a ja nie dostałam żadnej walentynki :placz:
a to dla menrzusia :loveu:
[IMG]http://sasannka.xpect.pl/repository/images/duze/walentynka02.jpg[/IMG]
Dla Imbirki
[IMG]http://img323.imageshack.us/img323/8950/lovedogsprezencikdlasystkich4y.gif[/IMG]
i dla Was
[IMG]http://www.fototok.tkb.pl/pt/2/66/66784.jpg[/IMG]
Kurcze napisała do mnie dziewczyna zainteresowana "oczkiem" z pytaniem o wiek i jakies tam szczegóły, a ja nic niewiem :(
Dziewczynyyy zadzwońcież któraś do schronu (ja tam nikogo nie znam) i zapytajcie o jego wiek, płeć i charakter
[quote name='szyszka.fr']
to pewnie Asiorki kac na mnie przeszedl
balowala, a ja choruje[/QUOTE]
[quote name='Danusia12']Już się zacznij bać - napewno Ci odpowie na tego posta :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE]
nooo właśnie :mad:
ja porządna byłam!!! jedno piwo raptem wyduldałam i pól winka :P i nic więcej....Trzeźwa wróciłam jak świnia :D