Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Ja tez kocham spac :( Ale co zrobic jak nie ma czasu? :placz: Ulv, zawsze mozesz go wziac do siebie :cool3:
  2. Ulv, nie przejmuj sie nie tylko Ty malo spisz ;)
  3. PILNE! Psiakowi grozi uspienie, jesli nie znajdzie domu:( [URL]http://oskarek.wot.pl/[/URL] Rozeslijcie dalej...
  4. Tak na szybkiego z tym filmikiem, zeby bylo czytelniej... [URL]http://oskarek.wot.pl/[/URL] Dalem rowniez ogloszenie na forum owczarkowym [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=11102&PN=1[/URL]
  5. Watek nie musi byc czytelny, bo wszystko jest na sronce i w 1 poscie wiec prosze o nie kasowanie ;)
  6. Oooo, jakie sliczne faflaczki :loveu: tylko dlaczego ja tu wczesniej nie trafilem? :razz:
  7. No wiec teraz masz 2 adresy. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Nie wazne na ktory jakis czlek napisze, Ty i tak dostaniesz wszystko na swoja skrzynke na gmailu :) To tylko takie przekierowywania ;)
  8. Wydaje mis ie, ze tak. Ale w schronie bylem miesiac temu, moglo sie wszystko zmienic:(
  9. to podaj mi Twojego aktualnego maila to Ci podepne alias mailowy :) Bedziesz miala 2 adresy ale na 1 skrzynke beda maile przychodzily;)
  10. Nie wiem czy hotel bedzie najlepszym pomysem. Poki co przynajmniej ma wybieg i moze ganiac, on sam w hotelu by sie chyba zle czul... No i niewiadomo ile by tam byl... Trzeba mu jak najszybciej szukac domu...
  11. Jutro psiaki zostana zabrane, to najwazniejsze. Trzymajmy kciuki.
  12. Niby zaczelismy szkolenie ale trza bylo zrezygnowac, wiec podsumowujac sam go wszystkiego nauczylem ;)
  13. Mysle, ze Bonharen bylby dobry tylko najpierw chyba musimy myslec o nowym domu dla Oskarka...
  14. Nie dam rady sie przekopac przez caly watek, powiedzcie mi ma ktos nowe fotki Bursztynki? jesli tak to przeslijcie mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to dam ja na strone owczarkowa
  15. [quote name='carolinascotties'] [B][SIZE=4][COLOR=red]WAŻNE PYTANIE !!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]Kattarina z Wizażu napisała do mnie z pytaniem, czy ktoś myślał o skonstruowaniu dla Oskarka swego rodzaju "wspornika", który mógłby odciążyć jego łapki ? chodzi o coś na wzór HAMAKA.[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Myślę, że to jest dobra myśl - co Wy na to? [/B] [B]czy możecie proszę skonsultować ten pomysł z PAnem Doktorem?[/B][/quote] Masz na mysli wozek?
  16. A kiedy Fiona wraca? Wie ktos?
  17. Dalem ogloszenie o Oskarze na stronie glownej [URL]http://owczarekwpotrzebie.com/[/URL] Ma duzo odwiedzin, moze ktos go pokocha. kurde, trzeba mu znalezc szybko dom:(
  18. [B]Koperek[/B] nie kasuj postow! Niestety ostatnio poprostu nie wyrabiam ze wszystkim i jeszcze nie zaktualizowalem wszystkich psiakow :shake:
  19. kurde, niewesolo, ze wydali zgode na odstrzal :shake: Mam nadzeije, ze nic zlego sie nei stanie
×
×
  • Create New...