-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nudyy ....polejcie coś dobrego ..może choć wirtualnie się rozwesele :/ -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
iiitam.. nie znasz się:eviltong: MY kobiety wiemy co dobre :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Prosze mi tu na wątku nie świntuszyć :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] co świntuszyć, co świntuszyć???? Czy to źle, ze chcemy zeby nam było "dobrze" (jakkolwiek by tego nie rozumieć :razz: ) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Argon uwielbia lizac ją - po mordce, po zębach, wylizuje uszy (bardzo dokładnie), a brzuszek - każdy centymetr :evil_lol: :p[/QUOTE] kuurde ta to ma dobrze...tez bym tak chciała :evil_lol: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
noo wreeeszcie jestem...młody padł!!!!!! może przewśpi do rana..choć mam mieszane uczucia.... gorączka jak była tak jest :( jak znowu będzie widział jakichs ludzi w pokoju krzyczących o pomoc to się pochlastam..... -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Perfi']Asior co Ty tak ":loveu:" menzusiowi co? :evil_lol: no Krystek juz jest Twoj :cool3:[/QUOTE] noo my se tak FILIRTUJEMY z menrzusiem :cool3: a co??? :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']No a teraz Asiorkę wcięło:mad: Daj Szyszka jeszcze po jednym :cool3:[/QUOTE] Asiorka znowu zajęła się młodym bo ten znowu "zwrócił skonsumowany posiłek" -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
to polejcie siakiegos dobrego drineczka bo mam przerwe między jednym a drugim wymiotem młodego :diabloti: -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hi hi noo skoro tak mówisz menrzuś :loveu: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
noo toć mówie przecie :D -
ehh będe trzymać kciuki :(
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
noo :D Morgan..przyznaj się :cool3: oddałaś ASTE :evil_lol: -
kurdeeee nie pożegnałam się z mauchem:placz: ale czy uswiadomiłas ich,z ę on może na początku być nireufny i zeby dzieciaczki nie zaczepiały go :(??? wg mnie to lepszy byłby dom bez dzieci :( niewiem dlaczego, ale się niepokoje :(
-
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
noo to teraz osobista sesja z Krytiankiem :) mamusia kupiła kosteczkę :loveu: i uszyła smyyyczkę :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/6326b7d5c9130063.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/815c552c76128b2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/43d193a68f4600ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/e13cf9a3c4442b07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/01d529388a1e43dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/db9f3eec33bc7a33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/57/8a73e3dd06f81f8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/01f51f8ffb2a9c43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/d7905a1d310d1bd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/9df964fb7b8e81f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/dff009034b4399da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/57/8ce32ae19bbdf052.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/a79a11267397cb09.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
bo to jest mama z córką :) -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
Asior replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Aga miałam ta samą sytuację z Tośkiem staruszkiem wziętym na tymczas.. Bezustana sraczka!!! NIC nie pomagało. I wręcz nasiliło sie to po gotowanym żarciu.... Dowiedziałam się ze są psy kltóre wręcz nie toleruja gotowanego i najlepiej przejść na suche jeśli to jest możliwe. Tosiek nie bardzo chciał suche, ale za to na kocim żarciu miał idealne... Wiem,ze kocie nie jest zbyt wskazane, ale w naszym przypadku akurat nie bdzo szkodziło bo Toś ma ok 15 lat i to żarełko nie jest dla niego az tak bardzo szkodliwe, bo na starość potrzeba inne ilości składników mineralnych... Was zDragon nie jest stary, więc musicie znaleść jakieś inne wyjście. Spróbujcie kilka dni z tym suchym... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ciichoo o 1:33 byłam już zwarta i gotowa do dalszej współpracy :D -
[COLOR="Red"][B]SZOK!!!!! TO JEDNAK NIE ARES!!! PORÓWNAJCIE PRZEDNIE ŁAPY!!!!! TO INNY DOBEK, A RACZEJ DOBKA (tak jak najpierw się nam wydawało, ale bavbka powiedziała, zę nie możliwe zeby tam była suka bo to box psów!! a wychodzi na to, ze to jednak suka!!!![/B][/COLOR] tyle, ze jest mały problem!!! nie wdzileliśmy tam innego dobka!!!!
-
Maciek twierdzi, ze to nie Ares a ja niewiem :( [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2601.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2602.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2603.jpg[/IMG] to jest mistrzostwo świata :) [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2605.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2607.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2609.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2610.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2611.jpg[/IMG]
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
Asior replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
jaa no nie mów... to sobowtór ... [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/schronisko/17.02.07/images/img_2687.jpg[/IMG] -
jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='YBOT']no widzisz....wszyscy tu cytaci i pisaci...i prawo tys znajo![/QUOTE] eeeeeeeehehheheehh :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bodziulka']A Wy tu chlejecie całą noc :roll: :evil_lol:[/QUOTE] oo przepraszam :roll: nie całą....raptem pół. i to do tego jedną banieczkę bo Imbirka odpadła...... :cool3: -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
Asior replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga132']no na allegro to go chyba nikt nie wystawiał...więc jesli możesz.... tylko tak się Asior postaraj - żeby zaraz dom znalazł:lol:[/QUOTE] nie ma sprawy... powiem tak: jak ASIOR wystawi allegro to nie ma bata.... :evil_lol: poprosze w takim razie o kilka słów na temat Ryszarda :diabloti: coby mi przybliżyć nieco jego sytuację :)