Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='szyszka.fr']ja tam sie nie boje, ale troszke za daleko:lol:[/QUOTE]nooo raczeeeej :]
  2. [quote name='Danusia12']Ja nie - boje się freciorów :evil_lol:[/QUOTE] menrzuś...nie pitol :p moje są łagodne :mad: sam zobacz: [url]http://www.frety.cba.pl/freciochy/[/url] :cool1:
  3. zapraszam do Krakowa :] na impreze integracyjna fretkowo-dogomaniakową :] w sobotę o 19 :] kto przyjedzie ???:p
  4. [quote name='Danusia12']Eeeech, dzisiaj jestem pusty.[/QUOTE] udzieliło mu się odemnie :( sooory :( moja wina :(
  5. noo nie??? az nie chce się wierzyć, że taki pis nie może znaleść domu :roll:
  6. [quote name='Danusia12']Szyszka - idziemy spać[/QUOTE] jestem zazdrosna :loveu: dzieki...troszkę mi lepiej
  7. to nic w porównaniu do tego co niektórzy tu robią :(
  8. eetam. niewiele moge pomóc nie mam kasy żeby dawac na bidy, nie biore ich na tymczas :( Tosiek byl wyjątkiem..choć wiem, ze gdyby nie fretki Krystek byłby juz u mnie ...... i walić to, że trzeba było by zacisnąc pasa.....te jego oczy.....nie moge przestać o nich myslec :(
  9. [quote name='szyszka.fr']dlatego tak wazne jest to co robisz dla psiakow, bo placisz za to lzami, smutkiem a przeciez dla nich taki sobie spacerek to w schronisku promyczek slonca no i ktos kto sie martwi, nie sa zapomnieni przez wszystkich, maja kogos kto kocha i glaszce choc przez chwile i jesli myslisz , ze to malo, ze nieistotne to spojrz gleboko w psie oczeta i zobaczysz , ze to co robisz ma sens[/QUOTE] eehh szyszka, teraz to dowaliłas do pieca:placz: własie starłam klawiature, po tym morzu łez a po Twoim poscie to juz chyba był ocean :placz:
  10. menrzus szyszka :calus: dziekuje :placz:
  11. [quote name='szyszka.fr']spokojnie Asiorka ktos ostatnio mi powiedzial, ze po burzy wychodzi slonce, a po zimie zawsze jest wiosna:lol: ps. zawsze Cie odkopiemy:evil_lol:[/QUOTE] niestety....u mnie ta noc trwa już tak długo, że zapomniałam jak wyglada słońce :placz: bo ilez człowiek może sam dzwigać wszystko:-( noo ale nie powinnam menrzusiowi zasmiecac wątku moimi pierdołami...sory .....
  12. a co on ma do zgadzania?????:angryy: mieszka w moim mieszkaniu, nie jest moim mężem to co???? jeszcze będzie mi mówił co mam w domu trzymać?????:mad: soory ale mam takieg doła że chyba juz mnie z niego nie widac :placz:
  13. jezzuu przecież nie uśpią mu zdrowego psa :crazyeye:
  14. [quote name='Danusia12']A TZ-a nie masz??[/QUOTE] eehhh szkoda gadać ....... :roll:
  15. [quote name='szyszka.fr'] Asior on jest BOSKI!:loveu:[/QUOTE] wiem :loveu: a ja niestety mam za małe mieszkanie aby mu pomóc :placz: jejku jakbyście zobaczyli jego oczy jak wróciłam z nim do klatki ....i tak kucnęłam przy nim i głasiałam po boczku...... po łebku :( a on tak tą łapką do mnie :placz: i trącał mnie i zaczepiał i patrzył :( echhhh nie nie moge pisac o tym bo rycze :( głupia jestem :(
  16. noo z Krystkiem to nic więcej niewiem byłam w niedziele w schronie a w ta nie pójde bo jest wystawa fretkowa ...i kto moją kluseczke wyprowadzi na spacerek :placz: kto????
  17. [quote name='Danusia12']Ale ja juz jestem :cool3:[/QUOTE] no wiem, wiem :loveu: przyjęłam do woadomości :evil_lol:
  18. Imbirko kochana już uciekasz??????
  19. a dobrze chociaz mówiliście o mnie :roll:???
  20. [quote name='Imbir1']a obiadek u Gastonków wyglądał tak [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=3165827&postcount=1692:diabloti:[/url][/QUOTE] ooo boosszzzzzzzz co ja bym dała za taaaki obiadek :crazyeye: mmmrraaauuuuuu az mi się ciepło zrobiło....:cool3: taaaakie towarki :loveu:
  21. [quote name='Danusia12']Już nie wspomnę gdzie Ty... :diabloti:[/QUOTE] noo coo??? samo tak jakoś mi wzrok przyciągnęło :evil_lol:
  22. boże ....:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=3168382&postcount=210[/url] trzeba to nagłaśniac gdzie się tylko da :placz: to potworne co się tam dzieje....
  23. dziewczyny :placz: coś z tym trzeba zrobić :placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=3168382&postcount=210[/url] wiem, ze to nie dobek, ale one tez tam mogą trafić!!!!!!! Trzeba to nagłośnić....to co się dzieje w Ligocie to obóz koncentracyjny w najgorszym wydaniu!!!!!!!
  24. [quote name='Vutz']to spotkało nie jedno zwierzę w Nowej Ligocie k/ Wrocławia... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/1/3898/z3898981X.jpg[/IMG][/QUOTE] rany boskie!!! nie wierze...XXI wiek i coś takiego :angryy:
×
×
  • Create New...