[quote name='myszol88']Nie wiem, dlaczego wiele osób na słowa "pomoc zwierzętom" dostaje drgawek i szybciutko zmienia temat lub ulatnia się! Nie jesteśmy na tym świecie sami dla siebie, żyjemy też dla innych, aby im pomagać!
Nie wszyscy jednak to rozumieją, a i pojęcie "wykroczenia" czy "znęcania się" mają odmienne. Weźmy fragment artykułu o zoofilii:
[I][B]"- Prokurator uznał, że współżycie ze zwierzęciem, o ile nie zagraża jego życiu ani zdrowiu, nie jest ani znęcaniem, ani okrutnym traktowaniem ani rażącym zaniedbaniem zwierząt."[/B][/I]
No i ja się pytam, jaki organ zezwala na takie czyny i daje tym okrutnikom poczucie bezkarności?! :-(
Źródło: [URL]http://www.dogomania.pl/portal/node/170[/URL][/quote]
ja niemogę :crazyeye: i co jeszcze stwierdzą:crazyeye: ?? że bicie psa po to zeby go "ułożyć" jest dozwolone :mad: