskie wedlowskie -smietankowe :loveu: łoj pokapałam sobie spodenki :) slinka tak mi cieknie :)
  3. [quote name='elik']Niechcący usłyszałam w pracy rozmowę. Jeden z pracowików mówił Mam jej zdjęcia ale nie potrafię ich wkleić na dogo :oops: Podobno jest bardzo miłym psiakiem. wyślij na [email protected] ja wstawie ;)
  4. Dafi naprawde przesliczna :) ładniejsza niż mi sie wydawało:loveu:
  5. PRZEPIĘKNE ZDJĘCIE!!!!!!!!!!!!!! tylko czemu takie małe????
  6. dobuś Ares przekochany, potwierdzam ;) cały czas by się bawił.....
  7. w tym boksie jest conajmniej 6-7 psów :( tam wyjątkowe zacieśnienie..ale przynajmniej nie są agresywne do siebie .... Atosek nie wykazywał ksztyny agresji, jak go wołałam po imieniu to podchodził bida do krat, ale nie mogłam w pełni się nim "zając" bo był tam taki piękny psiak który przeokropnie piszczał i łape mi podawał przez kraty :( mała bida o przedziwnych oczach...... sami zobaczcie.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6438/dsc07864ag7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7756/dsc07882ps2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1328/dsc07887ki1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3512/dsc07890ux3.jpg[/IMG][/URL]
  8. Imbirka papatki :* miłych snów ;)
  9. [quote name='Danusia12']NA PW TAKIE WYZNANIA :mad: ..... Asiorku:loveu:[/QUOTE] dobrze...już nie bede :(
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1493/atos4kf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9057/atos5lx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/7727/dsc07859ib2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9494/dsc07871lu5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/7746/dsc07866ww9.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Danusia12'][U]Boszsz - NA PW!!![/U] :placz: Dziękuję Asiorku Ty mój miły:Rose: :glaszcze: :bigcool:[/QUOTE] czyżby Danusia była zazdrosna :cool3: ??? alez nie ma o co :razz: ja TYLKO bardzo Cie lubię :cool3:
  12. [quote name='Danusia12']A mi? :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] menrzusiu kochany Tobie też :* dla Ciebie specjalny buziak :iloveyou: :buzi:
  13. [quote name='Imbir1'] A gdzie Asior się podziała?:cool3:[/QUOTE] asior wkleja zdjęcia schroniskowych bid na strone krakowskich adopcji :)
  14. [quote name='Imbir1']cześć Asiorku:multi:[/QUOTE] cześć Imbirka cześć :*
  15. [quote name='Perfi'] tym bardziej ze skład pracowników był dzisiaj niezbyt korzystny :shake:[/QUOTE] eetam niezbyt korzystny :cool3: ja zamrugałam rzęsami do Pana Andrzeja i nawet własną smycz mi dał :cool3: bardzo sympatyczny Pan i wcale nie zboczony...no chyba, ze poprostu dziś to nie był jego dzień :roll:
  16. mam mam zdjęcia Atoska :) zaraz wkleje :)
  17. [quote name='Danusia12']:multi: :multi: Danusi znowu zupka węgierska zasmakowała.Ufff - cięzko przyszło zapracować na zapomnienie przez Nią słów Asiorka :lol:[/QUOTE] jakich słów??? jakich?? :cool3:
  18. jutro być może poznam Atoska :)
  19. [quote name='GreenEvil']On juz calkiem duzy jest jak sadze (nie ma niebieskich oczkoof)... tak ze 3-4 miechy daje ;) pzdr GreenEvil[/QUOTE] nieeeee no nie mów??? na maluszka trasznego wygląda.... napiszczie coś więcej..jak z sikaniem po domu???
  20. Velle a allegro Nitka ma??? bo moge wystawić
  21. nieee o różowych "słoniach" to ja będe śniła :p
  22. [quote name='Danusia12']Asiorka - też śpij dobrze :loveu:[/QUOTE] menrzuśku kochany Ty też :loveu: snij o majtusiach w rózowe misie :evil_lol:
  23. ooj było na co popatrzec :evil_lol: dziołłchyyyy mówie Wam :cool3:
  24. no to co to było to co wzięłam za misie???? :crazyeye: aż się boję myśleć :-o
×
×
  • Create New...