w tym boksie jest conajmniej 6-7 psów :( tam wyjątkowe zacieśnienie..ale przynajmniej nie są agresywne do siebie ....
Atosek nie wykazywał ksztyny agresji, jak go wołałam po imieniu to podchodził bida do krat, ale nie mogłam w pełni się nim "zając" bo był tam taki piękny psiak który przeokropnie piszczał i łape mi podawał przez kraty :( mała bida o przedziwnych oczach......
sami zobaczcie....
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6438/dsc07864ag7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7756/dsc07882ps2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1328/dsc07887ki1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3512/dsc07890ux3.jpg[/IMG][/URL]