-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy jak oni ja tam kochają... Yoko już 3 razy zlała się na łózko...niewiem co jej odbiło :( nigdy jeszcze nie zlała się na nic oprócz p[odłogi. Ale oni o tym mówią spokojnie, bez nerwów, a Janek to nawet się z tego smieje :D Mam nadzieje że ta mała zołza wreszcie przezstanie odwalać kaszane, bo jak pańcio wróci i zobaczy że jego łóżko pływa to może się wkurzyć :) -
skasowało mój i Jagienki post pisałam ze ta puszcka jest za duż a:( to musi być taka puszka do zbierania pieniędzy :(
-
KRAKÓW Vera mix amstafa(?)/boksera szuka domku :(
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
podnoszę bide kto ją pokocha :) -
Jaguś piosemko poszło :)
-
oojj nie :( to musi być taka puszka jak do zbierania kasy :( ta sie nie nadaje...za duża (wiem bo mam taką w domu :)
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nooo nie przypuszczałam, ze mała tak zżyje się szybko z mamą..... Myslałam, ze raczej wybierze sobie Ciebie jako właściciela, a tu niespodzianka :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM'] Asiu, ja tez odradzam spotkania z Yoko przez jakis czas. Trzeba dac jej troche czasu na pokochanie nowych panstwa i pokochanie swojego nowego domku.[/QUOTE] to kiedy radzisz mi ją odwiedzić :( ona juz pokochała swoją panią -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Jankuuuu jakie wieści......?????? Ja rozumiem, ze pół nocy nie spałeś, ale może byś już wyszedł z wyrka :evil_lol: bo ja tu czekam i się martwie :placz: buziaki :* P.S: spałam jak dziecko :evil_lol: :cool3: -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/f52eb1e1d1f96cbd.jpg[/IMG][/URL] to mi się strasznie podoba :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/592ca882714a929b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/a067e4b0ecab9655.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/f70368c163d45bcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/dc28325d14c80c45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/4a7a649e710a370e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/40b8cc94f1d16ad8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/e4926fc53bbe439e.jpg[/IMG][/URL] a to ostatni uścisk, na pożegnainie :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/c58caa9a4e0454cb.jpg[/IMG][/URL] -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jeszcze stare zdjątka :( i trochę nowych [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/1be91b258ee205c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/8987617364c00d3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/97251ab68e8cd44b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/3bb12e7cd623773d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/3bb12e7cd623773d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/263e7494604f1f94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/217/919f090dbc63e346.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/c47a15e627adade2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/272/d6a233fb05e6e128.jpg[/IMG][/URL] -
tak tak tylko ja miałam z nią jechać (wczesniej miała byc to Berni, ale w związku z sytuacją jaka zaszła w niedziele miała jechac własnie roxi) Co Ci szkodziło,z ęby pojechała w takim razie ze mną Berni???? Wyustarczyło tylko słowo, zebys wspomniała o nim P. Magdzie... ech kiwi kiwi...ja nie strzelam focha...na nikogo się nie obrażam, poprostu widzę to chorą rywalizację... OK już milcze ....
-
tak Roxi... nie rozumiem juz tego zupełnie..... ehhhh chore to wszystko jak ja chciałam z nią jechać i zadzwoniłam o nią do P. Magdy, to kiwi zapytała czy się z choinki urwałam?? Bo to one znaja \Magde dłużej, i to one powinny decydować o psach jakie trafią do programu.... A wogóle to powinny iść starsze psiaki do programu a takie młode jak Roxi trzeba im szukac w inny sposób domku... a tu nagle kiwi idzie z Roxi do programu :o dziwne...... noo ale oby Roxi znalazła domek.... akteris dzwoń do kiwi
-
ja mogę poszyć smycze :) jak ktoś mi załatwi materiał, to tez mogę uszyć kilka materacy (mam do nich wsad gabkowy)
-
Jaguś, spoko :) ja jeszcze pogadam z Małgosią z KTOZ-u bo może Ona by "pożyczyła" puszki :)
-
dziewczyny skombinujcie jakąś puszkę :( na to zbieranie w szkole i skontaktujcie się z kimś z AFN coby podpisali to pisemko od Karusip ...bo czas ucieka :( a pieniądze by były spore....
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
do niego ??????