[quote name='Imbir1']rety, a dzie teraz jest Asiorka, rzuciła hasło i zwiała:mad:
no chyba, że poszła po jakąś zagrychę:diabloti:[/QUOTE]
padłam jak naleśnik :roll: przy kompie ..a teraz przenoszę się do łóżka :evil_lol:
[quote name='Bodziulka']z przodu chciałeś powiedzieć? :diabloti:[/QUOTE]
[quote name='Danusia12']Ja nic nie mówiłem :evil_lol:[/QUOTE]
SIWINIE, ZBOCZURY, PERWERSY!!!!!!!
a feeeeeee
[quote name='Danusia12']Asiorka prowadzi - a jest w tym dobra :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE]
nooo jest jeszcze pare rzeczy w których jestem...lepsza :cool3:
[quote name='Danusia12']Chociaż teraz jest piątkowa noc - może jakiś sabat ma? Któż to wie? :diabloti:[/QUOTE]
doopa a nie sabat...sabat miałam w zeszłą sobotę :roll:
[quote name='Imbir1']juz jest sobota :p może jak się pojawi to nam opowie co czarownice robią w nocy z piątku na sobotę:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]
łoooj nie chcesz wiedzieć :cool3: