-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zadzwonię do Magdy jutro i się dopytam... "ino" żebym nie zapomniała, że do obydwu hoteli mam dzwonić :roll: -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
bożeszty mój.. jakie uszyska!!!!!! -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
elajo, tak wiem, zadzwonię jutro do Kasi i wywiem się wszystkiego -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Asior replied to Soema's topic in Już w nowym domu
oo a co już zołzę oddała do DS?? no to najwyżej ja z dwoma przyjadę ;p -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jeszcze jeden maluch, z tym że na tymczasie u Basi.. Też z kielc przyjechał :roll: [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/641/toffik016.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8598/toffik012.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2532/toffik011.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1773/toffik003.jpg[/IMG] Tofik to słodki, pełen życia i energii żarłoczek :) Jest typowym szczeniakiem, radosny, zaczepny, zabawowy chłopak. Lubi spacery i w 60% załatwia się na spacerkach, w 30% na gazecie w mieszkaniu a 10% to nieudane próby trafienia w gazetę ;) Świetnie funkcjonuje w towarzystwie innych psów. Śpi grzecznie całą noc w swoim koszyczku - z którego szybko wyrasta. Jest doskonałym kompanem na spacerkach. Przywołany pojawia się w mig. Szuka u człowieka ciepła i miłości. A ponieważ jest psim dzieckiem właściciela traktuje jak matkę. Czasami robi się smutny i podkula ogonek. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale wiem że przechodzi po krótkim przytulańsku z odrobiną czochrańców :) a to pisze o nim Basia: [QUOTE]Wiesz 3 razy dziennie jest na spacerku i robi tam już siku i kupkę. W domu na gazetki też, ale kuma że tam się załatwia te sprawy. Przychodzi na zawołanie, śpi w koszyczku, apetyt dopisuje, bawi się z Zeusem - czego więcej oczekiwać. Czasami coś próbuje wymóc popiskiwaniem ale chwila ignorancji z mojej strony załatwia problem. Nie uczę go posiadówek na tapczanie bo nie wiem czy ktoś będzie to tolerował... Ale widzi Zeusa na kanapie i zastanawia sie dlaczego on w koszyczku.... hehe Myślę, że jak nie będzie drugiego psa to może troszku rozrabiać. Dobiera się do koszy wiklinowych, nosi klapki pewnie jak dostanie zęby to je przerobi na wióry...obgryza sznurówki, ale to akurat jest chyba wpisane w psie dzieciństwo[/QUOTE] -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
U jakiego pana ;) ??? To maciek jest ;) Tak Alfa jest u Macieja też. O charakterze też tylko kasia moze napisać.. Z tego co wiem, to jest kochana :) -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hmm, może spróbuje wyłapać jakichś wolontariuszy naszych którzy zaznaczyli pomoc w biurze, żeby ogłaszali te psiaki w wolnym czasie.. tylko tekst ktoś by musiał pisać... -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
mam informacje od Ksery, że Max poszedł do domu a Klemens jest dalej, bo wrócił z adopcji. -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Pani Wando bardzo dziękuje!!!! kontakt na Kasie z hotelu: [email][email protected][/email] 660 71 65 64 -
CZY KTOŚ MA DO ODDANIA ipakitine??? BARDZO BARDZO PILNIE POTRZEBUJEMY dla psiaka malizny z tego wątku!!!!!! Psiak przebywa w Bochni!!!!! http://www.dogomania.pl/threads/204482-Maleńki-biedny-mikropiesek-pilnie-szuka-domku
-
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no raczeeeej :roll: -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kasia jesteś wielka!!!!! -
[quote name='gameta']więc jak któraś potrzebuje, to brac, bo to szczęśliwa luteina ;)[/QUOTE] :megagrin:.. wariatka :D
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Asior replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']A Ty tylko takie wyłapujesz:eviltong: [/QUOTE] ojtam ojtam :p kiedy następny zlot czarownic???? -
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie zdążyłam.. ktoś już zmienił :roll: -
Luiza, gratuluje mamy!! Powiedz, ze oddaje Jej pełen szacun!!!!!
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
aaa czyli czekamy na Ksere ;) -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
cisza, bo jakoś nikt nie kwapi się do ogłaszana psiaków. A szkoda, bo jak trzeba pomocy to KTOZ zawsze pomaga. Na wątku udziela się tylko kilka osób i to tylko na te osoba zawsze można liczyć, a reszta.... ehhh -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no jest na dogo ;) ew można zadzwonić.. Ona mieszka kawałek od krakowa, jak dla mnie spory kawałek -
Kiedyś był kochanym psiakiem, właściciele o niego dbali, aż przestali.. psa w takim stanie zabraliśmy do Krakowa: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9757/huskygb.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4062/p2113862.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7357/p2113858.jpg[/IMG] a teraz po niecałych dwóch miesiącach we wspaniałym domku: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8760/163ae.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5494/080dp.jpg[/IMG] Wątek Luckiego : [url]http://www.dogomania.pl/threads/202216-Kiedyś-był-syberianem-husky...-Pies-z-interwencji-KTOZ[/url]
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
ehhh, Majkę chyba nigdy problemy nie odstąpią... :roll: Majeczko, trzymaj sie kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!