-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
Anashar replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że ten dom wypali -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
Anashar replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Najwyższa pora ;) -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
Anashar replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kajan musi mieć super dom!:multi::multi::multi: -
Misio został „wykopany” na ulicę.... ZNALAZŁ DOM I KOCHAJĄCĄ RODZINKĘ
Anashar replied to paros's topic in Już w nowym domu
Czyć nie każdy marzył o prywatnym Barmanie u siebie w domu? A tu jeszcze futerko mają gratis :cool3: -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
Anashar replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby tak. Dino to piękny i mądry pies który potrzebuje swojedo domu. -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Anashar replied to Asior's topic in Już w nowym domu
I jak? I jak? Kontaktowałaś się z nią? -
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
Anashar replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nelson, może w końcu zaświeci dla Ciebie słońce... -
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Anashar replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Uda się, musi się udać! I Krystek będzie miał cudowny i kochający dom :loveu: -
Witaj Agnieszko, wpadłem tak na chwilkę poraz pierwszy (żebyś mnie tak czasami źle nie kojarzyła;)) I co widzę? Niczego nie widzę :crazyeye: Zero nowych fotek, nieładnie :mad: Dopiero kilka stron wcześniej jakieś znalazłem :evil_lol: [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/176d9717c3f47327.jpg[/IMG] Kocham takie przekrzywianie mordki :loveu:
-
Sunia jest naprawde piekna :). Ale w typie bialego owczarka, nie zwyklego czarno-podpalanego ;) Zreszta zobaczcie:
-
[quote name='Sabina02']Od samych yorkow absolutnie nic, kocham wszystkie piesie! Natomiast ta yorkowa moda (a raczej histeria) to mnie juz dobija. Zabieraja na yorki, a jest tyle cierpiacych psow w schroniskach...:shake:[/quote] Witamy w klubie... Choc szkoda, ze juz dzieci nie ucza takiego podejscia. A pozniej mamy malolatow ktorzy odcinaja kotu ogon bo przecierz to nic nie czuje :shake: Ale to temat Nuczki! Koniec Offu! NUKA JEST PIEKNA!:loveu:
-
A co Ty chcesz od yorków? :razz: :diabloti:
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
Anashar replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Aresiku nie spadaj :( -
[IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/1.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/3.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/4.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/5.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/6.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/7.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/8.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/9.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/10.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/11.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/12.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/13.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/14.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/15.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/kamyk/16.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka8.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka10.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka11.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka12.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka13.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka14.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka15.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka16.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka31.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka32.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka33.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka34.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka35.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka36.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nuka37.jpg[/IMG]
-
Moja sliczna Nuczka :loveu: Nie obrazisz sie Anusiu jak wkleje reszte zdjec?:) [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/nuka/nucza4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/1.jpg[/IMG] Jej wlasny fotelik :loveu: [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/4.jpg[/IMG] A tu jej ulubiony murek. Wychodzac z nia na spacer, ona od razu wskakuje na ten murek i dumnie po nim kroczy :lol: A trawke calkowicie olewa. [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/8.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/10.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/17.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/18.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/19.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/20.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/migusia/21.jpg[/IMG]
-
Sluchajcie. Jest pomysl. Tylko brak funduszy. Myslalem o dlugopisach z logo strony, koszt wykonania 250 sztuk to 483,50zl. Koszt 1 sztuki wychodzi ok. 1,95zl. Sprzedawalibysmy je po 5-10zl, i cala kwota po odjeciu kosztow ich zrobienia poszlaby na ogolne konto owczarkowe na AFN. Tylko jest problem, skad wziasc tyle kasy na ruszenie sprawy? I co Wy na taki pomysl? Czy nie lepsze bylyby breloczki takie jak np. maja boksery w potrzebie? [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=203349089[/url]
-
Bo ludzie nie wiedza jak z psami sie obchodzic... U mnie bylo tak samo, kilka razy doszlo do ataku. Pies w zasadzie tylko mi byl podporzadkowany. A jak karcilem kogos z rodziny, zeby nie chodzic za nim z miska jak nie chce jesc lub nie bawic sie na kazde jego zawolanie tylko wtedy kiedy czlowiek chce to wychodzilem na bezsercowego drania, ktory sie zneca nad psem niestety... sluchac zaczeli mnie dopiero po jego atakach. Przykre.