Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. sspoko pan podrywacz juz jest mój :cool3:
  2. jesssu jaki ten huski piękny:o
  3. jaki on piękny w Krakowie bili się o jednego Huskowatego :crazyeye: a przy tym doszło by do rękoczynów....:D mar.gajko czy psiak ma allegro?????
  4. [quote name='stupid-girl']czyli mam zdjac z allegro?[/quote] tak napisz że psiak znalazła dom
  5. Yewcie...z tym ratlerkiem to chyba przesadziłaś :D
  6. napisz do Anashara...on robił stronke Uciechowa ;) POSŁAŁAM mU INFO :)
  7. [quote name='Imbir1']Asiorka, stawiasz, masz 3000 postów:diabloti::multi:[/QUOTE] [IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/10283/toa330.jpeg[/IMG] mówisz -masz!!!! :loveu: se pijemy z Imbirką ...brudzia....:cool3:
  8. dla Krystka :crazyeye: WSZYSTKO!!!!!!!!! ale dla reszty jakoś nie bardzo się garne w gównach babrać :D
  9. eeeeeeeeeeeeeeehehhheheheee aaales Ty kuRtuRarny :loveu:
  10. Asior

    Metamorfozy

    jaaacieeeee :crazyeye: piękniejszego psa nie widziłam (noo może oprócz mojego ukochanego Krystka ze schronu) Jest poprostu piekny :loveu:
  11. zwierzak6 twierdzi, ze "oczko" juz poszedł do domku :)
  12. ciicho dla Ciebie jest granatowa ;)
  13. a ja nie dostałam żadnej walentynki :placz: a to dla menrzusia :loveu: [IMG]http://sasannka.xpect.pl/repository/images/duze/walentynka02.jpg[/IMG] Dla Imbirki [IMG]http://img323.imageshack.us/img323/8950/lovedogsprezencikdlasystkich4y.gif[/IMG] i dla Was [IMG]http://www.fototok.tkb.pl/pt/2/66/66784.jpg[/IMG]
  14. w góre mały :)
  15. ale w sobote mówiłas że gówienka trza sprzątać :/
  16. no tak :( totalna olewka :mad:
  17. Justynko, beeeez przesady :evil_lol: :eviltong: jak Wy nie pomożecie w głosowaniu to sama niwiele zdziałam :)
  18. joł joł czyli zostałam oficjalnym licencjoowanym paparazzi Fraszki :D
  19. podnosze szkraba :)
  20. menrzuś...nie dotaszczyłam się właśnie :p spałam u kumpeli ;) cześć menrzuś :loveu:
  21. Kurcze napisała do mnie dziewczyna zainteresowana "oczkiem" z pytaniem o wiek i jakies tam szczegóły, a ja nic niewiem :( Dziewczynyyy zadzwońcież któraś do schronu (ja tam nikogo nie znam) i zapytajcie o jego wiek, płeć i charakter
  22. kurcze...ale go wymiziam w niedziele :)
  23. [quote name='szyszka.fr'] to pewnie Asiorki kac na mnie przeszedl balowala, a ja choruje[/QUOTE] [quote name='Danusia12']Już się zacznij bać - napewno Ci odpowie na tego posta :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] nooo właśnie :mad: ja porządna byłam!!! jedno piwo raptem wyduldałam i pól winka :P i nic więcej....Trzeźwa wróciłam jak świnia :D
×
×
  • Create New...