Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. A czy mozemy liczyc na nowe zdjecia?
  2. Czekamy na nowe wiesci jak Cypisek sie czuje ;)
  3. [quote name='Jagienka']płciowo tez psa? czy moze być młoda sunia[/quote] Jak sunia to musialaby byc wysterylizowana. I oczywiscie tolerancyjna dla innych psow.
  4. [quote name='Asior']Maciek..a może lisidełko z Uciechowa??? transport byśmy załatwiły.....[/quote] Myslalem nad tym. Ale czy sie zgodza miedzy soba psiaki? Pani jest z pod krakowa, wiec tu na miejscu mozna by cos sprawdzic...
  5. [quote name='justynavege']Anashar niestety dalej Lisidełko w schronisku :shake:[/quote] gdyby nie to, ze nie mam warunkow na drugiego psiaka juz dawno bylaby u mnie! Zakochalem sie w niej od pierwszego wejrzenia :loveu: Ale dlaczego dalej jest w schronisku?:placz:
  6. To zyczymy zdrowia Zalosia! I czekamy az wyzdrowiejesz i wrzucisz zdjecia :)
  7. Dzisiaj jak czekalismy do weta, byla przed nami Pani z Rottkiem. Weszla z psem, wyszla bez niego w strasznym stanie. Niestety nowotwor pluc zebral swoje zniwo :( (*) Tak mi strasznie bylo jej zal. A pozniej na dogo przeczytalem o smierci slepaczka Misia (*). Jakis nieszczesliwy dzien :(
  8. A jak dla mnie, Synek jednak ma cos z owczarka ;) http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/synek.html
  9. Oby wiecej takich wiesci :loveu:
  10. O Dzekusiu nie wiedzialem :crazyeye: Ale super ze ma dom :loveu:
  11. [quote name='kasiaprodex']a że Kent ( bez oczka z Zabrza) ma domek to też wie?:razz:[/quote] No przecie pisalem juz w poscie przed Toba na poprzedniej stronie :cool3:
  12. A ja tak po cichutku caly czas liczylem na to, ze bedzie dobrze. Czekalem na wiesc az Mis bedzie w nowym domu... Swiat jest niesprawiedliwy :( Misiu, juz jest Ci dobrze. Juz nic nie boli. Juz nikt Cie nie skrzywdzi. Teraz bedziesz zawsze szczesliwy. Biegaj spokojnie za TM. My pamietamy (*)
  13. Kent i Gaja w nowym domu! :) Kto bylby na tyle dobry i posprawdzal czy wszystkie psiaki do adopcji sa aktualne? :modla:
  14. Jest dobry dom dla malego psa (Pani przygarnela w ten weekend juz duzego mixa z Miedar, wiec psiaki musialyby sie dogadac) z okolic Krakowa. Jesli macie cos na oku, przysylajcie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  15. Rexiu niech Cię ktoś w końcu wypatrzy!
  16. Super, że sunia ma dom! Mieliście racje, z tym, że nie zdąże z allegro :lol: A będziemy mieli jakieś wieści z nowego domu?:cool3:
  17. Lisiuniu, a Ty dalej nie w domku?:(
  18. Jeśli możesz, to wystaw Agusiu :) Ja nigdy nei byłem dobry w pisaniu czegokolwiek, więc niczego nowego nie wymyśle;)
  19. Myślicie, że Synek ma coś z owczarka? :cool3:
  20. Wspaniale, że moro już ma dom. dziękujemy AK :)
  21. Ale przydałby się ktoś z dogomaniaków. Ja mam rodzinę z Opola, ale oni raczej domu nie potrafiliby sprawdzic :roll:
×
×
  • Create New...