Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. no a żeby nam się nie nudziło i zawsze mieliśmy świeżą dawkę adrenaliny to dziś dostaliśmy w darze od właściciela takiego grubaska..... [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8577/dsc01242x.jpg[/IMG] [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/5521/dsc01243e.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8067/dsc01244oy.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6290/dsc01245u.jpg[/IMG]
  2. Majka, ja Cię podziwiam normalnie jesteś moim guru!!!! a teraz coś na poprawę humoru ;) [url]http://www.joemonster.org/art/16774/Mocna_ale_przekonujaca_kampania[/url]
  3. anitko napisz krótki tekst to go wstawię na naszą stronę... aa wiem, ze dzwoniłaś, ale miałam straszny młyn w pracy a potem.... zapomniałam oddzwonić :roll:
  4. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TaIyO2w6GhI/AAAAAAAAG74/w1mSp_WxwbE/tofur-012.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TaIyOMFeH5I/AAAAAAAAG7w/JFfBvX9qWo4/tofur-008.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TaIyPnHcNMI/AAAAAAAAG78/pApn213Niik/tofur-014.jpg[/IMG]
  5. dziołszki, kolejne zdjęcia malucha Tofika z DT.. błagam pomóżcie w ogłoszeniach dla niego... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TaIyN_YmucI/AAAAAAAAG7s/nciVexcg7sc/s512/tofur-006.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TaIyOhxBLfI/AAAAAAAAG70/p86EKwfQoUk/s512/tofur-005.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TaIyQ7mZ0aI/AAAAAAAAG8A/lulw4dbkC-Q/s512/tofur-015.jpg[/IMG]
  6. kobieto JAKIE WY???czemu wywlekasz sprawy nie mające NOC wspólnego z moim wpisem.... CZY TO JA PISAŁAM TEGO POSTA???? Piszesz :"piszecie"... "odkażacie"??? czemu JA mam odpowiadać za POSTY NIEZNANYCH mi OSÓB???? po raz kolejny zapytam: "jak to wspieracie???? " o jakich lekach, widzisz gdzieś w moim poście którykolwiek z powyżej zarzucanych mi zdań??? a znasz jakąś chętną na przejęcie wątku?? Bo ja mam dość swoich problemów, nie mam ani czasu, ani ochoty babrać się z Wami w tym błocie i wysłuchiwać waszych poniżających tekstów. Daj sobie spokój, nie odpisuj mi już, bo widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem... skoro proszę o nie wrzucanie mnie do jednego wora z nikim piszącym na tym wątku... a Ty dalej swoje : "piszecie", "oskarżacie", "zarzucacie" itp.... żenada po prostu...
  7. [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2866/04042011hotel07.jpg[/IMG] a tu takie na którym widać jak chłopak przybrał na masie ;) w wyniku badań wyszło, że ma problemy z wątrobą, dostał leki i zobaczymy czy chłopakowi się polepszy..
  8. sugerujesz, ze ktoś ich nasyła?? kto?? pewnie Irena, nie??? :shake: czy tylko wpłaty pieniężne świadczą o tym czy pies kogoś obchodzi czy nie??? A ja skoro nie wpłacam to powinnam spadać, co??? dlaczego osądzasz wszystkich wrzucając ich do jednego wora???? jak to wpadacie?? KIEDY JA OSTATNIO WPADŁAM...???? teraz po prostu nie wytrzymałam... I znowu tekst w stylu: nie płacisz to wara od Sonii??? Mysza, czy Ty zastanawiasz sie co Ty piszesz??? z mojego otoczenia?? Bo co?? Bo Irena jest z Krajkowa czy bo ja lubię Irenę, to wszystkie osoby, które lubią ją są be??? Co znaczy MOJE OTOCZENIE?????????? Bo z tego co pamiętam z tych be dla Was osób kontakt utrzymuję tylko z Ireną... :roll:
  9. anashar już poinformowany o cenie sterylki, (130 zł) mamy umawiać termin tylko czekam na sygnał od Maćka.
  10. powiedzcie mi skąd w Was taka zawiść i nienawiść do każdego kto zaczyna zadawać pytania... evtmw82 napisała spokojny i wyważony post, a Wy teraz wywlekacie sprawę innego wątku , mieszacie w to wszystko Irenęi - osobę, która nie ma możliwości zmiany czegokolwiek w pierwszym poście na który się tak powołujesz, bo ma bana.. Jak ma przekazać prowadzenie wątku komukolwiek??? Dziś zrozumiałam, że nikt inny nie potrafi tak poniżyć i skopać człowieka jak Wy moje drogie panie.... :shake: mysza, jestem zbulwersowana Twoim wpisem... w życiu nie podejrzewałam, że zniżysz się do ich poziomu... otóż poinformuję Cię, ze irenaka nie ma z nikim kontaktu ostatnio.. wyjechała odpocząć sobie z dala od tej całej nienawiści i obrzucania błotem.... ja tylko zapytam, czy każdy nowy czy stary użytkownik, który tu wejdzie i napisze coś nie po waszej myśli, będzie musiał być (wg Was) kimś od Ireny??? a teraz możecie na mnie skoczyć z pazurami, bo to umiecie robić doskonale.... :roll:
  11. ale to szok jest, nie?? ja rozumiem, że czasem ludzie uczą takie 1,5 kg malizny sikać w domu, żeby nie zamarzały w zimie na polu, ale Iris do miniaturek nie należy a i tak bezbłędnie korzysta z kuwety ;)
  12. [quote name='PaulinaB']O to super, to jak będziesz w biurze i bedziesz mieć namiary to prosze przeslij mi na PW![/QUOTE] oki w poniedziałek wysyłam
  13. no niby tak, jednak miała zaznaczone przez powatowego, że nie wolno jej krowy do rzeźni sprzedać
  14. powiem Wam coś to padniecie!!!!!! Iris (teraz Laura) , musiała mieć domek kiedyś... ONA SIKA DO KUWETY I ZAGRZEBUJE TO W ŻWIRKU!!!!! Ponieważ Klaudia ma koty, jak wiadomo musi być i kuweta.. Klaudia ma kuwetę krytą, i któregoś dnia słyszy, że ktoś zagrzebuje żwirek, a wiedziała, że wszystkie 4 koty są w ogrodzie. Więc leci szybko do przedpokoju, a tam Laura łapą zagrzebuje piasek do którego wcześniej nasikała :D SZOK :) No i wiem od Klaudii, że Laura nie widzi poza nią i jej córką świata, jak jedna znika gdzieś, to ta piszczy za tą która poszła. Z dnia na dzień jest bardziej kochana i cudowna :) Klaudia mówi, że nie zamieniła by jej na żadnego innego psa, ona całą sobą okazuje miłość swoim ludziom ;) No i już "dogadała" się z kotami, mogą czasem skubnąć coś jej z miski ;) i miłość straszna panuje między nią a pekinką Ogólnie ujmując to cudowny przewspaniały psiak :loveu:
  15. fajna muza.. inne też widzę mają spoko ;)
  16. [quote name='greatmadwomen']ooo.... nie wiedziałam z tym ubezpieczeniem i że te 10godzin, znam takich co chodzą raz na 3miesiące...[/QUOTE] właśnie takie osoby będą wylatywać ;)
  17. nie, bo weterynarz stwierdził, ze nic się tam nie dzieje.. baba sprzątnęła tą góre gnoju i wg lekarza było wszystko cacy.... jak nasze wolontariuszki zaczęły z nią rozmawiać o wykupie koni to baba chciała 400 zł (o ile dobrze pamiętam), za dwa dni okazało sie, że baba sprzedała krowę komuś kto dał więcej...
  18. Błagam , ludziska wpłacajcie pieniążki, bo brakuje jeszcze sporo :( A faktur na KTOZ już poszła, jeszcze nie dotarła, ale ja nie załatwię przelewu, jak nie będzie na to środków :(
  19. [quote name='Soema']Gdzie w Krakowie tanio i dobrze można ciachnąć kotkę?[/QUOTE] oczywiście szpeyer ;) powołaj sie na mnie ;) jak by co .. jak będziesz chciała to Cię umówię ;) będzie za 80 zł :p [quote name='PaulinaB']wprawdzie nie to forum, ale może ktoś z Was słyszał o domku chętnym do adopcji papużki? niebieska papużka falista szuka domu![/QUOTE] mam babkę chętną, ale namiary na nią mam w biurze...
  20. [quote name='Alicja']Asiorku , a u was jest coś takiego jak poradnia pedagogiczno -psychologiczna ?? Ja zazwyczaj posiłkuję się u nas w problemach z dziećmi psychologami stamtąd.[/QUOTE] 3 latków chyba nie obejmują takie poradnie... zresztą muszę znaleźć jakiegoś dobrego psychologa bo problem dość poważny.. Obdzwoniłam wszystkich znajomych i koleżanka mi załatwiła jednorazową wizytę u siebie (pracuje w domu dziecka, mają dobrych specjalistów, żeby mi choć na czas oczekiwania na wizytę u innego coś poradziła :roll: [quote name='fioneczka']oj ja nie o babci myślałam :obrazic:[/QUOTE] ehehehehehehhe :D
×
×
  • Create New...