-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Krakowiacy PILNE! Ok. 200 szczurów wyciągniętych z meliny pijackiej czeka na dom! Elik, nie chcesz szczurka?:placz: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65232 [quote name='Asior']natomiast poszukuja pilnie osoby chetnej do zaopiekowania się malutkimi srokami i chyba kosem Sa na razie na etapie karmienia z reki...one otwierają dzobki i trzeba im dawac kilka kulek z mięska (np kurczaka) lub jajeczko i takie tam Oni tam maja naprawde dużo roboty, i nie maja kiedy myslec jeszcze o ptaszkach...kto się zaopiekuje, kto???? Z doświadczenia wiem, że takie ptaszki mają bardzo małe szanse na przeżycie. zanim zostałem wolontariuszem za każdym razem jak miałem takie pisklaczki w shcronisku odrazu odmawiali mi przyjęcia. I mimo częstego karmienia zazwyczaj małe nie przeżywały (kupowałem im specjalne maczniaki i inne robaczki ;)) Niestety, dzikie zwierzęta mają często to do siebie, że mimo starań nie da się ich długo utrzymać przy życiu... Siostra miała sikorka, kilka dobrych tygodni. latał sobie z papugami po mieszkaniu. Ale pewnego dnia wszystko się nagle popsuło i odszedł :(
-
Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.
Anashar replied to BosiaB_86's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Rexiu dalej biedny siedzi w schronisku:( -
Za 5 minut adres [email][email protected][/email] powinien byc sprawny ;)
-
A więc tak w skrócie. To alternatywny (inny) adres dla Twojego konta E-mail. Jest to tylko dodatkowa nazwa twojej skrzynki poczty. Poczta wysłana na ten adres trafia do twojej głównej skrzynki. Mając jedną skrzynkę możesz podawać jeden adres jako firmowy a drugi jako prywatny. Na "zewnątrz" posiadasz dwa różne adresy mimo że faktycznie odbierasz z jednej skrzynki.
-
Szedłem od weta :roll: dalej jeździmy codziennie na płukanie rany i inne zabiegi pielęgnazyjne z nią związane. Jest lepiej, ale rana dopiero ziarninuje, jeszcze sączy się z niej krew, przedwczoraj na dodatek zrobił się ropniak. W kołnierzu jeszcze chyba długo pochodzi... A Ty gdzie byłaś, że nas widziałaś?:lol:
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
Anashar replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
Wrobel, rozumiem. Tylko poprostu serce sie kraje jak widze tyle nieszczesc :( -
Kto chce alias mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ? :cool3: Ilosc aliasow nieograniczona. Wazne beda, poki domena jest wazna czyli rok ;) A jak aliasy dzialaja chyba nie musze tlumaczyc ;) Jesli ktos chce - niech anpisze mi na priv lub tutaj maila na ktory alias ma przekierowywac(czyli terazniejszego) i jai nick mam ustawic przed @nadzieja-dobermana.pl ;)
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
Anashar replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
[quote name='yewcia1']Nie dziala legalnie :shake: jeszcze nie:shake:[/quote] Ale wczesniej przygarnialiscie psiaki... To jaki teraz problem?:-( -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
Anashar replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']niedobrze Uciechow bez legalizacji nie moze wziać zadnego psa :placz: jedynie co to moge zalatwic wizyte na kreske u weta[/quote] Jakiej legalizacji?? -
[quote name='Behemot'] Chciałam jeszcze spytać, komu w schronisku został wydany pies? Kamci czy jej rodzicom? Czy wolno dawać psa na DT osobie niepełnoletniej???[/quote] U nas adoptowac psy moga tylko osoby pelnoletnie. W niektorych schronickach prog jest podniesiony nawet do 21 lat. Ciekawe jak tu jest :roll:
-
Rodzice nie mają wyłącznego wpływu na dziecko. Wiele zależy też od samego charakteru bachora :shake: Podobnie jak u psów. nie wszystko da się wypracować.
-
TO napewno nie jej forum ;) Sama wiesz, że z niej bajkopisarka :lol: Zobaczcie, miała praktyki: [quote]Będę miała WESTA . Super pies i tak dalej . Trudno było mi się zdecydowaćale w końcu wybrałam rasę WEST HIGHLAND WHITE TERRIER . . Teraz będę pisała więcej o WESTACH . A tak przy okzaji sorki że tak długo nie pisałam ale miałam dużo różnych spraw na głowie . Długo by wymieniać ale były to między innymi chrzciny mojej siostry rodzonej Anety no i wybór psa WESTA . [B][COLOR=red]No a musiałam dokończyć także pisanie mojej książki o psach , no to są taki porady w wychowaniu , pielęgnacji , wyboru i zdrowiu psa .[/COLOR][/B] Jeśli będziecie mieć jakieś problemu dotyczące psów chętnie wam pomogę . Piszcie na adres emailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] A jej forum o psach to chyba [URL]http://www.dogs.o7.pl/[/URL] - o nim pisała na swoim blogu (ijuż mnie głowa od tego różowego boli) Myślę, że gdyby prowadziła taki portal jak psyimy.pl, to napewno wszyscy byśmy ciągle o tym od niej słyszeli ;) Hihi, fajny ma regulamin :) [quote] 6. Maksymalny rozmiar baneru 100x500 7. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w dziale Administracja bądź PW do Administratora lub Moderatora [B]8. Admin i Moderator ma zawsze racje[/B] (ciekawe co to ma wspólnego z pkt. 6 :evil_lol: ) 9. Jeżeli Admin lub Moderator niema racji patrz punkt 6 [/quote] Btw, czy tylko ja uważam, że rodzice powinni mieć nadzór nad tym co ich pociechy (lub niepociechy) robią na internecie?;)
-
[quote name='Pianka']Tak jestem tam zalogowana. Ogłaszam psy na wszystkich możliwych forach. A te forum- to chciałam powiedziec, ze nalezy do niej:roll:[/quote] Forum psyimy.pl należy do nieodpowiedzialnej 14 latki?:mdleje: :flaming:
-
[quote name='justys95']To napisała niecały rok temu...ciekawe o którego psa chodziło...:roll:[/quote] Wiem. Ale zgubienie psa powinno być przestrogą rzed daniem jej jakiegokolwiek innego na tymczas... Szkoda, że nikt wcześniej tego nie zobaczył. Widać też po jej stosunku wypowiedzi, ile pies dla niej znaczy. "zgubiłam jednego, a co tam, wezme drugiego" Zupełnie bez uczuć... A pies dla niej to chyba tylko jako szpan...
-
[quote name='Kamcia_14'][B][I]Przepraszam że nie pisałam o losach piesków ale byłam zajęta :roll:. Chciałam powiedzieć że drugi szczeniak również znalazł dom :bigcool:. Okazało się że Pepsi tak tęskniła za swoją siostrą że właścicielom nie pozostało nic innego jak wziąć drugiego szczeniaka :bigcool:. Wszystko jest w jak najlepszym porządku :bigcool:. [/I][/B][/quote] Jakoś nie wierzę w całą te bajke ze szczaniakami :p Kamcia do chol*** co ty chcesz udowodnić?:angryy: