Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Moriaaa tez mi się tak wydaje....
  2. [quote name='gallegro'] Czekam na propozycję transportu Warszawa-Kraków, bez "przesiadki" :razz:. [/QUOTE] [B]gallegro, jesli jestescie zdecydowani na sto procent (tylko naprawde na sto) to w sobotę będzie jechała z warszawy do krakowa pewna grupa osób z fretkorum na wystawe do Krakowa, i mysle, ze dało by się załatwić zabranie Wedelka autem. Ale musiecie decydowac się JUŻ żebym zdążyła się z nimi ugadać!!!!! Dajcie znac na pw jutro czy się zgadzacie na transport w tą sobotę. [/B]
  3. [quote name='przyjaciel_koni'] Informuję, że pełną wypowiedź Pana Janusza Orzechowskiego można przeczytać na stronie "Kundel Polski", ten fragment wybrałam, by przybliżyć niektórym "niedowierzającym", lub wiedzącym lepiej (Asior - to o Tobie) jaka jest alternatywa dla psiaków z Psiego Losu i jak wiele mają czasu na znalezienie domu.[/QUOTE] noo i popatrz, no...szukasz..cały cas szukasz żeby mnie sprowokować!!!!!!!!!! powiem Ci delikatnie!! odpimpaj sie od Asiora, co?? Ja mówiłam (o psiakach z zielonki, więc zupełnie bez związku z Wedelkiem) DOKŁADNIE TO CO MI POWIEDZIAŁ PAN JANUSZ!!! SŁOWO W SŁOWO!!!!!! To do niego miej pretensje a nie do mnie!!!! Ciekawe, czy jemu powiedziała byś to co mi???? kończe juz tę "dyskusję" której wogóle nie powinnam była z Toba zaczynać, gdyż od poczatku była na "niskim" poziomie, ale bardzo cię prosze nie wypowiadaj się na mój temat w związku z PL, ok?? Ja byłam tylko "łącznikiem" i przekazywałam jedynie słowa "drugiej strony" no, to tyle ...........
  4. [quote name='Danusia12']No i doopa zbita, jak mówi Asiorka. Czas iść faflami do ściany :-( DOBRANOC CIOTECZKI I BÓSTWO :loveu:[/QUOTE] noo takk.. wszystkim mówi:- śpij dobrze, miłych snów... a ze mna sie pożegnał : - dobranoc cioteczki :shake: eehh nic mnie ten menrzus nie lubi.....nic :( branoooc
  5. [quote name='Danusia12']Aaaa, no chyba, że mi wzrok zbłądził :evil_lol: Taka byłaś rozchłestana :diabloti:[/QUOTE] aaa feeee..gdzieś Ty sie patrzył?????
  6. nooo piszesz, ze mam na nosie nadprogramową....a to nie był nos to co widziałeś :cool3:
  7. aaatam...menrzus to nie był nos :lol:
  8. [quote name='Danusia12']No nie mogę wszystko tak wprost :eviltong:[/QUOTE] do mnie trzeba ([B]walić[/B]) prosto z mostu :lol:
  9. [quote name='Danusia12']To daj na PW, bom ciekawy :diabloti:[/QUOTE] noo wiesz :cool3: tam gdzie wszystkie kobiety :p
  10. [quote name='Danusia12']Wiesz, One już tak mają - jedne lubią czarne koty, a inne, te z południa, to lubią fretki. Ale to i tak na jedno wychodzi :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] menrzuś:cool3: bym Ci jeszcze powiedziała co lubię, ale to wiesz :razz: na osobności :loveu:
  11. [quote name='Danusia12'] Czym? Toż to extra babka jest. A jakie tatuaże :evil_lol: :evil_lol: Tylko ta brodawka na nosie wskazuje na Jej profesję :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] tyyy bym Ci powiedziała gdzie mam brodawki, ale tu nieprzyzwoicie.....:cool3:
  12. [quote name='szyszka.fr'] :diabloti: :diabloti: moze straszyc lubi?[/QUOTE] swoim wyglądem:roll:
  13. aaaa tam dupa a nie godzina duchów:mad: czeeee szyszunia :loveu: gdzie byłas jak Cie nie było ??? gdzie moja Imbirka :placz: ??????? uczennice mi wywiało:placz:
  14. [quote name='Imbir1'] gdzie ten Asior:cool3: muszę nauczyć latać motylka:evil_lol:[/QUOTE] a Asiorowi padł net i dopiero teraz mi włączyli :angryy:
  15. Imbirko kochanie juuuz CI wklejam na pw ;)
  16. [quote name='Danusia12']Eeeeech... rozmarzyłem się :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  17. eeee no to przecież nie moje :crazyeye:
  18. [quote name='Danusia12']Hmmm..... podejrzane to to :p[/QUOTE] aaaa cichooooo nie wkleił mi się dobrze...teraz juz jest ok :p
  19. speecjalnie dla menrzusia :loveu: usuniety :(
  20. [quote name='Imbir1']Asiorku, hmmmmmm, ale z ciebie kocica:cool3::diabloti:[/QUOTE] mmmmmrraaaUUUUUUUUUU :cool3: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7033/kotekbp5.gif[/IMG]
  21. [quote name='KWL']Cześć Zdaje się ze przy wypadku dostał tez w główkę ? :-P [/quote] eeeeeeeeeeehehhheeh ale się usmiałam ...niesamowicie piszesz :evil_lol:
  22. [quote name='Imbir1']my z Asiorką się jakoś dogadamy:diabloti:, ona tylko wpada, albo przeleci z prędkością swiatła i już:diabloti:;)[/quote] nooo Imbirka pewnie że tak.... to ja dziś biorę od pasa w dół, a jutro zamianka:diabloti: [quote name='Danusia12']Asiorka jest pazerna :evil_lol: Biedna ta Agniest :p [/quote] sameś jest pazerny :mad: pfffffffffffffffffff a tak wogóle Imbirka, to co my se zamówimy od menrzusia na walem tynki ????
  23. [quote name='Danusia12']Jak Ci Aga pozwoli, to się częstuj, albo zostaniemy przy ptasim mleczku. No i jak tam po nocce?:cool3:[/quote] czy ktos coś wspomniał o ptasim mleczku ????:cool3: bo tak siakoś mi cos zadźwięczało.....
×
×
  • Create New...