Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ale jestem wypluta ...napisałam dziś w pracy tyle pism do sądów i prokuratur, że normalnie chyba będą mi się sniły po nocach....
  2. AsiaK zmniejsz jeszcze trszkę czcionkę w podpisie... :)
  3. Asior

    Metamorfozy

    wiem ..ale wilki to moja pasja...podziwiam je za to jakie sa piękne i dostojne :loveu:
  4. Asior

    Metamorfozy

    normalnie nie chce mi się wierzyć, ze nikt nie chciał takiego psa przeciez on jak wilk wyglada:crazyeye: jest niesamowity nieziemski :loveu:
  5. ładnie...To kobite uspiłeś zeby tu na dogo poklikać zamiast iść do wyrezka i się do Danusi ładnie poprzytulać :mad: nooo ładnie :evil_lol:
  6. Asia, ale ten z podpisu jest też za duży... i to dużo
  7. hi hi On pewno zadowolony z napaści :)
  8. nie ale ciekawam czemu Ty nie ;)
  9. [quote name='Danusia12']Już mi lekarz powiedział, że z pewnych powodów łysina mi nie jest groźna :evil_lol:[/QUOTE] a czemu?? czemu :cool3: ?????
  10. asiaK sory, ze to tak długo trwało, ale miałam takie urwanie głowy z wystawą, zę nie miałam czasu nawet sę tym zająć :( może być taki??? inaczej się nie da :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/53/82f4ccd33a4f9d77.jpg[/IMG][/URL]
  11. a może te dziewczyny którym go "wciskałyśmy " z Perfi go wzięły :) zobaczymy w sobotę :)
  12. [quote name='Anashar']Magdina, jak tylko dam radę to pomogę ;) Tylko daj mi konkretne info na priv[/QUOTE] ooj już nie bądź taki skromny :razz:
  13. :oops: :oops: :oops: yewcia finansowo nie mogę pomóc to chociaz tak :(
  14. a ja tylko dwa pONczusie se zapodałam, bo dbam o linię :D
  15. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='myszol88']Nie wiem, dlaczego wiele osób na słowa "pomoc zwierzętom" dostaje drgawek i szybciutko zmienia temat lub ulatnia się! Nie jesteśmy na tym świecie sami dla siebie, żyjemy też dla innych, aby im pomagać! Nie wszyscy jednak to rozumieją, a i pojęcie "wykroczenia" czy "znęcania się" mają odmienne. Weźmy fragment artykułu o zoofilii: [I][B]"- Prokurator uznał, że współżycie ze zwierzęciem, o ile nie zagraża jego życiu ani zdrowiu, nie jest ani znęcaniem, ani okrutnym traktowaniem ani rażącym zaniedbaniem zwierząt."[/B][/I] No i ja się pytam, jaki organ zezwala na takie czyny i daje tym okrutnikom poczucie bezkarności?! :-( Źródło: [URL]http://www.dogomania.pl/portal/node/170[/URL][/quote] ja niemogę :crazyeye: i co jeszcze stwierdzą:crazyeye: ?? że bicie psa po to zeby go "ułożyć" jest dozwolone :mad:
  16. na razie urabiam faceta, ale jest na dobrej drodze.. jedynie martwie się o sikanie w domu (Tosiek narobił mi strasznych szkód :( ) i o mój wyjazd do Pragi na wystawe fretkową na poczatku marca....
  17. czy WEedelek ma już pewny ten wyjazd za granicę???
  18. juuupiii fajnie taki psiak w momencie znajdzie dom ;)
  19. ja sie wybieram się obfotografować Neonka
  20. ten od mar.gajko jeszcze nie do wystawienia bo jest na antybiotyku.... dopiero po 18-tym będzie wystawiany
  21. manrzuś my "se" wypijemy sami :loveu: nikt nam nie będzie przeszkadzał :) Nooo chyba, że Danusia da Ci ZOMZ :D to wtedy będzie doopa :D
  22. [quote name='mar.gajko']Do 18 bierze antybiotyk. Potem go wrzucamy wszędzie.[/quote] czy ja mogła bym wystawić go wtedy na allegro?????
  23. ooo nieee Pan Andrzejek napewno wybierze mnie ;)
×
×
  • Create New...