-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Pusia - niestety na zadne szczegoly chyba nie mozemy liczyc, trzeba czekac na wypowiedz Agi. Mar.gajko - calkowicie sie z Toba zgadzam. Ale z tego co widze, teraz ONki maja coraz bardziej spaczone charaktery wlasnie przez pseudohodowle, w ktorych wiadomo - patrza tylko na uraode a nie zdrowie i zachowanie. Niestety nie zawsze starczy odpowiednie wychowanie, pies z ciezkim charakterem zawsze bedzie niepewny. A takich niestety coraz wiecej...
-
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
Anashar replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, nosowka jest jedynie choroba psia. Odpowiednik koci to koci katar, nie zarazliwy dla psow. A Polo ma male szanse na przezycie bez DT... -
Ja do owczarkarzy też podchodzę z pewną rezerwą, niestety. Póki co PODNOSZE!
-
Dogomaniacy Pomozcie!!! Pilnie Potrzebny Dt!!!
-
Pilnne!!!!!
-
Kraków - błąkająjący się kundelek - JEDNAK MA DOMEK !!!
Anashar replied to Anetka83's topic in Już w nowym domu
Super, że jednak nie jest bezdomny :) Zmień tytuł Anusia ;) -
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
Anashar replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]DOGOMANIACY POMÓŻCIE!!![/B][/COLOR] Dla Polo może liczyć się każda godzina! DT potrzebny na już! Nie pozwólmy po raz kolejny chorobie wygrać :placz: -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Anashar replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Finansowo na hotelik narazie nie dam rady was wspomóc, ale wrzuciłem Aresika tu: [URL]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/ares2.html[/URL] I na stronę główną [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] Może ktoś go pokocha... -
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Anashar replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Neris, po co mi przesyłałaś tego linka... Jeszcze tylko bardziej się podłamałem :( Co do wózka, musimy coś znaleźć! Ktoś musi się podjąć zrobienia takiego! Musimy to zrobić dla Aresika! A takie wózki napewno są wykonalne, bo kiedyś widziałem psa właśnie na wózku na przednie łapki... -
Przecudowny owczarkowaty Lessik, przylepa - MA JUŻ DOM
Anashar replied to dariaopole's topic in Już w nowym domu
Super, że tak szybko znalazł dom:) -
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
Anashar replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Kama na pewno szybko znajdzie dom :) Po takim szkoleniu, nie ma wyjscia :cool3: Kasiu - trzymamy kciuki! I mam prosbe, moglabys napisac kilka slow o szkoleniu Kamy, to zaktualizowalbym to na stronie lowczarkowej ;) -
Przecudowny owczarkowaty Lessik, przylepa - MA JUŻ DOM
Anashar replied to dariaopole's topic in Już w nowym domu
Lessik: [URL]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/lessik.html[/URL] Asior - ale przecież u nas w schronie jest dużo ładnych ONków. Tylko nie ma jak ich wyprowadzić i zapoznać się z nimi...