Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. hi hi Aga cos mi się zdaje, że Ci faceci to są miętcyyyy ...taka młoda godzina a on wymięka :)
  2. ale ja mam jeszcze na dzis robote...sledziki :( i musze założyć Krystiankowi wateczke :( pewnie koło 3 -ej sie położe :(
  3. ehhh a ja mam jeszcze tyyle roboty :( a jutro nocka może być ciężka:evil_lol:
  4. ooo nieee niee nie każda..ja jestem baaaardzo pożądna!!!!
  5. jessstem :] menrzuuś uduszę Cię...słucham tej piosenki i słucham i słucham (ściagnęłam "se" ją oczywiście :p)
  6. Karusiap to daj znac tu na forum i jak by cos to będe uderzać do Perfinki
  7. noo to zdjęcia Maxika poprosimy !!! :)
  8. [quote name='basia']Asior, podaj może konkretny wątek gdzie można dowiedzieć się co dalej w sprawie Ozziego, czy dziewczyna zapłaci za swoją podłość, czy sprawa petycji się rozwija czy stoi w miejscu? Nie wszyscy są w stanie monitorować każdy temat na dogomanii, do takich i ja się zaliczam a sprawa Ozziego leży mi na sercu i interesuje mnie czy coś się dzieje czy utknąło. :roll:[/QUOTE] obserwuj tez ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380&page=30[/url] czasem tu cos napiszą......(np sa wyniki dwóch kolejnych sekcji......
  9. [quote name='aisaK']Ja go nie umiem zmniejszyć :( Ale ja go kopiowałam od dziewczyn a one maja takie same :([/QUOTE] wyślij do mnie zmniejsze Ci
  10. Myszor :( taka jesteś ładniutka a taka samotna :(
  11. brodaczu...w góre niestety nie odwiedze Cię w schronie w ta niedziele....mam wystawe :( ale inne cioteczki napewno do ciebie zajrzą
  12. [quote name='Vella']już, już. To poniżej tak mi się podoba, że znów o konkursie myślę ;) [img]http://images20.fotosik.pl/16/9088b1ee69ecf9cb.jpg[/img][/QUOTE] taAAAK TAAAK KONIECZNIE VELLA NA KONKURS TO DAJ!!!!!!:multi: [quote name='Morgan:-)'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/12/4ea5abb6d0a238b5.jpg[/IMG][/URL] Trochę kiepskie, ale za to jakie słodkie!! [/QUOTE] zobacz ...jak siostry :)
  13. Pikulec w góre maleńki!!!!!
  14. hooop do góry maleńka
  15. [quote name='Vutz'] fundacja emir rozmyśliła się z wzięcia ligockich piesków - także zarezerwowane dla niej psy, m.in. jużak są do wzięcia!!!!!!!!![/QUOTE] a czemuż to??? a zreszta nie chcę wiedzieć....lepiej pozostawic to bez komentarza......
  16. [B][SIZE="5"]karusiap...wyjdziesz na spacerek z moim Krystiankiem?????? :placz: bo ja w tym tygodniu mam wystawe i nie dotrę do schronu :placz:[/SIZE][/B]
  17. aaatam doopa a nie Asiorka.... mnie tu nie ma .......:D
  18. :sleeping: :candle: dobranoc kochani ...ide spaćku......
  19. menrzus noo co ja poradze, ze Twój komp na mnie leci [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/6748/bezradnyzk2.gif[/IMG]
  20. aaa tooo :D nie nowy bo cały czas na poczatku taki był, tylko na święta zmieniłam :)
  21. znaczy jak nowy???? o so cho?????
×
×
  • Create New...