Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy jak oni ja tam kochają... Yoko już 3 razy zlała się na łózko...niewiem co jej odbiło :( nigdy jeszcze nie zlała się na nic oprócz p[odłogi. Ale oni o tym mówią spokojnie, bez nerwów, a Janek to nawet się z tego smieje :D Mam nadzieje że ta mała zołza wreszcie przezstanie odwalać kaszane, bo jak pańcio wróci i zobaczy że jego łóżko pływa to może się wkurzyć :)
  2. skasowało mój i Jagienki post pisałam ze ta puszcka jest za duż a:( to musi być taka puszka do zbierania pieniędzy :(
  3. podnoszę bide kto ją pokocha :)
  4. zmieńcie tytuł na PILNIE!!!!! jasna cholera, nie mam pomysłu :(
  5. Jaguś piosemko poszło :)
  6. oojj nie :( to musi być taka puszka jak do zbierania kasy :( ta sie nie nadaje...za duża (wiem bo mam taką w domu :)
  7. nooo nie przypuszczałam, ze mała tak zżyje się szybko z mamą..... Myslałam, ze raczej wybierze sobie Ciebie jako właściciela, a tu niespodzianka :)
  8. [quote name='zuziaM'] Asiu, ja tez odradzam spotkania z Yoko przez jakis czas. Trzeba dac jej troche czasu na pokochanie nowych panstwa i pokochanie swojego nowego domku.[/QUOTE] to kiedy radzisz mi ją odwiedzić :( ona juz pokochała swoją panią
  9. akteris, a może ta..tylko ma ten problem z kupkami :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5132602[/url]
  10. Jankuuuu jakie wieści......?????? Ja rozumiem, ze pół nocy nie spałeś, ale może byś już wyszedł z wyrka :evil_lol: bo ja tu czekam i się martwie :placz: buziaki :* P.S: spałam jak dziecko :evil_lol: :cool3:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/f52eb1e1d1f96cbd.jpg[/IMG][/URL] to mi się strasznie podoba :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/592ca882714a929b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/a067e4b0ecab9655.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/f70368c163d45bcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/dc28325d14c80c45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/4a7a649e710a370e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/40b8cc94f1d16ad8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/e4926fc53bbe439e.jpg[/IMG][/URL] a to ostatni uścisk, na pożegnainie :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/c58caa9a4e0454cb.jpg[/IMG][/URL]
  12. jeszcze stare zdjątka :( i trochę nowych [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/1be91b258ee205c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/8987617364c00d3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/97251ab68e8cd44b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/3bb12e7cd623773d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/3bb12e7cd623773d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/263e7494604f1f94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/919f090dbc63e346.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/c47a15e627adade2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/d6a233fb05e6e128.jpg[/IMG][/URL]
  13. bo dostałam info, ze dziś program jest "zarezerwowany" dla Twoich psiaków .. OK nie wazne, koniec tematu, Roxi ma propozycje domku....to najwazniejsze\!!!!!!
  14. MagYa dzięki za szczegółowe opisy...jakoś mi umkneły te szczeniaki :(
  15. tak tak tylko ja miałam z nią jechać (wczesniej miała byc to Berni, ale w związku z sytuacją jaka zaszła w niedziele miała jechac własnie roxi) Co Ci szkodziło,z ęby pojechała w takim razie ze mną Berni???? Wyustarczyło tylko słowo, zebys wspomniała o nim P. Magdzie... ech kiwi kiwi...ja nie strzelam focha...na nikogo się nie obrażam, poprostu widzę to chorą rywalizację... OK już milcze ....
  16. tak Roxi... nie rozumiem juz tego zupełnie..... ehhhh chore to wszystko jak ja chciałam z nią jechać i zadzwoniłam o nią do P. Magdy, to kiwi zapytała czy się z choinki urwałam?? Bo to one znaja \Magde dłużej, i to one powinny decydować o psach jakie trafią do programu.... A wogóle to powinny iść starsze psiaki do programu a takie młode jak Roxi trzeba im szukac w inny sposób domku... a tu nagle kiwi idzie z Roxi do programu :o dziwne...... noo ale oby Roxi znalazła domek.... akteris dzwoń do kiwi
  17. ja mogę poszyć smycze :) jak ktoś mi załatwi materiał, to tez mogę uszyć kilka materacy (mam do nich wsad gabkowy)
  18. kiwi była z Roxi??? kurcze a jak ja pisałam, ze chciała bym ja wziąć to powiedziała, zę jest kilka innych psów staruszków w pilnej potrzebie, które bardziej potrzebuja domku :/
  19. Jaguś, spoko :) ja jeszcze pogadam z Małgosią z KTOZ-u bo może Ona by "pożyczyła" puszki :)
  20. dziewczyny skombinujcie jakąś puszkę :( na to zbieranie w szkole i skontaktujcie się z kimś z AFN coby podpisali to pisemko od Karusip ...bo czas ucieka :( a pieniądze by były spore....
  21. oby tylko ktoś ją wypatrzył :( będe o niej mówić w schronisku w niedziele jak by był ktoś chetny
  22. [quote name='Jagoda'] Normalna cena to jest 30 zł za dobę, ale ze względu na okolicznosci policzy nam po 25 zł. .[/QUOTE] kurcze strasznie macie drogo :( u nas po 20 zeta sa normalnie a kiwi to nawet po dychu liczą :(
×
×
  • Create New...