Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Miejmy nadzieję, że ten dom wypali
  2. Kajan musi mieć super dom!:multi::multi::multi:
  3. Czyć nie każdy marzył o prywatnym Barmanie u siebie w domu? A tu jeszcze futerko mają gratis :cool3:
  4. [quote name='zuziaM']a we wtorek rano pojedzie ze mna do pracy, gdzie ja przekaze nowej pani.[/quote] A nam przekażesz zdjęcia z zapoznania Karusia z nnową pancią :razz:
  5. Oby tak. Dino to piękny i mądry pies który potrzebuje swojedo domu.
  6. I jak? I jak? Kontaktowałaś się z nią?
  7. Nelson, może w końcu zaświeci dla Ciebie słońce...
  8. Uda się, musi się udać! I Krystek będzie miał cudowny i kochający dom :loveu:
  9. Witaj Agnieszko, wpadłem tak na chwilkę poraz pierwszy (żebyś mnie tak czasami źle nie kojarzyła;)) I co widzę? Niczego nie widzę :crazyeye: Zero nowych fotek, nieładnie :mad: Dopiero kilka stron wcześniej jakieś znalazłem :evil_lol: [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/176d9717c3f47327.jpg[/IMG] Kocham takie przekrzywianie mordki :loveu:
  10. Jutro weekend, postaram sie wstawic nowe filmiki szkoleniowe z IPO, PT i wlasnego autorstwa ;) Jak tylko znajde czas i nie zapomne
  11. Sunia jest naprawde piekna :). Ale w typie bialego owczarka, nie zwyklego czarno-podpalanego ;) Zreszta zobaczcie:
  12. [quote name='Sabina02']Od samych yorkow absolutnie nic, kocham wszystkie piesie! Natomiast ta yorkowa moda (a raczej histeria) to mnie juz dobija. Zabieraja na yorki, a jest tyle cierpiacych psow w schroniskach...:shake:[/quote] Witamy w klubie... Choc szkoda, ze juz dzieci nie ucza takiego podejscia. A pozniej mamy malolatow ktorzy odcinaja kotu ogon bo przecierz to nic nie czuje :shake: Ale to temat Nuczki! Koniec Offu! NUKA JEST PIEKNA!:loveu:
  13. A co Ty chcesz od yorków? :razz: :diabloti:
  14. [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/1.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/3.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/4.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/5.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/6.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/7.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/8.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/9.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/10.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/11.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/12.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/13.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/14.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/15.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/16.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka8.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka10.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka11.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka12.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka13.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka14.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka15.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka16.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka31.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka32.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka33.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka34.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka35.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka36.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka37.jpg[/IMG]
  16. Moja sliczna Nuczka :loveu: Nie obrazisz sie Anusiu jak wkleje reszte zdjec?:) [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/1.jpg[/IMG] Jej wlasny fotelik :loveu: [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/4.jpg[/IMG] A tu jej ulubiony murek. Wychodzac z nia na spacer, ona od razu wskakuje na ten murek i dumnie po nim kroczy :lol: A trawke calkowicie olewa. [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/8.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/10.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/18.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/19.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/20.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/21.jpg[/IMG]
  17. Sluchajcie. Jest pomysl. Tylko brak funduszy. Myslalem o dlugopisach z logo strony, koszt wykonania 250 sztuk to 483,50zl. Koszt 1 sztuki wychodzi ok. 1,95zl. Sprzedawalibysmy je po 5-10zl, i cala kwota po odjeciu kosztow ich zrobienia poszlaby na ogolne konto owczarkowe na AFN. Tylko jest problem, skad wziasc tyle kasy na ruszenie sprawy? I co Wy na taki pomysl? Czy nie lepsze bylyby breloczki takie jak np. maja boksery w potrzebie? [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=203349089[/url]
  18. Bo ludzie nie wiedza jak z psami sie obchodzic... U mnie bylo tak samo, kilka razy doszlo do ataku. Pies w zasadzie tylko mi byl podporzadkowany. A jak karcilem kogos z rodziny, zeby nie chodzic za nim z miska jak nie chce jesc lub nie bawic sie na kazde jego zawolanie tylko wtedy kiedy czlowiek chce to wychodzilem na bezsercowego drania, ktory sie zneca nad psem niestety... sluchac zaczeli mnie dopiero po jego atakach. Przykre.
×
×
  • Create New...