-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Anusia powinnas spac o tej godzinie :lol:
-
Ola - przecież Ty mi nie kazałaś tych plakatów rozdawać:-? Podzieliłem się z nimi w schronisku, reszte rozwiesiłem. Kilka sztuk mi zostało jeszcze.
-
Kraków. Kłopoty z dalmatynczykiem - ZOSTAJE W SWOIM DOMU!!!!
Anashar replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Tak więc jestem, ale nie wiem czy dałbym rade pomóc. Andzia - poleciłaś im bardzo dobrego tresera, który jest specjalistą i ma wiedzę na temat różnych zachowań psów. Sam wolę się nie mieszać, bo ja fachowcem nie jestem. Przynajmniej na dzień dzisiejszy. Ja ze swoim psem w miarę sobie poradziłem, ale dziś znów był atak choć szybko doprowadziłem psa do porządku. Trzeba się liczyć z tym, że 100% pewności, że pies nigdy nie zaatakuje się nie dostanie. Ale wszyscy muszą chcieć z psem pracować. I przede wszystkim muszą mu pokazać gdzie jest jego miejsce. -
Bo mój kochany serwer padł :angryy:
-
Asior, a moze jak ktos bedzie na wystawie to podrzuci? Czy musi byc jutro?
-
Aska co ze zdjeciami i opisem Morda? Czwartek jest juz jutro...
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Anashar replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Aresik tak bardzo chciałby mieć swój własny domek... -
Asior jak chcesz plakat - 3-4 zdjęcia na maila razem z ładnym opisem(bo w tym dobry nei jestem) i dawaj mi na maila, to zrobie plakacik ;)
-
Może Jacol123? To bardzo dobry szkoleniowiec. Jest zarejestrowany na dogo.
-
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Anashar replied to Asior's topic in Już w nowym domu
A ja nie dojechałem dzisiaj do schroniska, a tak chciałem zobaczyć Krystianka zaraz przed wyjazdem :( Ale nic, najwazniejsze, że już jest SZCZĘLISWY!!! :loveu::loveu::loveu: -
[IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/8.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/10.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/11.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/12.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/13.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/14.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/15.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/16.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/18.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/19.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/20.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuciak/21.jpg[/IMG]
-
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Anashar replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior'][B][SIZE=5][COLOR=red]Krystian W Niedziele Jedzie Do Domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote] :multi: :multi: :multi: :iloveyou: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :cunao: -
Owczarkowaty Remus, uratowany od śmierci...MA SWÓJ DOM!!!
Anashar replied to paros's topic in Już w nowym domu
A jest szansa na lepsze zdjęcia???