Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Misio na [URL="http://owczarekwpotrzebie.com/"]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] ;-)
  2. Onek na http://owczarekwpotrzebie.com ;)
  3. Zaraz wrzucę wszystkie psiaki ;) Dzięki!
  4. Remus jest na stronie, tylko lepsze zdjęcia predzj zachęcą do adopcji :) Paros dzięki!, tego drugiego też wrzucę!
  5. Nikt nie chce takiego cuda? :placz:
  6. A możemy liczyć na lepsze zdjęcia?
  7. No to ja myśle, że najlepiej byłoby jakby każda z Was przetłumaczyła cała strone i zapisała np w wordzie w takiej formie. [B]Strona Główna,[/B] text text text [B]O Nas,[/B] text text text [B][SIZE=3]Adopcje,[/SIZE][/B] [I][B]-Do Adopcji:[/B][/I] Bella text text text [I][B]-W Niemczech[/B][/I] Bella text text text [B]Apele,[/B] text text text [B]Kontakt,[/B] text text text [B]Jak Nam pomóc[/B] text text text Tak będzie najlepiej.
  8. Kasiu gratulujemy utworzenia Fundacji!!! :multi: :multi: :multi:
  9. Ale Anetka w tym tygodniu jest niedostępna, bo w sobotę ma wesele :lol:
  10. A tu tacy parkowi przyjaciele Rocky'ego Uprzedzam, że sowy patrzyły się na niego jak na kolacje http://anashar.pl/moje/galerie/sowki/ http://anashar.pl/moje/galeria/jezyki/
  11. Kto chce takiego wspaniałego szczeniaczka?:loveu:
  12. [quote name='Dobermania']A wystawianie psów? Myślałam, że tak bdzie przejrzyściej: ktoś szuka dobka, klika w profil użytkownika "nadzieja dobermana", wyskakują aukcje z dobkami różnej maści, z róznych miast.[/quote] A o to chodziło :) Z tym się zgadzam, że to dobry pomysł! Tylko konto trza by wziąść na kogoś, kto jeszcze się w allegro nie rejestrował bo podwójne usuwają :roll: A co do dobka z Palucha - ja zawsze piszę w takiej sytuacji maila do schroniska i pytam czy mogę wykorzystać zdjęcia i opis na tej i na tej stronie. jak bedzie zgoda to można wrzucać :) Ja już się kłade, bo jutro pracowity i ciężki dzień się szykuje. Dobermania - mogłabyś sklecić do nich maila i wysłać? Jeśli nie, to ja jutro wieczorem coś pokombinuje ;) No i odrazu jak będzie zgoda wrzucam psiaka :)
  13. [quote name='Dobermania'][COLOR=darkslateblue][B]A I JESZCZE JEDEN POMYSŁ, TYM RAZEM ODNOŚNIE ALLEGRO:[/B][/COLOR] [B][COLOR=#483d8b]CO WY NA TO, ŻEBY ZAŁOŻYĆ JEDNO, WSPÓLNE KONTO, DO KTÓREGO HASŁO MIAŁYBYŚMY MY, DO WYSTAWIANIA NASZYCH DOBKÓW? TAKIE WYŁĄCZNIE NA UŻYTEK "NADZIEI DOBERMANA" - WYSTAWIANIE PSÓW I AUKCJI CHARYTATYWNYCH, Z KTÓRYCH DOCHÓD BYŁBY WPŁACANY NA NASZE SUBKONTO NA AFN.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#483d8b]HMMM?[/COLOR][/B][/quote] Ale po co? Jest szablon nadziei dobermana, jak przy aukcjach kazdy będzie z niego korzystał będzie wiadomo, że to aukcja od nas :)
  14. Już zmieniłem na biszkoptowe cudo, wg. zaleceń Halbiny :)
  15. Mam całe 7 tygodni. Mówią na mnie Rubik albo niedźwiadek polarny. Jestem najbardziej ufnym stworzonkiem na świecie - tymczasowo mieszkam z 12 kotami:) ale chciałbym mieć swój własny dom i swoich własnych Pańciów na dobre i złe Zostałem juz odrobaczony. Jeśli możesz dać mi dom, to dzwoń 609944515 lub pisz na maila [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Pozdrawiam i czekam na Ciebie Rubik [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/rubik/1.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/rubik/2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/rubik/3.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/rubik/4.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/rubik/5.jpg[/IMG]
  16. Wiem Andziu, żartowałem. Tyle jest psiaków w potrzebie :( Mojego też by nikt nie wziął. Nie dość, że ma łupie odpały to jeszcze jest chory na wszystko co możliwe. Niedługo mu śledzione ciachamy, może choć trochu się uspokoi... A co do takich procederów ze smalcem, ich jest pełno. Koło Krakowa mielismy 2 takie interwencje. ale przecież zabijanie i znęcanie się nad zwierztami to niska szkodliwosć społeczna... one niczego nie czują... Za ich zabicie grozi do roku więzienia... :angryy:
  17. Karuniu niech Cię ktoś wypatrzy!!! Schronisko to nie miejsce dla szczeniaków :(
  18. Oskarek chce do domku!:)
  19. Dodałem Kenta na strone adopcyjną owczarków z mojego podpisu :)
  20. Trza było wziąść długowłosego :lol: Miałabys ten problem tylko 2 razy w roku :evil_lol: (Choć przyznam, że teraz przy chorobie mój też zaczął się lenić :roll: )
  21. Kara na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] :)
×
×
  • Create New...