[quote name='basia']Asior, podaj może konkretny wątek gdzie można dowiedzieć się co dalej w sprawie Ozziego, czy dziewczyna zapłaci za swoją podłość, czy sprawa petycji się rozwija czy stoi w miejscu?
Nie wszyscy są w stanie monitorować każdy temat na dogomanii, do takich i ja się zaliczam a sprawa Ozziego leży mi na sercu i interesuje mnie czy coś się dzieje czy utknąło. :roll:[/QUOTE]
obserwuj tez ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380&page=30[/url] czasem tu cos napiszą......(np sa wyniki dwóch kolejnych sekcji......