-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'] [B]Asior [/B]- zostało ci wybaczone, żeś nie odebrała fona i nie poszła na PA do niejakiej marysi55[/QUOTE] o dzięki Ci o PANI!!!!! :modla::modla::modla: -
Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!
Asior replied to erka's topic in Już w nowym domu
nic, żadnego telefonu -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Asior :loveu: Ty nie wyżyta babo :cool3:... co Ci sie zachciewa:crazyeye::crazyeye:, ale skoro chcesz chłopaków to jak sie mówi "chcesz-masz" :evil_lol:. Mamusia dla Ciebie zrobi wszystko .. nawet własnego syna upubliczni, ale jak wpadnie Danusia to sie będzie działo :diabloti:[/QUOTE] jaka Danusia??? A co do upubliczniania syna.. a cóż mi po Przemku na zdjeciu :roll: Jak byś mi zapakowała w kartonik i kurierem do domu wysłała to rozumiem, ale na zdjeciu??? :roll: a tak wracając do głównego wątku, jaka ku..wa nie wyżyta, co??? Po prostu nie dopieszczona.. o!!! [quote name='anita_happy'] moge telefon wpisać - cooo...bo juz robie za asystentke Marysi...ale za impresario Przemka to nie mam zamiaru dziełac :P Asior - a moze TY??cooooooo[/QUOTE] :shake: nie nadaje się do tego.... nie w tym przypadku :) [quote name='marysia55']Borysek wpadł w popłochu do sypialni i ..... w stresie zesikał się na wykładzinę oraz 'walnął klocka'. Po czym zaszył sie w pokoju Przemka pod ławą. Jak widać do nas się już przyzwyczaił ... [/QUOTE] phi, zobaczysz jak asiorek wpadnie to Borys będzie cud miód i orzeszki :p a z wieści od MARYSI... Jest odcięta od świata :megagrin: Borys przegryzł jej kabel od internetu... -
[quote name='weszka']No widzisz, a na drugim końcu tej smyczy z szarym psem byłam właśnie ja ;)[/QUOTE] no popatrz a ja nie wiem jak wyglądasz nawet :placz:
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Asior replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzeba się dogadać z Andrzejem, w końcu do Paris jeździł 2 razy dziennie.... -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Asior replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani Beato, PSOM PODAWANE SĄ KURCZAKI NIE TYLKO PRZY PODAWANIU LEKÓW, nie wiem dlaczego Pani podważa moje zdanie :roll: proszę zadzwonić do wetów i się dopytać -
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1301/dscf2214h.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1384/dscf2215.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6075/dscf2218j.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7233/dscf2219b.jpg[/IMG]
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8436/dscf2226kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9804/dscf2224j.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3881/dscf2230lu.jpg[/IMG] -
HIT :) [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/58/dscf2220t.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5349/dscf2208.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/616/dscf2209v.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/802/dscf2212p.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5770/dscf2213g.jpg[/IMG]
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5465/dscf2203g.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2624/dscf2204by.jpg[/IMG] TURBIŚ POZDRAWIA WRAZ ZE SMOKIEM WAWELSKIM :) [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4953/dscf2205g.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1524/dscf2207dq.jpg[/IMG] -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no to jadziem :) Arashi, największe szczęście P. Magdy :loveu: [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9269/dscf2174m.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9807/dscf2175v.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2845/dscf2199v.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2355/dscf2200u.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/432/dscf2202o.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9807/dscf2175v.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2845/dscf2199v.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2355/dscf2200u.jpg[/IMG] TURBIŚ POZDRAWIA WRAZ ZE SMOKIEM WAWELSKIM :) [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4953/dscf2205g.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1524/dscf2207dq.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewab']Czy to nasz Turbojamnior? Szkoda, że zmogło mnie grypsko, chętnie bym po(nie)milczała. A tu kolejny powód do tego by nie milknąć: [url]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,9100109,Weterynarze_nie_chcieli_usypiac.html[/url][/QUOTE] bożeeee.. ale wstyd... moje rodzinne miasto ...obciach.....
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Asior replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zdjęcia Luckiego http://www.ktoz.krakow.pl/galleries/gallery/5 -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jejku, to moze tego szczeniaka co jest u nas w Krakowie w kojcu P Magdy?????? -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Asior replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spokojnie, nie róbmy paniki... Schronisko dba o psy. Dla psów chorych i tego typu przypadków jest gotowany kurczak, i inne specyfiki na dożywianie (pewnie covalescence)więc nie ma problemu robić pospolitego ruszenia, jak by w schronisku nie miał co jeść ;) ) wkleje więcej zdjeć na naszą stronę zaraz to jutro będziecie mogli obejrzeć... jednak ostrzegam są dość mocno wbijające się w pamięć.... -
Lazy, gratulacje (to się tyczy też pozostałych przyszłych mam ;) )
-
KRAKÓW - młodziutka amstafka Zuza MA DOMEK CUDNY!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
razem z Paoli wklejałyśmy :) To ja swoje usuwam ;) cieszę się, że sie zarejestrował nowy domek Zuzy - Pepy :) Mam nadzieje, że zostaniecie z nami :loveu: -
[quote name='weszka']A to troszkę fotek z marszu ode mnie [url]https://picasaweb.google.com/weszka12/MarszNieMilczeniaKrakow#[/url][/QUOTE] no proszę, nawet ja się załapałam a nie wiem kiedy, nie wiedziałam, że tam byłaś....
-
No mam straszny problem z imieniem dla niego..., Bo niby wołam na niego Niko (wcale nie reaguje jeszcze), a dzis kolega mi mówi, że powinien nazywać sie Hilton (no bo przecież on jest jak Chihuahua z Beverly Hills :D ) No i mi jakoś ten Hilton nie może wyjść z głowy :) On był dziś hitem Marszu nie milczenia :) Wprawdzie siedział w torbie całą drogę i spał w najlepsze ale zdjęć ma napstrykanych masę przez zachwyconych przechodniów ;) ) Później jeszcze wkleję jedno zdjęcie HIT!!! Sami zobaczycie ;) Co jeszcze... już coraz mniej znaczy w domu (tak jak mówiłaś Asia), więc jestem dobrej myśli), jutro lub w środę jedziemy do weta to się na kastrację jakoś umówimy.
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no toś długo sie nią nacieszyła ;) -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'][SIZE=1]tu podobno miały byc jakies [B][SIZE=6]INTERESUJĄCE [/SIZE][/B]foty jakiś fajnych chłopaków [/SIZE][/QUOTE] ooo macie jakichś fajnych chłopaków??? :razz: Dawać :) -
Mamy powtórkę z Moona, tym razem to nie owczarek a syberian husky.... [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7357/p2113858.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9757/huskygb.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202216-Kiedyś-był-syberianem-husky...-Pies-z-interwencji-KTOZ/[/url] czy ma szanse na metamorfozę????